>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tabela końcowa sezonu 2006/2007

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP



Król Strzelców : Rud van Nistelrooy 25 Bramek (Real Madryt)



Zapraszam do dyskusji na temat spadkowiczów oraz pozostałych drużyn

Moim zdaniem Barcelona czuła się poprostu już za pewna i niestety Real grał do końca i wyszło jak wyszło chciałbym przytoczyć tutaj wypowiedź trener Barcelony, i szacunek dla niego za to :

Oto slowa holenderskiego szkoleniowca wicemistrzow Hiszpanii:
- Piłkarze są smutni, to normalne, ale wiedzieliśmy przed meczem, że musimy wygrać i czekać. Taka była sytuacja i taka była rzeczywistość. Szkoda. Zrobiliśmy swoje, ale trzeba grać dobrze we wszystkich meczach w sezonie - powiedział Rijkaard.
- Trzeba umieć przegrywać, a Real zasłużył na to i musimy im pogratulować. Nie można mówić o niesprawiedliwości czy sprawiedliwości, tak po prostu się stało - dodał Rijkaard.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Real pokazał klase ????. Zaczęli zbyt nerwowo, ale skończyło się bardzo dobrze. Dokonane zmiany, po części przymusowe doprowadziły do lepszej gry gospodarzy. W przeciągu całego sezonu moje zdanie, ale nie tylko jest takie, że Real zasłużenie zdobył tytuł. Najbardziej mi żal Atletico.. Szkoda, że nie udało im się awansować do pucharu UEFA.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Real zasłużeie zdobył tytuł dobre.Barca i Sevilla ciągle walczyły ,mimo że jestem kibicem Barcelony to tytuł wsumie powinnien isć do Sevilli szkoda końcówke sezonu zwalili.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Jak najbardziej zasłużenie... Mimo ciągłej krytyki w przeciągu całego sezonu zdobyli tytuł. W ostatnich meczach pokazali charakter, chęć walki. Przy podknięciach w końcówce sezonu Barcelony i Sevilli Real wykorzystał tą sytuację i utrzymał prowadzenie w lidze.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Najbardziej żałuję że sevilla w przedostatniej kolejce nie wykorzystała potknięć realu i barcy - to by była piękna końcówka. Mistrzostwo &quot;z przyczajki&quot; ???? dla sevilli - wtedy w ostatnim meczu by się bardziej postarali
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem Real nie zasłużył na mistrzostwo moim zdaniem to nie ejst ta druzyna co kiedys gdzie grali pięknie technicznie a teraz ich gra mi sie zupełnie nie poddoba Barca tez nie była tym zespolem co rok temu grała raz dobrze raz fatalnie.Co do Sevilli chyba ona wygrać tą rywalizację chocby z teo powodu &#39;&#39;Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta&#39;&#39; ???? Podsumowaując o mistrzoestwie Hiszpanii w dużym stopni jak nie w najwiekszym zadecydował gol Raula Tamudo w ostatniej minucie Derbów Barcelony...
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Moim zdaniem Real nie zasłużył na mistrzostwo moim zdaniem to nie ejst ta druzyna co kiedys gdzie grali pięknie technicznie a teraz ich gra mi sie zupełnie nie poddoba Barca tez nie była tym zespolem co rok temu grała raz dobrze raz fatalnie
Najważniejsze są punkty i ich liczba, a dopiero później styl w jakim wywalczono zwyciestwa. Real miał w tym sezonie piękne, jak i słabsze mecze. Zresztą jak każda druzyna. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał jak grał Real tylko będzie się pamiętać o tytule.
Podsumowaując o mistrzoestwie Hiszpanii w dużym stopni jak nie w najwiekszym zadecydował gol Raula Tamudo w ostatniej minucie Derbów Barcelony...
Owszem miał ten gol wpływ na pewno, ale nie tak duży jak piszesz ???? Jak napisałem o mistrzostwie decyduje postawa w całym sezonie, a nie jedno spotkanie, jedna bramka.
Można napisać, że Real miałby mistrza gdyby nie fakt, że Barcelona w meczu pomiędzy tymi drużynami strzeliła gola w 93min na 3:3... I można podawać więcej przykładów.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
realowiec masz i Ty racje.Ale swoją grą Real w tym sezonie naprawde nie powalał na kolana powiem tak i to powinno byc głowne zdanie- Real miał dużo szczęscia ale szczęscie podobno sprzyja lepszym.Barca za wcześnie uwierzyła że są królami a Real walczył do konca i to mi się podoba Sevilla zaś złapała zadyszke na finiszu i odpadła z rywalizacji o majstra.

pozdRo
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
realowiec masz i Ty racje.Ale swoją grą Real w tym sezonie naprawde nie powalał na kolana powiem tak i to powinno byc głowne zdanie- Real miał dużo szczęscia ale szczęscie podobno sprzyja lepszym.Barca za wcześnie uwierzyła że są królami a Real walczył do konca i to mi się podoba Sevilla zaś złapała zadyszke na finiszu i odpadła z rywalizacji o majstra.

pozdRo
Podpisuje się pod tym ????

pozdrawiam
 
D 0

damian591

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie, to równiez cieszę sie ze zwycięstwa Realu Madryt, od wielu lat im kibicuję ???? . Wielkie brawa należą sie dla Ruuda van Nistlerooy&#39;a za za bardzo udany sezon, w którym strzelił aż 33 bramek. Najbardziej trafny transfer Realu w minionym sezonie. Jednak to nie tylko Ruud grał, ale i cały zespół, tak więc wszystkim należą się ogromne brawa. Najbardziej szkoda mi Atletico, który zajął najgorsze z możliwych miejsc w PD, bez możliwości zagrania w w PUEFA. Jednak taki jest sport, w któym nigdy nic nie wiadomo.

POZDRO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom