>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Taśmy 1X oraz X2 za niską stawkę

mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ostatnio chciałem sprawdzić czy można coś zarobić stawiając kilka lub kilkanaście zdarzeń na jednym kuponie. Skupiłem się na spotkaniach drużyn z czuba tabeli podpierając się w każdym spotkaniu 1X lub X2. Po dwóch dniach weszły 2/2 kupony.
KUPON 1
http://imageshack.us/a/img268/2056/25wrzesnia.jpg
Wkład: 6zł
Wygrana: 32zł
KUPON 2
http://imageshack.us/a/img856/9500/26wrzesnia.jpg
Wkład: 5zł
Wygrana: 25zł
Przy dobrej skuteczności można zarobić min. 150zł na tydzień. W przypadku ewentualnych przegranych tracimy grosze. Jak myślicie? Warto kontynuować? Zamieszczę jeszcze dzisiaj kolejny zlepek meczów piłki nożnej z 1X, X2.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
to nie chodzi już o to, że granie taśm to darmowa kasa dla buków.
Widzisz ile musi być spotkań na kuponie. Mimo, że teraz jesteś 44 zł na plus to szybko nie przegrasz tego grając takimi stawkami, lecz na plus (taki jak oczekujesz) i tak nie wyjdziesz.
Sezon się rozkręci i już nie będzie takich wyników i na pewno jedno, dwa spotkania zawalą to jedną, to drugą i czwartą taśmę. Nie jest to ani system, ani sposób warty świeczki.
Nikt nikomu nie zabroni grać tak czy tak, lecz ja Ci odradzam zabawy w to, po prostu bez większego sensu.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wiadomo, że taśmy zmniejszają prawdopodobieństwo wygranej ale mają też kilka plusów. Wysokie AKO, niska stawka, a także nie odczujemy porażki w swoim portfelu. Dopóki jesteśmy na plusie to myślę, że możemy się pobawić w to. Zobaczymy co będzie z dzisiejszym kuponem.
KUPON 3
http://imageshack.us/a/img827/1569/27wrzesnia.jpg
Wkład: 6zł
EW: 35zł
 
D 77

dalik

Użytkownik
Wiadomo, że taśmy zmniejszają prawdopodobieństwo wygranej ale mają też kilka plusów. Wysokie AKO, niska stawka, a także nie odczujemy porażki w swoim portfelu. Dopóki jesteśmy na plusie to myślę, że możemy się pobawić w to. Zobaczymy co będzie z dzisiejszym kuponem.

KUPON 3
http://imageshack.us/a/img827/1569/27wrzesnia.jpg
Wkład: 6zł
EW: 35zł
No i popłynąłeś już przy pierwszym meczu Hodd - Brann 3:1
Strata 6zł i czasu na wybór spotkań
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
sam wlasnie ostatnio zastanawialem sie zeby grac zdazenia z podporka, z tym ze max trzy zdarzenia na kuponie lub zeby AKO wynosilo minimum 2.0
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
sam wlasnie ostatnio zastanawialem sie zeby grac zdazenia z podporka, z tym ze max trzy zdarzenia na kuponie lub zeby AKO wynosilo minimum 2.0
wg mnie to nie jest żaden styl gry, tylko chodzenie na łatwiznę z przekonaniem, że tak jest łatwiej grać.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Granie na wygra/przegra z podpórką czy też bez to głupota.
Najlepsze analizy zawodzą przez losowe zdarzenia, a kursy na &quot;pewniaków&quot; są ustawiane by buk jak najmniej stracił
Dlaczego tak uważasz? Dla mnie są to najpewniejsze typy.
Przykład: wczoraj mecz Eintracht-Dortmund, kurs na 1X aż 1.80.
Grubo pobrałem i zysk 80%.
Nie ma dla mnie pewniejszych typów niż podpórki.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Ja proponuje - niech każdy gra jak mu wygodnie i już.
Mesut - jak masz czasu trochę - załóż wątek w dzile kupony i pokaż kolegom że/czy - można tak wygrać ;)
Ja obecnie też tak sie &quot;bawie&quot;, bawie , bo gram za małą kasę , więc jest to małe ryzyko,
w podpórki - tylko że gram single, typu (1)2.0, (x) 3.5, (2)4.0 i wtedy jak sam mówisz - można z podporą coś dobrego znaleść (lub też dać DNB)
(np ostatnio Inter, dziś Grasshoppers w Szwajc., ale Sieny nie zaryzykowałem)
Żeby pokryć jedną wtopę , trzeba powiedzmy 3 wygrane.
Tylko czy gra warta świeczki jest po takich kursach ?
Nie odpowiem na to pyt.,
po prostu sobie stawiam i już.
 
E 3

emarti

Użytkownik
A jak oceniacie sposób grania: stawiamy 100 zł na mecz z kursami ~1.2; 1.3 kontra 2.5 do max wzwyż. Stawiamy tą stówę na mały kurs w tym meczu np. 1.2 gdzie teoretycznie oczywiście jest większa szansa na wygraną 20 zł z tej stówy. I tak powiedzmy codziennie... W skali miesiąca mając codziennie 20-30 zł robi nam się mały plusik do wypłaty z pracy ???? O ile nie powinie nam się noga :sad: Nie gramy tylko va bank! Jednak ważne jest aby obstawiać mecze 1.2; 1.3 przeciwko 2.5 wzwyż. Ktoś już w ten sposób się bawił? Ja bawię się złotówką od kilku dni i każdy mecz nawet piłki wodnej na której się nie znam wchodzi. Ze złotówki wygrywam 30 gr ale ze stówy byłoby to już 30 zł. Mój test wychodzi za udany i zastanawiam się nad postawieniem 100 zł.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
A jak oceniacie sposób grania: stawiamy 100 zł na mecz z kursami ~1.2; 1.3 kontra 2.5 do max wzwyż. Stawiamy tą stówę na mały kurs w tym meczu np. 1.2 gdzie teoretycznie oczywiście jest większa szansa na wygraną 20 zł z tej stówy. I tak powiedzmy codziennie... W skali miesiąca mając codziennie 20-30 zł robi nam się mały plusik do wypłaty z pracy ???? O ile nie powinie nam się noga :sad:
Wszystkie systemy są dobre dopóki się noga nie powinie.
 
D 77

dalik

Użytkownik
PograPograj tak jeszcze trochę za 10zł , a później dopiero za 100zł chociaż nie chcę cię straszyć i źle wróżyć ale prędzej czy póxniej powinie się nóżka i pytanie brzmi - czy zdążesz obrócić 100% i będziesz na +/- 0 czy też będą plecy
Zasada jest prosta:
Jak masz dostępne 100zł to graj za max 10% tej kwoty
Co do pytania Mesut.
Po prostu wiele razy przejechałem się już na &quot;pewniakach&quot; i czuję duży niesmak.
Ostatnio pogrywam over 1.5 , over 2.5 no deuce w tenisa i wychodzi to całkiem dobrze (nie ma strat)
 
E 3

emarti

Użytkownik
PograPograj tak jeszcze trochę za 10zł , a później dopiero za 100zł chociaż nie chcę cię straszyć i źle wróżyć ale prędzej czy póxniej powinie się nóżka i pytanie brzmi - czy zdążesz obrócić 100% i będziesz na +/- 0 czy też będą plecy
Najważniejsze aby przebrnąć przez pierwsze 5 meczy i wygrywając ~ 20 zł za mecz gramy już &quot;ich&quot; stówą. Jak przegramy to strata tak nie boli.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A na czym to polega? O co chodzi?
Deuce jest w tenisie.

Deuce - równowaga, czyli 40:40.

koledze chodzi aby grać, że takowej równowagi nie będzie. Kursy zależnie od meczu (jacy rywale grają) wahają się między 1,15 a 1,35.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
wg mnie to nie jest żaden styl gry, tylko chodzenie na łatwiznę z przekonaniem, że tak jest łatwiej grać.
Moze i masz racje, nie przecze. Ale przeciez wlasnie powinnismy sobie ulatwiac gre, sam nie jestem zwolennikiem taśm. Ale duble czy triple za odpowiednią stawke moga przyniesc naprawde staly dochod, pod warunkiem ze ktos ma odpowiednia wiedze.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Ze złotówki wygrywam 30 gr ale ze stówy byłoby to już 30 zł. Mój test wychodzi za udany i zastanawiam się nad postawieniem 100 zł.
Teoretycznie, ale w praktyce - śmiem zaryzykować twierdzenie, że głowa torche inaczej pracuje gdy gramy za 1zł czy za 100zł czy za 1000... za tysiąc to już raczej nie pracuje ????
 
Do góry Bottom