>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taniec z gwiazdami

G 6,1K

gumazi

Użytkownik
nie ma bata Wiesio nie odpadnie za chiny ludzie go kochają nie wierze, w to :D nie jeszcze teraz
Post automatycznie złączony:

pisarek albo mikołajczyk ale bardziej mikołajczyk
 
Ostatnia edycja:
C 281

christianus

Użytkownik
No i super, po kilku tygodniach wreszcie rozliczone na plus. Żałuję tylko, że nie postawiłem więcej na lepszy wynik Jacka, który obniżył mocno loty, ale jest bardzo mocno holowany przez jury.

Za tydzień do wylotu prawdopodobnie Pisarek. O chorobie już wszyscy zapomnieli, więc jeśli nie wymyśli kolejnej historyjki i nie nakręci następnej dramy, to nie będzie miała czym się wybronić.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kolego od tańca nie śpimy nie śpimy ;)

Patrząc na zestaw par to chyba już dzisiaj Wiesiek poleci. Jelonek nie poleci bo robi im oglądalność większa niż Wiesiek. Do tego dwie faworytki.

Parodią tego programu by było gdyby Wiesiu był w trójce. Przynajmniej ja to tak czuję

WIESIOWI dzisiaj już dziękujemy @2.00 sts
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Jelonek win 1.90 . Krawczynska tańczy lepiej ale jelonek jest homoseksualista i tańczy z mężczyzną a że też zle nie tańczy więc ten szczegół zapewni mu wygrana.
 
C 281

christianus

Użytkownik
Dłużej w programie: Maffashion - Anita Sokołowska
Typ: Anita Sokołowska
Kurs: 1,60
Buk: STS

Wrócił "Taniec z gwiazdami", więc wróciłem i ja ze swoimi typami. Nie musiałem przekopywać się przez nie wiadomo ile stron, żeby znaleźć swoją analizę poprzedniej edycji i nieskromnie napiszę, że wszystko się potwierdziło. Jelonek oczywiście zostawił daleko w tyle Mikołajczaka, zgodnie z moimi podejrzeniami trafił do top3, a nawet do finału, Włoszczowska wyleciała niestety bardzo szybko, a Krawczyńska ostatecznie wygrała całą edycję. Żałuję tylko, że delikatnie nie zagrałem na jej zwycięstwo. O ile pamiętam w pierwszych odcinkach kurs na jej pierwsze miejsce wynosił bodajże 7.

Gdybym teraz miał obstawiać, kto wygra 27. edycję, byłaby to Anita Sokołowska (kurs 6). Buki zdecydowanie najwyżej oceniają szanse Roksany Węgiel, która faktycznie tańczy świetnie, ale mam wrażenie, że wysypie się na ostatniej prostej, ostatecznie przegrywając w finale, tak jak było to wcześniej m.in. z Wieniawą, Kalicką czy Kurdej-Szatan. Oczywiście dużo bardziej prawdopodobnym typem jest zajęcie przez Sokołowską wyższego miejsca od Maffashion. Anita bardzo pozytywnie zaskoczyła już w pierwszym odcinku, dostaje wysokie noty od jurorów, a na jej plus przemawia też wieloletnia rola w jednym z najpopularniejszych seriali Polsatu. Myślę, że target "Przyjaciółek" i "Tańca z gwiazdami" może być dosyć zbliżony. Widzowi telewizyjnemu z pewnością będzie bliżej do aktorki znanej z kilku ról niż influencerki, która co prawda też dobrze radzi sobie na parkiecie, ale w tym wszystkim jest dosyć zachowawcza, zbyt poprawna, mało swobodna. W pewnym momencie po prostu znudzi się głosującym. Gdybym miał obstawiać jej finalną pozycję, myślę, że zakręci się w okolicach 5 miejsca.

Będę bardzo zdziwiony, jeśli ten typ się nie potwierdzi. Ogólnie uważam, że w najbliższych 2 odcinkach czeka nas wylot kogoś z trójki: Baleja/Szczepaniak/Kaźmierska, co zresztą potwierdzają kursy. Dalej widzę wypad Maffashion i Musiała, a w najlepszej 3 moim zdaniem znajdą się: Roxie, Mackiewicz i Sokołowska.
 
Do góry Bottom