>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Taśmy

U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Jakie typy zakładów polecacie do gry taśmami ? Np około 10 typów na kuponie . ????
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Dużo osób gra over 0.5 bramki w meczu, to ma dla mnie jakiś sens bynajmniej, choć sam gram tylko single lub max 3 zdarzenia na kuponie, a 10 to dla mnie jakiś kosmos;)
 
S 0

szarejro

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej, postaw over 0,5 bramki w meczach. Tylko nie na ślepo, przeprowadź chociaż jakąś minimalną analizę a ma to szanse powodzenia ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej, postaw over 0,5 bramki w meczach. Tylko nie na ślepo, przeprowadź chociaż jakąś minimalną analizę a ma to szanse powodzenia ;)
To warto grać te niskie kursy czy nie warto? O posty chodzi, czy jak? ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Takie taśmy z over 0,5 już puszczalem . Po 10 spotkań na kuponie i moze z 1 na 10 weszla , oczywiscie po analizie. Mi chodzi bardziej o wyższe kursy . Np 7 spotkań kurs 2.00 stawka 2 zł. Badz 3 kursy 7.00 stawka 2 zł . Taki trochę bukmacherski totolotek . Mala szansa na wygrana ale też najniższa stawka i wygrana dosyć spora np 1000zl + ... a więc sprecyzuje . Jakiego typu zakłady proponujecie tak aby uzbierać np śr kurs 500@ i puszczać to po 2 zł np.(. to troche szalone ale wiem )
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Moze remisy kursy sa srednio 3,2. Dodatkowo typowac w &quot; underowych ligach&quot; za jaka ja uwazam np francuska. Stawiajac z 5-6 zdarzen za drobna stawke nawet systemem mozna niezle ako zrobic.
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
No dobra więc pobawmy sie w taśmy z duzymi kursami i sprawdzmy co z tego wyjdzie .
Fortuna 20,00 zl
1#
Guingamp - Angers 1 2.33
Larisa - Panionios 1 2.50
Heracles - Spata Rotterdam 1 2.10
Werder - Freiburg 1 2.35
Hamilton - Dundee FC 1 2.20
Middlesborough - Bournemouth 1 2.52
A.Wieden - Sturm 1 2.35
RIO AVE - Guimaraes 1 2.50
wklad 2,00
kurs 936
wygrana 1647,89 z podatkiem
oczywiscie w kazdym momencie moge zrobic CASH OUT
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Male kursy to tylko te które sa LOKOMOTYWAMI. Tylko takie maja szanse powodzenie. LOKOMOTYWE nie jest łatwo wykryć, chociaż zdarzają się czasem ze jedzie takich kilka dziennie. Ale sa tez dni ze żadna nie rusza ze swej stacji. Śledź tematy na forum, jest paru użytkowników którzy maja rozkłady jazdy lokomotyw które docierają do swojego celu. Bywaja wykolejenia ale to zazwyczaj wynika z błędnego rozkładu jazdy niż z tego ze motorniczy zasna za sterami lokomotywy.
Na najblizsze dni na rozkladzie jest na przyklad Real Madryt w pilke nozna w LM z Legia. Kurs 1.1 , w kolejnyc dniach widzialem na rozkladzie chociazby Bayern lub remis z Hofenheim po 1.05 lub znowu Madryt na czysto z Leganes po 1.07.
Wczesniej koledzy wspominali o over 0,5 gola w meczu, owszem ale warto tutaj uwazać, bo mozna latwo trafic na zly rozklad jazdy. Nie polecam grac tych gdy gra potentat z ogorkiem. Najlepiej grac dwa przecietne zespoly, ktore graja otwart futbol. Wtedy mamy tak zwane dwie Lokomotywy ktore maja swoj cel, czyli strzelenie bramki. Kurs fajny jak na LOKOMOTYWE a podwoja szansa na powodzenie.
Ogolnie do LOKOMOTYW z pilki noznej podchodze ostrożnie, zazwyczaj sa to 1x lub wlasnie over 0,5 ale tak jak napisalem dwie przecietne druzyny.
Nastepnymi dobrymi LOKOMOTYWAMI sa te siatkarskie. Tam jest ich nagromadzenie. Nietrudno o grubasne lokomotywy nawet jedna po drugiej. Rzadko nastepuje wykolejenie.
No i tenis, ale tylko na wielkich szlemach, tam jada LOKOMOTYWY nawet trzy w jednym czasie.
Ogolnie polecam tasiemki ale tylko z LOKOMOTYWAMI.
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
2#
Atletico - Rostov 1/-2.5 3.55
Benfica - D.Kijów 1/-2.5 3.45
M.City - Barca 2/+2.5 3.15
PSV - Bayern 2/-2.5 4.20
Borussia M. - Celtic 02 2.65
kurs 429
stawka 2
wygrana 755 po podatku
 
Q 49

quru

Użytkownik
Ja tak typowałem kiedyś el. LM, el. LE, el. ME, el. MŚ. Kursy typu 1.10-1.20, strata niewielka, a czasem AKO=10 weszło, tylko trochę więcej meczy niż 10.
+Nie wiem jak jest teraz, bo u ziemniaków nie gram, ale kiedyś można było postawić F1, że kierowca zostanie sklasyfikowany, to też często wchodziło po kursach 1.15.
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Mój przypadek pokazuje,że raczej chyba nie warto.Kiedyś za 20 zł wyrwałem 13k i tak się rozbujałem, że po paru dniach zostało mi 8k. Na szczęście w porę się opamiętałem i zacząłem ponownie grać normalnie. Pułapka tkwi w tym, że jak trafisz zajebistą taśmę (jak w moim przypadku), to zaczynasz grać tylko w ten sposób, licząc że masz już na to patent i dajesz spore, jak na taśmę stawki. Ogólnie taśma to tylko i wyłącznie szczęście. Kupon zamykała mi Fiorentina, która strzeliła w 93 minucie... Totalny fuks. Ja akurat wyszedłem na zajebistym plusie, ale to co straciłem w te parę dni można było dużo lepiej wykorzystać. Z sentymentu do tamtej sytuacji co weekend puszcze tasiemkę za 10-20 zł, ale od tamtej pory bez rezultatu. Po prostu wtedy miałem szczęście i tyle.
EDIT:
Rezultatu nadal brak. Pogramy wirtualnie i zobaczymy co z tego wyjdzie za miesiąc.
https://forum.bukmacherskie.com/f15/januszowe-tasmy-139545.html
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Jakie typy zakładów polecacie do gry taśmami ? Np około 10 typów na kuponie . ????
Załóż konto u buka, który pozwala zamknąć kupon w trakcie zdarzeń ja grałem w taki sposób w betfair szału nie było ale kilka stówek się wygrało. Układasz taśmę na spotkaniach, które grają po sobie najlepiej tak żeby nie było betów grających jednocześnie i jak juz jest jakiś zysk to zamykasz.
 
Do góry Bottom