>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Challenger Series
Qiu - Alicic w @ 3.05 betfan

Dwoch graczy grajacych dla Niemiec, w moim przekonaniu czeka nas wyrownany mecz. Jeden i drugi gracz bez formy. Bilanse nie powalaja. Alicic jednak miewal dobre fragmenty gry w ostatnich tygodniach i optymistycznie jest szansa na powrot do zwyciestw. Qiu jest jak najbardziej w jego zasiegu. Mecz za kilka minut.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
TT Cup
Benes - Langer 1 @ 2.20 fortuna

Kolejne spotkanie w którym niełatwo wskazać zdecydowanego faworyta. Benes jest w solidnej dyspozycji ostatnio - cztery wygrane w pięciu poprzednich spotkaniach. Wygrywa w zdecydowany sposób. Oczywiście nie można lekcaważyć też Langera. Jestem zdania, że pojedynek będzie wyrównany ale koniec końców Benes ma szanse po takim kursie.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Feeder Otocec
Rakovac - Wan 1 @ 3.95 fortuna

Mam nadzieję na niespodziankę. Rakovac czasami gra na miarę swoich mozliwości. Widać u niej motywacje w ostatnim czasie. Myślę, że jeśli od początku wszystko ułoży się po jej myśli, to ma szanse. Oczywiście Azjatka w dobrej dyspozycji i jest faworytką. Jestem zdania, że Rakovac wcale nie powinna być tutaj skazywana na porażkę. Mecz za moment.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Brynych J. - Kral A.
1.set suma punktow - będzie liczba nieparzysta @ 2.38 fortuna

Ostatnie starcie w dniu dzisiejszym. Takie typy to czesto loteria. Obaj gracze grali ze soba trzy razy w tym miesiacu, raz padł wynik nieparzysty. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Wyniki były różne, dlatego ciezko wskazac zdecydowanego faworyta tego seta. W tym przypadku jezeli wynik padnie po dziesieciu punktach to jest duza szansa na powodzenie.
 
Do góry Bottom