>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Takie tam typy

F 67

figo88

Użytkownik
W moim temacie znajdziecie głównie typy z tenisa wsparte krótkimi analizami.
Czasem pojawią się też typy z innych dyscyplin, jednak głównie tutaj skupię się na tenisie.
Także zobaczymy co z tego będzie ;)

Zacznijmy od jutra:
WTA Wuhan
Peng - Barthel --&gt; Peng @ 1.50

Ciekawy kurs na Peng w pojedynku z Barthel. 1.50 w pełni mnie satysfakcjonuje i chętnie go biorę. Co do typu, Peng ostatnio półfinał na USOpen, w którym się wycofała z powodu udaru słonecznego, jednak ostatnio odpuściła turniej w Hong Kongu by się w 100% przygotować na turnieje w Chinach. Nie sądzę by tamto wycofanie się miało na nią jakiś wpływ w jutrzejszym meczu. Barthel dzisiaj (21.09) grała finał debla w Seulu, by jutro już grać singla w Wuhan (3godziny lotem). Nie sądzę by miała odpowiednio dużo czasu by zapoznać się z nawerzchnią, a tym bardziej pokonać jutro Peng przy swojej publiczności. Jeżeli Chinka zagra na swoim normalnym poziomie to nie powinna mieć problemów z bardzo nieregularną Barthel, która dodatkowo będzie praktycznie prosto z podróży.

ATP Kuala Lumpur (kwalifikacje)
Nedunchezhiyan Jeevan - Petzschner Philipp --&gt; Petzschner @ 1.44
Finałowa runda kwalifikacji do turnieju. Szczerze mówiąc nie mam żadnego pojęcia o grze Nedunchezhiyan&#39;a, dla mnie to gracz anonimowy. Także napiszę coś na temat Niemca. Philipp to głównie nawierzchnie szybkie, dysponuje świetnym serwisem i bardzo dobrze gra przy siatce, mimo obecnej 519 pozycji w rankingu jest o wiele bardziej doświadczonym graczem jak gracz z Indii. Ostatnio zaliczył półfinał na nawierzchni twardej w Turcji, więc z jego formą nie jest tak tragicznie. Niemiec potrzebuje teraz punktów jak nigdy, do tego jego jego niski ranking ustawia go dosyć daleko w kolejce po &#39;Lucky Loosera&#39; także nie sądzę by w jakimś stopniu nawet próbował odpuścić ten mecz. Jak dla mnie powinien sobie jutro poradzić z przeciwnikiem i znaleźć się w głównej drabince turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 67

figo88

Użytkownik
Peng - Barthel --&gt; Peng @ 1.50 ⛔
Nedunchezhiyan Jeevan - Petzschner Philipp --&gt; Petzschner @ 1.44 ✅

Na jutro:
WTA Wuhan
Flipkens Kirsten - Gajdosova Jarmila --&gt; Gajdosova @ 1.61
Gajdosova ostatnio na fali, widziałem ją w pojedynku z Woźniacką w Tokio i bardzo podobała mi się jej gra. Mocny serwis i duża siła w wymianach i co przez to idzie dużo wygranych piłek. Zwykle u niej to różnie bywa i dużo piłek ląduje w aut, jednak ostatnio czuje grę i gra naprawdę fajnie. Na przeciwko niej stanie Flipkens, która w tym sezonie słabo sobie pogrywa, mała regularność, nie wytrzymuje dłuższych wymian. W pierwszej rundzie pokonała niemłodą już Schiavone i to po męczarniach w 3 setach. Warto dodać, że Gajdosova w pojedynku z Pennetta miała ponad 90% piłek wygranych po 1szym serwisie i nie dała Włoszce ani jednej szansy na przełamanie.
Petkovic Andrea - Pliskova Karolina --&gt; Petkovic @ 1.57
Kieruję się tutaj głównie sympatią do Petkovic i zmęczeniem Pliskovej, która gra obecnie 3 tydzień z rzędu. W poprzedniej rundzie Czeszka ograła Stosur, jednak jutro stanie naprzeciw niej o wiele bardziej regularna i waleczna Niemka, która powinna mieć przewagę w dłuższych wymianach. Uważam, że z czasem gry Pliskova będzie tracić na siłach, co będzie skutkowało zbyt późnym dochodzeniem do piłek i tym samym posypią się u niej błędy, co wykorzysta Petkovic i ostatecznie zejdzie zwycięsko z kortu.
Errani Sara - Riske Alison --&gt; Errani 2:0 @ 1.90
Takie zawodniczki jak Riske, Errani zwykle zjada na śniadanie. Amerykanka po męczarniach w 1 rundzie z 400+ w rankingu zawodniczką z Chin. Errani zaś pokonała lepszą od niej w moich oczach Watson właśnie 2:0. Dla mnie Włoszka jest lepszą zawodniczką w każdym calu i uważam, że jutro powinna zamknąć sprawę w 2 setach.
ATP Kuala Lumpur
Jasika Omar - Ram Rajeev --&gt; Ram 2:0 @ 1.61
Pojedynek 17 letniego Jasika, zajmującego 787 miejsce w rankingu z 150 obecnie Ram&#39;em. Kurs taki a nie inny zapewne przez to iż młodzieniec z Australii wygrał w tym roku USOpen juniorów. Jednakże jutro zagra z doświadczonym graczem, który opiera grę na swoim serwisie, świetnie gra przy siatce (półfinał debla USOpen w tym roku) i najlepiej czuje się właśnie na szybkich nawierzchniach. Jasika zaś dysponuje praktycznie zerowym doświadczeniem w grze na hali, posiada średni serwis i odstaje przede wszystkim siłowo od swojego przeciwnika. Uważam, że Ram który już oswoił się z nawierzchnią tutaj (grał dziś debla) będzie dominował w grze przy własnym podaniu i z czasem przyjdą mu przełamania serwisu młodego Australijczyka i spokojnie odprawi go w dwóch setach.
Sibiu challenger
Arnaboldi Andrea - Ungur Adrian --&gt; Ungur @ 1.41
Tutaj nie będę się rozpisywał. Zarówno Ungur jak i Arnaboldi słaba dyspozycja ostatnio. Jednakże Rumun dysponuje większymi umiejętnościami w grze na mączce, gra u siebie, gdzie rok temu był w półfinale, a 2 lata temu wygrał ten turniej. Uważam, że czas się odbić i ugrać coś więcej i to powinien być ten moment dla Ungura. Warto dodać, że h2h prowadzi z Włochem 2:1.
 
Do góry Bottom