>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tajemnicze Kody Orange

siergasz 13

siergasz

Użytkownik
10 minut pośmigałem po necie za te 50 zł i busto ????
tak duzo zjada ? czy na &quot;ciezkie&quot; strony wchodziles? pytam bo mam brac w umowie play 250mb co miesiac i nie wiem czy mi wystarczy..
z neta - na komie - korzystam nie czesto ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wystarczy wgrać opere mini, gdzie jak wchodzisz na strone to przez ich serwer konwertuja kb przez co pobierasz grosze
ale juz nie odbiegajmy od tematu
 
blads 187

blads

Użytkownik
tak duzo zjada ? czy na &quot;ciezkie&quot; strony wchodziles? pytam bo mam brac w umowie play 250mb co miesiac i nie wiem czy mi wystarczy..
z neta - na komie - korzystam nie czesto ????
250mb to jest nic... ja przechodzę do play ale w ofercie mam 1gb internetu w abonamencie. To już jest bardziej opłacalne i z pewnością jest szansa że przy nawet dość częstym korzystaniu starczy na miesiąc, oczywiście nie mówię tutaj o katowaniu go filmami, czy innymi podobnymi rzeczami :p Internet w telefonie jeżeli już, czy tam jakikolwiek bezprzewodowy to tylko i wyłącznie do przeglądania stron. Sam korzystam w pracy z internetu od play i sobie bardzo chwalę
 
M 0

mala-75310

Użytkownik
a na co jest te 15 zł bo nigdzie nie jest napisane i jak dzwonię na *500 to nigdzie o tym nie mówi i loguję się na swoje konto w orange i też nie jest napisane
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja już nie mam Orange, ale możecie sprawdzić sobie.
PUCHAR pod 80101, dodają 5 zł na konto promocyjne.
Podobno trzeba 4 h czekać na potwierdzenie bonusu.
 
Do góry Bottom