>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tauron Liga 2023/2024

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Sluchaj nie pouczaj mnie,nie chcesz nie graj,ogladam mecze i taki mam styl pisania,kto chce korzysta,do spania dziecko
Post automatycznie złączony:

Tak naprawde to nie powinienem pisac takich postow bo MKS gra jak juniorki a ty oczekujesz argumentow jakby to byl mecz ze znakiem zapytania
kolego jestes moim nowym idolem, potezna moc sprawcza jest w twych rekach.. ani seta wow
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
3 pkt jada do Rzeszowa,pokonały mocne Niemki talże w naszej lidze tylko Łks lub Azoty powalczyć sa w stanie z Rysicami
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kalisz - Bydgoszcz

Kalisz handicap -1,5 seta @1,8 forbet ✅ (3:0)

W spotkaniu Kalisza z Bydgoszczą faworytkami są gospodynie. To solidna ekipa, która powinna zameldować się w play-off. Kalisz gra dużo lepiej u siebie, a w składzie ma uznane nazwiska jak Boskovic, Drużkowska, Efimienko, Grabka czy Rasińska. Bydgoszcz natomiast jest jedną ze słabszych ekip w lidze. Ostatnio co prawda wygrały mecze z Mielcem i Tarnowem, ale to raczej wszystko na co je było stać. Te ekipy były w zasięgu Pałacu, a Kalisz jest moim zdaniem zdecydowanie lepszą drużyną. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami MKS wygrał za 3 punkty. Dziś powinno być podobnie. Kursy na Kalisz na innych bukmacherach wyraźnie spadają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1911
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Radom - Bydgoszcz

Radom handicap -1,5 seta @1,55 superbet ✅
Radom handicap -2,5 seta @2,65 superbet ✅

Spotkanie 7. z 10. ekipą w Tauron Lidze. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Radomka. Owszem zajmują do tej pory dość niskie miejsce, ale potencjał i ambicje tej drużyny są wielkie. Gałkowska, Stenzel, Schölzel czy Murek to naprawdę uznane nazwiska w naszej lidze. Do tej pory Radomka gra średnio, ale kiedyś zacznie grać na miarę potencjału. Pałac natomiast to jedna ze słabszych ekip w lidze. Zespół z Bydgoszczy wygrał w tym sezonie jedynie z Tarnowem i Mielcem. Ostatnio Pałac uległ w trzech setach z Kaliszem. Dziś myślę, podobny scenariusz jest bardzo możliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2669
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Pełna zgoda co do typów powyżej,mam pytanie czy ktoś oglądał Tarnów ostatnio i są w stanie ugrać seta dzisiaj,bo na początku jak oglądałem to nic się nie spinało a teraz z Rzeszowem ugrały i nie wiem czy to Rzeszów testował skład czy coś drgnęło?
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Tarnów - MKS Kalisz typ (Dokładny wynik 3:0 dla MKS Kalisz) kurs 4.20 Fortuna

Zespół z Tarnowa zajmuje ostatnia pozycje w lidze. W dodatku w dzisiejsze gospodynie zajmują także ostatnie miejsce w meczach rozgrywanych na swoim terenie. Mają jedyno zwyciestwo i siedem porażek. Kaliszanki potrafiły wygrać z Radomiankami czy Budowlanymi Łódź. Oba zespoły grały że sobą w istopadzie i drużyna z Kalisza pewnie wygrała w trzech setach. Kaliszanki mają w zespole naprawdę solidne zawodniczki m.in: Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Dajana Bosković, Alicja Grabka czy Karolina Fedorek. Kaliszanki są w pierwszej ósemce, ale nadal miejsce jest nie pewne ponieważ Wrocławianki są tuż za nimi. Mielczanki ostatnio wygrały właśnie z Tarnowem i to w trzech setach, gdzie dwa pierwsze sety wygrały do 16 i 18. Dziewczyny z Tarnowa walcza o utrzymanie w lidze wiec będą chciały powalczyć w tym meczu, ale oglądając ich grę w ostatnim spotkaniu z Mielczankami wyglądało to bardzo słabo w ich wykonaniu. Dziewczyny z Kalisza ostatnio miały ciężkie mecze z topowymi drużynami w lidze, ale widac potencjał w tych dziewczynach. Zuzia Efimienko-Młotkowska przecież grała w Reprezentacji więc to siatkarka z ogromnym doświadczeniem. Kaliszanki są zespołem lepszym liczę, że dzisiaj wygraja pewnie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1569
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Wrocław - MKS Kalisz typ (Handciap setowy +1.5 seta Wrocław) kurs 1.47 Fortuna

Wrocławianki już nie mają szans na awans do play-offow, ale nadal walcza o utrzymanie w lidze. Powinny dzisiaj powalczyć o punkty ponieważ tuż za nimi są Bydgoszczanki, Mielczanki oraz w strefie spadkowej zespół z Tarnowa. Kaliszanki mają.juz w sumie zapewniony udział w play-offach. Wrocławianki przystąpią z tego co wiem w pełnym składzie, natomiast Kaliszanki bez na pewno Dajany Bosković czołowej atakującej tej drużyny. Możliwe również, że nie wystąpi Alicja Grabka, rozgrywająca z Kalisza, ale tego pewny nie jestem. Wrocławianki zagraly dwa równe sety z ŁKS Łódź, rowny set z Chemikiem Police, wygrany set z Opolem, Bielskiem, Budowlanymi Łódź oraz wygrana z Mielcem. Kaliszanki jak dotąd wyglądały nieco lepiej, ale ze względu na m.in brak w dzisiejszym spotkaniu Boskovic powinien pomóc w ugranie minimum dwóch setów przez gospodynie. Wrocławianki od początku rozgrywek miały chrapkę na play-offy także ten skład nie wyglada źle. Patrzac na mecze historyczne to na pięć ostatnich spotkan Wrocławianki wygrywała trzykrotnie. Spodziewam się dzisiaj, że zespół z Wrocławia powalczy o ligowe punkty.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
kobieca siatkówka to jesst jakiś żart , pomijam ze na meczu mże jakieś 300 kibiców, ale lider męczy się z ogórkami i doprowadza do tie break , ja rozumiem ze nie płacą, ale nie widać w ogóle różnicy poziomu ( p.s nie żale się bo postawiłem czy coś) ale włączyłem po Śląsk Anwil i ciężko się to ogląda
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
pisząc ten post był moment , w którym Kalisz miał drugiego seta ale był video challange i przełożenie rak przez siatke i wrócił pkt . i walczyli dalej :)
 
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Tauron Liga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Chemik Police K - Rzeszów K
Typ: Chemik Police -1,5 seta
Kurs: 1,69
Bukmacher: fortuna

1 runda finału Polskiej kobiecej siatkówki, pomimo problemów finansowych zespół Chemik Police walczy do końca o zdobycie mistrzostwa. Chemik w rundzie zasadniczej wygrał 20 z 22 meczy, Rzeszów 18 z 22. Chemik utrzymywał stałą formę przez cały sezon i teraz też uważam że powinny dać radę wygrać to pierwsze spotkanie u siebie. Pomimo że w pojedynkach bezpośrednich, ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Rzeszowa to był to jednak puchar. Uważam że tutaj będzie zapewne mecz jednostronny i wynik będzie 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1098
Do góry Bottom