>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tak prosty algorytm generujacy wynik meczu...

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W spotkaniu ligi chińskiej (poz. 99) Goście w lidze idą jak burza, przegrali tylko raz, są samodzielnym liderem. Czy Gospodarze mają szansę wygrać? No ale dopóki piłka w grze... Edit: niestety, karny.
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...)
Powiedzmy.., dobrnijmy do 100 i na jakiś czas kończę maraton :giggle:
Aby być słownym bo przejechałem już setkę - może jeszcze kilka razy wrzucę typy - to po dokładnie 100 prognozach jest tak (podsumowanie do pozycji 103 włącznie):



Stawka jednolita: 100 j. na kupon (mecz).

Trafionych: 71% (71 trafień na 100 możliwych).


Suma stawek: 10000 j.

Suma wygranych: 11142 j.

Zysk: 1142 j

Yield: 11%
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam to mój algorytm z prowadzonego przeze mnie podobnego tematu, który zakończyłem w lipcu br. a również nie posiłkujący się danymi historycznymi i kursami miał trafialność na poziomie 78% ale trzeba wziąć pod uwagę, że wszystkie prognozy (bez jednej!) stanowiły tam dwudrogoce.
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Patrzę w bieżącym temacie i gdyby zastosować tylko typy dwudrogowe (dostawiając podpórkę pod czyste typy), trafialność wyniosłaby tutaj również 78%. Oczywiście nie wiem, bez przypisanych kursów jaki byłby Yield.
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
O ile się teraz nie pomyliłem, to trafionych tutaj zostało 26 z 37 możliwych i tutaj podanych czystych czyli jednodrogowych typów więc ich trafialność wynosi 70%, liczę do pozycji 103 włącznie.

Trafiono tutaj 46 z 63 możliwych typów dwudrogowych (trafialność 73%).
Z czego 24 trafionych typów "1X" przypada na 32 możliwe (trafialność 75%). Tak więc ze wcześniejszego zdania wynika, że 22 trafionych typów "X2" przypada na 31 możliwych (trafialność 71%).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A grając tylko czyste podane tutaj typy czyli stosując taką selekcję osiągamy Yield 38%.

Grając tylko podane tutaj typy z podpórkami, bylibyśmy z Yield na lekkim 5% plusie...


---
I chyba to wszystko co chciałbym napisać w podsumowaniu setki.
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przypomnę, że to nie jest sieć neuronowa ale zapis w arkuszu kalkulacyjnym. Spotkania do grania nie były specjalnie dobierane, tutaj decydowała moja uznaniowość a raczej losowość. Niezależnie od kraju rozgrywek i poziomu rozgrywek, jeśli nadchodził czas rozpoczęcia spotkania starałem się wygenerować prognozę dotyczącą tego spotkania. Algorytm ten, który stanowi zapis matematyczny, w swojej formie jest w istocie narzędziem. Programem. Nie otrzymuje statystycznych danych historycznych i nie otrzymuje info o kursach. Celem jest urwanie się warunkom stawianym przez oddsmakerów, szacowanie swoimi liczbami czyli de facto wyswobodzenie się z systemu ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Włożyłeś w ten projekt dużo pracy, godne pochwały. Nadal jednak twierdzę, że w praktyce ewentualne użycie tego programu niczym się nie różni od typowania na "chybił-trafił". Piszesz, że wyswobodziłeś się z systemu, otóż nie, wracasz do tego systemu w momencie zawierania zakładu, po kursie który wystawia bukmacher!
Napisz program który określi prawdopodobieństwo zdarzenia, porównaj z kursem buka, i jeśli porównanie wypadnie korzystnie wtedy obstawiaj taki typ. Proste, ale aby to zrobić to niestety trzeba korzystać z danych statystycznych i matematyki na trochę wyższym poziomie. Programem takim zapewne zainteresowałbyś bukmacherów :).
Kwestionowałem już wcześniej rzetelność tego testu, "grube kreski", unieważnianie błędnych typów, czy podawanie przybliżonych kursów. Również próbka tylko 100 zakładów z dodatnim yieldem nie świadczy o skuteczności programu. Przekonałeś się przecież już o tym przy którymś z poprzednich algorytmów, we wcześniejszym twoim temacie.
Załóż wątek w którym podawać będziesz typy wybrane w oparciu o swój algorytm, zgodnie z zasadami odpowiedniego działu, zamieść 1000-2000 takich zakładów i wtedy ocenimy wartość programu.
Śmiem twierdzić, że grając płaską stawką uzyskasz ujemny yield wielkości (co najmniej) marży bukmachera :).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Włożyłeś w ten projekt dużo pracy, godne pochwały (...)
Thanks.

Kwestionowałem już wcześniej (...)
Cóż. Możesz kwestionować co Ci się żywnie podoba.

Grube kreski, które są zwyczajnie rozpoczęciem nowego algorytmu od pozycji nr 1 w górę bo po poprawkach w algorytmie.

Ubolewanie nadal nad 3-ma dosłownie trzema typami, których nie ująłem i wyjaśniłem dlaczego.

Kursami, które nie są przybliżone tylko realne a fakt, że nie reklamuję buków za free jest odrębną kwestią.


Mówisz: "napisz", "porównaj", "obstawiaj", "załóż"," zamieść". Nie Kolego. To nie koncert życzeń.

Wszystko powyżej jest wyłożone kawę na ławę, ponumerowane, podliczone, podsumowane i nic nie zostało ukryte.


(...) aby to zrobić to niestety trzeba korzystać z danych statystycznych i matematyki na trochę wyższym poziomie."
Jestem w stanie rozumieć ten ból ale na niego nie zaradzę.

Programem takim zapewne zainteresowałbyś bukmacherów :).

Nie współpracuję z bukmacherami a świadczenie im usług to nie moje zadanie.



Miłego :) dnia
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ale proba 100 typow nie jest wiarygodna proba zwlaszcza po ilosci podjetych prob tzn. rozpoczynania od nowa;) statystycznie i tak by w koncu wyszlo na tak niskiej probie. patrzac na to kiedy przerywales, porownujac sredni kurs i wynik koncowy to wiedziales juz w momencie przerwania, ze algorytm nie osiagnie zalozonego wyniku stad przerwanie proby.

no i dzialanie algorytmu hmmm nie wiem czy on dziala patrzac na podsumowanie... 1x - 5 procent yield, bez podporki 38 procent a wybierajac to co algorytm chce 11 procent, wiec wybory algorytmu zanizaly wynik nawet usredniajac 1x i bez podporki. no i sufit jaki tworzy algorytm, ktorego nie jest w stanie przeskoczyc wybierajac kursy tzn wybierajac 1x badz bezpodporki. jest wartosc, ktorej nie przekroczy i nie jest to wartosc powyzej 100 procent. chyba raczej 60, ale to tak na oko.

tak, wiem ze to nowe algorytmy byly tzn. nowe formuly ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
ale proba 100 typow nie jest wiarygodna proba zwlaszcza po ilosci podjetych prob tzn. rozpoczynania od nowa;) (...)
Tak zakładałem też w innych moich tematach, 100 typów. Tak jest i tutaj. Tutaj było rozpoczynane od nowa ponieważ dokonywałem zmian w zapisie algorytmu, pracując na otwartym organizmie. Liczą się tutaj tylko te typy, ta setka, po ostatniej ingerencji w algorytm. Nie lubię rozpoczynać nowych tematów i tworzyć podobnych bytów na Forum (z jednym tematem udało mi się wytrzymać 7 lat), musiałbym rozpocząć nowy z nowym algorytmem ale chyba coraz częściej będę tak robił. Dla jasności przekazu.

(...) statystycznie i tak by w koncu wyszlo na tak niskiej probie. patrzac na to kiedy przerywales, porownujac sredni kurs i wynik koncowy to wiedziales juz w momencie przerwania, ze algorytm nie osiagnie zalozonego wyniku stad przerwanie proby.
Tak jak powyżej napisałem. Podobnie jak w poprzednich tematach staram się dobrnąć do setki. Nie mam czasu na siedzenie dniami i nocami i publikowanie tutaj typów. Te symboliczne 100 typów nie jest niczym niezwyczajnym na tym Forum. I Koledzy z tego działu też ją zdaje się stosowali... Wyniki zastosowania innych narzędzi na tym Forum niż mój algorytm, przez inne osoby, są do wglądu w tym dziale. Można też sobie przypomnieć jak się tamte próby zakończyły.

Przypuszczam, że ten kto by się zdecydował zagrać właśnie owe 100 typów, nie byłby niezadowolony. Pewnie by się załapał na jakiś konkurs z nagrodami za dodatni Yiled liczony co miesiąc.


(...) no i dzialanie algorytmu hmmm nie wiem czy on dziala patrzac na podsumowanie... 1x - 5 procent yield, bez podporki 38 procent a wybierajac to co algorytm chce 11 procent, wiec wybory algorytmu zanizaly wynik nawet usredniajac 1x i bez podporki. no i sufit jaki tworzy algorytm, ktorego nie jest w stanie przeskoczyc wybierajac kursy tzn wybierajac 1x badz bezpodporki. jest wartosc, ktorej nie przekroczy i nie jest to wartosc powyzej 100 procent. chyba raczej 60, ale to tak na oko.


tak, wiem ze to nowe algorytmy byly tzn. nowe formuly ;)

To nie algorytm wybiera, tylko człowiek. Widząc, że podpórki zaniżają wynik ogólny nic nie stoi na przeszkodzie aby grać czyste typy.
Przecież to jest eksperyment :) a ten właśnie wniosek jest istotny.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...)

Przypuszczam, że ten kto by się zdecydował zagrać właśnie owe 100 typów, nie byłby niezadowolony. Pewnie by się załapał na jakiś konkurs z nagrodami za dodatni Yiled liczony co miesiąc. (...)

No bądźmy sprawiedliwi :giggle: Sto typów, dodatni Yield, do tego oczywiście potrzebne info o nazwie bukmachera. Nie załapałby się na kryteria forumowe?

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
na forum moze 100 typow jest ok, ale w rzeczywystosci juz gorzej moze to wygladac. dodatni yield moze wystepowac okresowo, dlatego czasem jest wiekszy a czasem mniejszy. rozumiem, ze w rzeczywistosci algorytm zostal zastosowany na wiekszej probie a tutaj podales tylko 100 typow tak? :)

jak chcemy byc sprawiedliwi to to jest wlasciwy link

https://forum.bukmacherskie.com/threads/podsumowanie-miesiąca-dodatni-yield.157239/

;) ja mam autyzm i jak mi cos w liczbach nie pasuje to nie pasuje🙃 100 meczow to ja czasami a nawet czesto na zywo obserwuje jedoczesnie😉 tak wiem, nie jest to mozliwe... dlatego dla mnie to mala proba. to moje subiektywne zdanie, zakladam ze mam racje i sie myle jedoczesnie pozdrawiam dobrego dnia.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...) rozumiem, ze w rzeczywistosci algorytm zostal zastosowany na wiekszej probie a tutaj podales tylko 100 typow tak? :)
W przypadku tego konkretnego, nowego algorytmu (czyli ta podliczona ostatnia setka spotkań) nie była stosowana większa próba.
I tak, dodatni Yield, nie przeczę, może występować okresowo. Może - nie musi.
Dzięki za link, no właśnie...

Tak, jest to niewielka próba. Niemniej stosujmy jakieś sprawiedliwe i niepodwójne kryteria. Za wrzesień algorytm się łapie na konkurs z dodatnim Yieldem. A ponieważ otrzymał tu reputację w wysokości kilkuset (Dziękuję :giggle:) punktów od Admina, uznaję, że się już załapał :D i został nagrodzony.


Do tego pytanie retoryczne, czy ktoś z testujących w tym dziale swoje programy, algorytmy typujące wyniki meczów, dotarł do tej symbolicznej setki typów i osiągi swojego programu podsumował? I jeśli podsumował to czy wynik był dodatni? Nie chcę być niesprawiedliwy, może ktoś to zrobił ale oczekuję równowagi w traktowaniu prezentujących tu swoje narzędzia wspomagające.


(...) zakladam ze mam racje i sie myle jedoczesnie pozdrawiam dobrego dnia.(...)
😄

Równie dobrego dnia, pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie rozumiem o co chodzi z tymi podwojnymi kryteriami? rozumiem, ze uwazasz iz sie ciebie uczepilem 🙃 i mozna miec racje i sie mylic jednoczesnie taki paradoks obstawiania. tutaj nikt nie prowadzi aktywnego tematu oprocz ciebie. napisalem po prostu, ze to za mala proba i tyle no co, przeciez jest za mala, zeby wyciagac daleko idace wnioski :p
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
nie rozumiem o co chodzi z tymi podwojnymi kryteriami? rozumiem, ze uwazasz iz sie ciebie uczepilem 🙃 i mozna miec racje i sie mylic jednoczesnie taki paradoks obstawiania. tutaj nikt nie prowadzi aktywnego tematu oprocz ciebie. napisalem po prostu, ze to za mala proba i tyle no co, przeciez jest za mala, zeby wyciagac daleko idace wnioski :p
Nie, to nie personalnie do Ciebie. To nie miało zabrzmieć jak wyrzut.
Są po prostu takie oczekiwania ogólnie - to się unosi :giggle: nad tymi tematami z algorytmami, często powraca w wypowiedziach...

A fakt, że nikt nie prowadzi aktywnego tematu wynika również, tak sądzę, w bardzo dużej mierze z tego, że projekty spaliły na panewce albo z tego, że Autorzy leżakują już na Kajmanach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
raczej na panewce przegladajac pobieżnie albo czesc z tych tematow jest w dziale 'systemy bukmacherskie'. ja nie twierdze, ze algorytm jest zly albo nie dziala... po prostu za mala proba, zeby miec pewnosc nic wiecej. no moze po za skrajnymi wartosciami 5 i 38 procent oraz srednia wartosc yield 11 - srednia tzn. taka jaka przy selekcji typow wyszla. ja nie mam oczekiwan, bo nie uzywam i nie uzywalem nigdy programu/algorytmu 😉
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Próba jest niewielka.

A co do programów... Jestem dość leniwy, nie lubię po tysiąckroć powtarzać tych samych czynności, np. podczas analizy. Niech to co się da zrobić, robi algorytm a i tak przecież to jest moje alter ego. Lenistwo motorem rozwoju ;)
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Nie rozumiem do końca celu tego tematu. W zaden sposob nie mozna tu osiagnac zysku gdyz typy sa podawane jednostkowo na zasadzie,, dobierz sam ". Pewnie nie jeden z nas podajan 10 typow dwudrogowych lepiej by trafilo niz algo. Kursy sa na tyle niskie ze grajac singlami nie wyjdziemy do przodu.

Proponuje by autor gral tu wirtualnie, podawal stawke i kursy i sprawdziny wowczas czy to ma sens. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom