>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taka o to sprawa.

R 76

radler

Użytkownik
Witam. Sprawa wygląda nastepujaco. Jestem aktualnie u dziadka i chciałbym z jego kompa zagrac sobie na bet at home. Jest tylko jedna kwestia, otóż aktualnie mam bonusa którego wbiłem ze swojego kompa. Mogę zagrać u dziadka, nie przyczepi się buk przy wplacie że gra byla prowadzona również z innego ip?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam. Sprawa wygląda nastepujaco. Jestem aktualnie u dziadka i chciałbym z jego kompa zagrac sobie na bet at home. Jest tylko jedna kwestia, otóż aktualnie mam bonusa którego wbiłem ze swojego kompa. Mogę zagrać u dziadka, nie przyczepi się buk przy wplacie że gra byla prowadzona również z innego ip?
Bez przesady. Nie powinno być większego kłopotu. Problem z IP pojawia się przy kombinowaniu etc. Tutaj jednak nie BAH nie zareaguje.
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Witam. Sprawa wygląda nastepujaco. Jestem aktualnie u dziadka i chciałbym z jego kompa zagrac sobie na bet at home. Jest tylko jedna kwestia, otóż aktualnie mam bonusa którego wbiłem ze swojego kompa. Mogę zagrać u dziadka, nie przyczepi się buk przy wplacie że gra byla prowadzona również z innego ip?
Ja korzystam z różnych kompów i nigdy z tej racji nikt się nie czepiał
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Przy podobnych sprawach można też do buka pisać i zapytać czy np. można grać np. będąc za granicą na wakacjach.
 
Do góry Bottom