>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tanieaukcje - możliwość wygrania?

D 0

damkofr

Użytkownik
Witam wiadomo że na za10groszy wygrana graniczy z cudem i trzeba więcej kredytów zmarnować niż to warte. Jednak osttanio kuzyn wygrał SIII na podobnej stronce tanieaukcje http://skroc.pl/tanieaukcjex Oczywiście widziałem telefon bo przyszedł 2 dni temu. Myślicie że serio można wygrywać bo niby stronka nowa więc dużej konkurencji nie ma. Pare dowodów w necie znalazłem. Kuzyn atakuje jutro następny przedmiot więc dam znać co i jak.
Myślę że dopóki konkurencji licytujacych dużej nie będzie to można zarobic. Zobaczymy.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wydaje się spoko, nie chciało mi się jednak czytać całego regulaminu czy aby nie ma tam jakiegoś haczyka typu rejestrując się zobowiązujesz się do czegoś i musisz zabulić kilka stówek.
 
D 0

damkofr

Użytkownik
Na jednym forum czytałem że warto atakować rzeczy do 500zł oraz spieszyć się bo później admin może wprowadzić boty które same będą podbijały. Dają mu 2 miechy więc ja atakuje jak najszybciej :p
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Szkoda mi tych ludzi którzy wierzą w tego typu bajki, naprawdę ale z drugiej strony zawsze mówię jak ktoś debil to niech płaci.
 
Do góry Bottom