>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Tabela - Typer F1

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Tabela po trzeciej kolejce - GP Brazylii


1.benek_16 44pkt
2.zaszkins 38pkt
3.mucios88 31pkt
4.peja 26
5.5h4d... 21
6.wiślak 21pkt
7.duntrix 18pkt
8.rookie91 11pkt
9.Rooni 8

Gratulacje dla:

1.BENKA

2.ZASZKINSA

3.MUCIOSA88
 
W 2

wislak

Forum VIP
HEHEHEHEHEHE DOSTALEM TAKIEGO PRIVA:
Ostrzeżenie za spoufalanie i obrażanie organizatora konkursu Typer F1.
Kolejne ostrzeżenie to -5 pkt w klasyfikacji. Trzecie osztrzeżenie - wypad z konkursu.
Teraz mnie ktos tu dobil!! Chlopie jak cchesz to wygrac to napisz a ja napisze pierwsza osemke z Sato, Webberem, Ralfem i Vettelem w czolowce! Napisz mi gdzie cie obrazilem! nie masz co robic? daj spokoj ale nie mam pojecia o co ci teraz chodzi... jestes na forum nowy i juz mnie rozwalilo twoje zlamanie regulaminu ktory sam napisales (napisales ze przed kwalifikacjami temat bedzie zamkniety a sam dales typy znajac juz wyniki kwalifikacji, forme graczy i jak sie czuja na tym torze- nie mam nic do tego ale ja sam dalem typy tydzien wczesniej i na pewno mialem trudniej! na innych konkursach, na ktorych modami sa profesjonalisci, jak benek czy gusto np w typach dnia, jak nawet spoznisz sie minute to typ jest nie zaliczony a ty sie spozniles dobe... to swiadczy o nieprofesjonalnyym podejsciu niestety :/ jesli cchcecie zrobic turniej to BENEK musi byc modem bo z takim to beda aby klopoty ???? )... ale dobra czekam na odp co cie tak obrazilo.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
w porządku kolego, pluj się do benka, że postawił jeszcze później ode mnie to zobaczymy co ci powie. Ja tematu nie zamykam tylko benek i nie miej do mnie o to pretensji, że on za późno zamknął!!!
 
W 2

wislak

Forum VIP
no i ogolnie to powinienes nie zaliczyc i sobie i jemu typow jako admin typera... napisac wystrczylo ze te typy nie biora udzialu w konkursie bo sa nieregulaminowe i juz

ale dobra ja koncze te gadanie bo to nie ma sensu mi zalezy na tym forum ty tu jestes chyba dla zabawy wiec ja nie chce miec ostrzezeneia za glupia klotnie to koncze
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sorry moja wina z tematem nastepnym razem zamykam w piatek o 20:00 pasuje :?: Zawsze jestem na gg o tej godzinie wiec bede zamykal :]
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Szkoda ze nie dalem typów na GP Japoni jak bym dal to moze bym byl na 3 pozycji a tak to jestem na 4!Trzeba by zorganizowac ten konkurs za rok ale od poczatku sezonu F1 wtedy by bylo ciekawie moze udalo by mi sie jakos skolowac 3 bony po 5zł do BAH dla 3 pierwszych osob ktore uzbieraly by najwiecej ptk w calym konkursie z typowanie F1
 
W 2

wislak

Forum VIP
Szkoda ze nie dalem typów na GP Japoni jak bym dal to moze bym byl na 3 pozycji a tak to jestem na 4!Trzeba by zorganizowac ten konkurs za rok ale od poczatku sezonu F1 wtedy by bylo ciekawie moze udalo by mi sie jakos skolowac 3 bony po 5zł do &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; dla 3 pierwszych osob ktore uzbieraly by najwiecej ptk w calym konkursie z typowanie F1
heh nie wiem czy bys byl na 3 ja nie tez tylko typowalem pierwsza kolejke ???? a potem sie wypisalem bo mi nie odpowiadalo zarzadzanie konkursem ze strony jego tworcy ????
zycze powodzenia w GP Brazylii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom