>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

K 168

kbak93

Użytkownik
dzisiaj szło się nachapać i buki za duże kursy wystawiły 1,20 niby nic ale jak to złączy się w 7-10 meczów, ja zrobiłem selekcje i weszło mi w sumie pare meczów o kursie 27. jutro już nie będzie łatwo bo widziałem drabinke i coraz częściej underdogi wygrywają
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jakub Dyjas gra dziś z piątą rakietą świata, obrońcą tytułu Niemcem Ovtcharovem. Bukmacherzy nie dają jemu większych szans, ponieważ kurs na Polaka wynosi 7,00, kurs na handicap +2,5 seta ,,chodzi&#39;&#39; po 2,50. Już bardziej realne. Jeszcze po głowie chodzi typ na np. over 89,5 pkt-a po 1,83, do zdobycia razem łącznie minimum 90 pkt-ów, to niech będzie np. pięć setów, w każdym zwycięzca wygrywa do 11 co razem daje łącznie 55 pkt-ów, a co za tym idzie brakuje 35 pkt-ów co na np. pięć setów możemy rozłożyć po siedem przegrany i typ wchodzi. Mecz zaczyna się o 17:30. Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy grali ze sobą w tym roku w marcu, wówczas Dyjas przegrał 4-0. Miejmy nadzieję, że wyciągnął wnioski z tej porażki i dziś Kuba powalczy, warto obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=mHbri2e7BM4
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mistrzostwa Europy 2016
Fajny AKO damskie na początek bez zbędnych ceregieli. Dla mnie te dziewczyny to zdecydowane faworytki tyhc spotkań i nie powinno być tutaj niespodzianki.
Ekholm 1,53 od godz 14:50 ✅ 4-1
P. Solja 1,20 od godz 16:30 ✅ 4-0
Fu Yu 1,14 od godz 16:30 ✅ 4-3
AKO: 2,10 całoroczny ✅
Stawka: 8/10
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mistrzostwa Europy 2016
Tokić
1,36 od godz 19:10 ⛔ 2-4
Gauzy 1,33 od godz 20:00 ✅ 4-1
Gacina 1,40 od godz 17:30 ⛔ 3-4
AKO: 2,54 całoroczny
Stawka: 7/10
Kolejnne fajne AKO. Ponownie uważam, że wszyscy wskazani przeze mnie tenisiści przewyższają swoich przeciwników umiejętnościami. O Gacinie pisać nie potrzeba, wszyscy go znają i wiedzą jakiego kalibru zawodnikiem jest. Młody Szwed na pewno spróbuje z nim powalczyć, ale uważam, że maksymalnie zdobędzie 2 sety.
Tokić, czyli słoweński gwiazdor tej dyscypliny. Gracz jak na warunki europejskie więcej niż solidny. Jego rywal, Olah zrobił w ostatnim czasie duży postęp, ale nie na tyle, żeby z nim tutaj wygrać.
No i na dodatek Gauzy. To zdecydowanie najlepszy gracz francuski. Zagra z młodym talentem portugalskiem. Dla mnie południowiec to nie jest jakiś fenomenalny zawodnik, zdecydowanie słabszy od Francuza, który na pewno jest bardziej ograny, doświadczony i ma wyższe umiejętności.

Gardos 1,53 od godz 20:00 ✅ 4-3
Fegerl 1,66 od godz 18:20 ✅ 4-3
AKO: 2,55 całoroczny ✅
Stawka: 5/10
Jeszcze jedno AKO, z nastawieniem na austryjaków. Gardos potrafi grać z Drinkhallem, z którym jak dotąd wszystko wygrał. Wczoraj również fajnie sie pokazał i odprawił Nimeca, Mengella. Anglik groźny, często nieobliczalny, pokonywał juz zawodników z absolutnego topu, ale tutaj stawiam na Gardosa.
Pitchford juz 2-ktornie wygrywał z Fegerl&#39;em, ale to jakis czas temu. Teraz Austryjak to zdecydowanie inny gracz. Od 2 lat wszedł na pozom, ktory plasuje go w ścisłej europejskiej czołówce. Myśle, że bilans meczów po tym pojedynku ulegnie zmianie i to za sprawą Austryjaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 168

kbak93

Użytkownik
Wiem ze tweraz jest po ptakach ale mecz dyjasa byl latwy do grania np za 50 zl.
Mam pare wnioskow dalej
Nie nazwiska tylko gra.
Obecnie najlepiej sie prezentuje monteiro i ja go widze nawet w pol finale potem mi sie podoba gacina
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Mysle boll a pisze gacina.
Boll na prawde swietny turniej.
Dyjas brąz mozliwy ale trafil na monteiro w szczytowej formie i tu juz rzut moneta.
Co jeszcze widze. Jeden kolega pisal ze gorak bez formy a nie widzial ligi mistrzow co jest obecnym wyznacznikiem
Moim wyznacznikiem opinii kto bedzie nr1 jest mecz Freitasa z Karlssonem.
Dla mnie przedwczesny final marzen.dwaj najlepsi zawodnicy wg mnie z Europy. Mysle ze Boll vs Monteiro/Freitas to final i Boll wygrana na zakonczenie kariery. Gra silnie i jest szybki. Swietnie sie rusza ale chyba wszedl tuning na okladzine bo gosciu jest niedozlamania psychicznie i gra mocniej niz np 2 tygodnie temu i to robi roznice a Freitas to jedyny zawodnik ktory nie zawodzi ostatnio z czolowki i ja to doceniam bo znam historie jego gry np pol roku temu gdzie go zawodnicy ze setki łamali coś jak Apolonia obecnie.
Kurs 1,72 na Freitasa bedzie idealny a jak buki sie pomyla to tym lepiej

Ovtcharov zmienil okladzine na hurricane kadrowego z chin i za duzo kombinuje oraz widac brak mocy i jakis wolny sie wydawal ostatnio.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mistrzostwa Europy 2016
Ja się do końca z kolegą wyżej nie zgodze. Faktem jest, zresztą tak jak zauważyłeś, iż Monteiro wygląda tutaj fenomenalnie i jutro najprawdopodobniej pokona naszgo młokosa. Chciałbym sie mylić, ale tak najprawdopodobniej będzie. Jeśli chodzi o Freitasa, to w życiu się nie zgodze, że jest jednym z dwóch najlepszych w Europie, jego psychika jest tragiczna i potrafi często przegrywać wygrane spotkania. K.Karlsson to zawodnik przeciwko, któremu sie nie stawia, juz się o tym sam przekonałem...on potrafi pokonać praktycznie każdego w Europie. Dwoma najlepszym zawodnikami w Europie są obecnie Ovtcharov (pomimo słabszej ostatnio formy) oraz Samsonov. Ale patrząc na formę, to faworytem tutaj będzie Boll, który wchodzi na poziom zbliżony do poprzednich lat. W moim mienaniu albo Boll albo Białorusin wygrają tutaj wszystko.
Teraz pora na jakies typy ????
Silbereisen/WInter 1,25 od godz 10:00 ✅ 4-1
Shan/Solja 1,20 od godz 10:00 ✅ 4-3
Dodean Monteiro/Samara 1,36 od godz 10:00 ✅ 4-1
AKO: 2,04 ✅
Stawka: 8/10
Wszystkie spotkania to mecze deblowe kobiet. Silbereisen/WInter graja z pogromczyniami naszych zawodniczek. Dla mnie spotkanie to skonczy sie w 4 lub mx 5 setach. Rywalki Niemek pokonały wczesniej parę Grzybowska/Partyka, jednak Poli były na tym mistrzostwa absolutnie pod formą, a mimo wszystko mogły wczoraj pokonać Galic/Moret.
Shan/Solja to główne faworytki do złota na Węgrzech. Czeszki zaskoczyły w poprzedniej rundzie i pokonały bardzo silne Ekholm/Pota, ale dzisiaj to juz raczej nie wystarczy.
Ostatni typ to ciekawe starcie rosyjsko-rumuńskie. Dodea Monteiro już świętuje ze swoim mężem złoto w mikscie. Dzisiaj będzie chciała zameldować się w półfinale wraz ze swoją koleżanką, Samarą. Będzie to na pewno wyrównane i ciekawe spotkanie, ponieważ Noskova/Prokhorova to bardzo dobre deblistki, które regularnie grają rezem w turniejach, ale ich rywalki są w mojej ocenie mocniejszym duetem.
Mecz: Gionis/Wang vs Karlsson/Karlsson od godz 11:00
Typ: Karlsson/Karlsson ✅ 2-4
Kurs: 1,80
Stawka: 9/10
Pojedynek defensywno-ofensywny. Dla mnie zdecydowanie lepszym duetem są Szwedzi. Sądzę, iż ich ofensywa przełamie defensywny styl rywala. Skandynawowie potrafią grać z zawodnikami, który preferują grę obroną i czekają głównie na błędy rywali. Poza tym, na tych mistrzostwach oboje wyglądają dobrze i jestem niemal pewien, że to oni zagrają w półfinale. Dla starszego Karlssona to będzie walka o drugą strefę medalową na Węgrzech - w miksta juz srebro ma.
Teraz czas na spotkania kobiet.
Macz: Silbereisen vs Xia Lian Ni od godz 12:45
Typ: Silbereisen ✅ 4-3
Kurs: 2,00 całoroczny
Stawka: 6/10
Niemka kontra naturalizowana zawodniczka z Luksemburga. Silbereisen na razie zaskakuje pozytywnie na Węgrzech. Gra bardzo pewnie, atak jej &quot;siedzi&quot;, dobrze wyczuwa swoje rywalki, co pokazała wczoraj z Liu Jia, ktora była jedną z faworytek do strefy medalowej i wygrała bardzo pewnie 4-1. Warto wspomnieć, że było to jej pierwsze zwycięsto z Austryjaczką od 10 lat. Natomiast jej rywalka poonała wczoraj naszą Klaudię Kusińską, i gdyby nie pech Polki w 4 secie, to najprawdopodobnie ona grałaby dzisiaj z Niemką.
Na koniec mecze singlistów.
Samsonov 1,30 od godz 13:45 ⛔ 3-4
Boll 1,25 od godz 13:45 ✅ 4-3
Gauzy 1,66 od godz 13:45 ✅ 4-2
Dla mnie Boll i Samsonov spotkają sie tutaj w półfinale tych mistrzostw. Bardzo doświadczeni zawodnicy, triumfatorzy wielu prestiżowych turniejów, multimedaliści, prawdziwe legendy i wspaniali zawodnicy. Widać, że trafili tutaj z formą, szczególnie Boll, który już dawno nie był w takiej dyspozycji. Samsonov gra swoje, zresztą jak zawsze. Ich rywale nie powinni im dzisiaj zagrozić. Jesli chodzi o 3 typ, to spotkanie to będzie na pewno dużo bardziej wyrównane. Spotkają sie najlepsi tenisiści ze swoich krajów. Ja wyżej cenie umiejętności Francuza, który dla mnie jest po prostu lepszym grajkiem.
AKO: 2,70 całoroczny
Stawka: 5/10
Z dodatkowych spotkań fajnie wyglądają kursy na Ukrainca i kolejnego Francuza. Można spróbować na nich grać.
Lebesson 2,20 całoroczny 4/10 ✅ 4-2
Kou 1,61 całoroczny 6/10 ✅ 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 10

michalbvb

Użytkownik
Dyjas wygrał ! Niesamowity jest ten chłopak.
Wiecie może jaki był kurs na niego dzisiaj ?
Już wczoraj żałowałem że na niego nie postawiłem ????
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mistrzostwa Europy 2016
Solja
1,44 od godz 19:15
Samara 1,44 od godz 19:15
AKO: 2,08 całoroczny
Stawka: 5/10
Fajny dubel singlistek z meczów ćwierćfinałowych. Obie zawodniczki to zdecydowane farowytki tych potyczek. Solja u szczytu formy to najlepsza zawodniczka z Europy. Zagra z Fu Yu, która już 2 razy cudem odrabiała straty w meczach z Matelovą oraz Potą. W podobnym przypadku ta sztuka na pewno nie uda sie z leworęczną Niemką, Solją.
Samara, czyli najlepsza z rumuńskich zawodniczek podejmi tutaj rewelację tych mistrzostw, czyli Niemke, Silbereisen. Wątpię, aby i tym razem udało się sprawić kolejną niespodziankę.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Swedish Open 2016
Mattias Karlsson 1,22 od godz 18:40 ✅ 4-0
Jonathan Groth 1,20 od godz 18:40 ✅ 4-0
Chien-An Chen 1,40 od godz 19:30 ✅ 4-2
Tiago Apolonia 1,44 od godz 19:30 ⛔ 1-4
Yuya Oshima 1,22 od godz 19:30 ✅ 4-1
AKO: 3,62 całoroczny
Stawka: 6/10

Kenta Matsudaira 1,53 od godz 19:30 ✅ 4-1
Benedikt Duda 1,66 od godz 19:30 ✅ 4-3
AKO: 2,55 całoroczny ✅
Stawka: 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Swedish Open 2016
Deble kobiet:
Hayata/Kato
1,27 od godz 20:15 ✅ 3-0
Hashimoto/Sato 1,40 od godz 20:15 ✅ 3-1
Jeon J./Yang H 1,30 od godz 20:15 ✅ 3-1
AKO: 2,31 STS ✅
Stawka: 7/10
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Swedish Open 2016
Deble kobiet:

Lin Y./Zeng J. 1,90
od godz 10:00
Jeon J./Yang H. 1,50 od godz 10:00
AKO: 2,85 STS
Stawka: 8/10
Dwa fajne spotkania debla do zagrania. W moim odczuciu para Jeon/Yang to zdecydowanie wyższa półka, regularnie grają ze sobą i często osiągaja bardz odbre rezultaty. Złozony na ten turniej dueat rywalek nie powinien sprawić kłopotu.
Drugie spotkanie i jego kursy to jakies nieporozumienie. Wprawdzie Ekholm/Pota, to patrząc na nazwiska mocne zestawienie, ale jak pokazały wcześniejsze turnieje dużo lepiej radzą sobie w singlu niż w deblu. Natomiast Singapurki często grają razem, dużo trenują i tutaj są na pewno faworytkami do wygranej.

Deble panów:
Franziska/Groth 1,57 od godz 10:40
Morizono/Oshima 1,50 od godz 10:40
AKO: 2,36 STS
Stawka: 5/10
 
Do góry Bottom