>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

T-Mobile Ekstraklasa.

yanger 100

yanger

Użytkownik
Gram stałą stawką 1j, budżet początkowy to 10j.

#1
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków

Mecz 25 kolejki Ekstraklasy w Szczecinie to pojedynek Pogoni która ma obecnie 6 miejsce i apetyt na europejskie puchary, oraz Cracovii która rundę wiosenną zaczęła słabo, i zajmuje obecnie 11 miejsce. Ostatnie 3 mecze a więc runda wiosenna &quot;Portowców&quot; to 0:0 na trudnym terenie Podbeskidzia, wygrana 5:1 z Lechem Poznań oraz wygrana 3:2 z Lechią Gdańsk, to 7 z możliwych 9 punktów, bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę ich rywali, natomiast Cracovia to zupełna odwrotność, katastrofalne wyniki, bo 3 porażki, ze Śląskiem 0:1, Wisłą 3:1 i Zawiszą 0:2. Można by pomyśleć że każda passa musi się przełamać - ale nie w tym meczu, Cracovia jest bez formy a na dodatek z osłabieniami. Nieobecny jest najlepszy strzelec Cracovii Dawid Nowak, Marcin Budziński a do ich grona dołączył teraz Ntibakonziza, za kartki natomiast pauzuje Adam Marciniak. Pogoń jest bez żadnych problemów kadrowych, wraca Marcin Robak, do tego grają u siebie.
TYP: 1 (1.80) bet365 ⛔, 0:0.


#2
Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B

Spotkanie dwóch drużyn które nie przejawiają wielkiego potencjału strzeleckiego, obie drużyny są w dość słabej formie a jedyne co Podbeskidzie gra to mecze u siebie. W rundzie wiosennej po 3 meczach Piast zdobył tylko 1 punkt remisując z najgorszym w lidze Widzewem, pozostałe 2 przegrał z Lechem 0:4 oraz Wisłą 0:1. Podbeskidzie wygląda nieco lepiej, to aż 5 punktów z 9 możliwych, wygrana z Widzewem 1:0, i remisy z Pogonią oraz Jagielonią (0:0, 2:2). Myślę że obu drużynom brakuje tutaj po prostu jakości, i wydaje mi się że ten mecz będzie prostym spotkaniem, z długimi piłkami pod pole karne rywala, możliwe też że z dużą ilością rzutów rożnych. Mój typ to under 2,5.
TYP: Under 2,5 (1.53) bet365 ✅, 0:0.

#3
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Tego meczu nie stawiam, myślę że naprawdę zdarzyć się tu może wszystko, z jednej strony Legia w tym sezonie jest najlepszą drużyną w Lidze, ale patrząc na ostatnie dni, tygodnie - to ciężko jest przewidzieć co tu się może stać - burdy w meczu Jagi z Legią, nowy zawodnik Legii, jakieś plotki o zamiarze rozwiązaniu umowy z Pepsi Arena, a z drugiej strony Śląsk który w końcu napawa jakimś optymizmem, zostały wypłacone zaległe pensje, do tego nowy menedżer, i 3 mecze które wprawdzie nie oczarowały, ale mogą dawać jakieś nadzieje na lepszą formę. Z ciekawością oglądnę ten mecz i zobaczę jak się sprawy potoczą, ale coś mi się wydaje że Śląsk może pokrzyżować plany Legii.
TYP: No-bet. - 1:1
http://www.youtube.com/watch?v=P7qfAI-YBV8
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
#1 Pogoń - Cracovia ⛔
#2 Piast - Gliwice ✅
#4 Widzew - Lech ⛔






#4
Widzew Łódź - Lech Poznań
Jutro ostatni mecz tej kolejki Ekstraklasy, na zakończenie z pozoru mecz bardzo łatwy do przewidzenia, najsłabszy w lidze Widzew podejmuje jedną z najlepszych drużyn w Polsce, Lech Poznań. Widzew już praktycznie bez perspektyw na uniknięcie spadku natomiast Lech głodny punktów po ostatniej wpadce z Pogonią, bardzo ważne 3 punkty które pozwolą doskoczyć Poznaniakom na 1 punkt różnicy do trzeciej Wisły. Widzew ostatnie 3 spotkania to tylko 1 punkt po remisie 1:1 z Piastem, prócz tego przegrane z dobrym Ruchem 1:2 i równie mocnym Podbeskidziem na swoim terenie 0:1. To mogłoby dawać nadzieje na jakiś punkt Widzewa, jednak mimo wszystko - myślę że potencjał i umiejętności, różnica jakości drużyn jest tutaj na tyle wysoki, że Lech wygra to spotkanie bez większych problemów. Warto zaznaczyć że kurs spadł z 1.75 na 1.53, mimo to - gramy.​
TYP: 2 (1.53) bet365
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Podsumowanie:
Pogoń - Cracovia
\\Cóż, czasem zdarza się, Pogoń powinna wygrać ten mecz, ostatecznie bezbramkowy remis - kto by się tego spodziewał? nikt, to pierwszy mecz bez straconej bramki Cracovii od wieeelu meczy.
Piast - Podbeskidzie B.B
\\Gładko weszło, 0:0, under trafiony.
Śląsk - Legia
\\Tak jak przewidywałem - ten mecz mógł się skończyć w każdy możliwy sposób, Śląsk i Legia strzeliły, ostatecznie remis.
Widzew - Lech
\\Lech wygrywał 2:0, więc typ wchodził, a ostatecznie odrobiona strata Widzewa i wynik 2:2 - kto by pomyślał..

Następna kolejka też będzie stawiana, będzie lepiej.​
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
#5
Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz

Uważam że mecz dość trudny do bet&#39;a, dlaczego? Korona w ostatnich meczach strzela i traci bardzo mało bramek, ostatnie 5 meczy to 4 bramki strzelone i 3 stracone. Zawisza z drugiej strony to pewnego rodzaju przeciwieństwo Korony, zespół który głównie opiera się na ofensywie, co udowodnił choćby w ostatnim meczu - przegrywając z Górnikiem 1:0 do połowy, zdołał wygrać 3:1.
Ja osobiście zdecyduje się zagrać ten mecz dopiero po starcie meczu, live - pierw zobacze pierwsze pare minut. Jednak wydaje mi się że warto grać w stronę Korony (ale czysta 1 dość ryzykowna) lub jakiś under (Korona gra z małą ilością bramek, lecz z drugiej strony Zawisza bardziej w stronie over). Cóż, typu nie oddam w tym meczu, sam zagram dopiero live.






#6
Lech Poznań - Podbeskidzie B-B

Hmm.. Lech Poznań u siebie gra bezbłędnie póki co w rundzie wiosennej, 2 zwycięstwa, z Piastem 4:0 i ze Śląskiem 2:1, natomiast Podbeskidzie jest bardzo waleczne u siebie - ale co z meczami wyjazdowymi ? W rundzie wiosennej grała 2 mecze wyjazdowe, oba zakończone remisem, 2:2 z Jagiellonią i 0:0 z Piastem. Rok temu pojedynek w Poznaniu wygrali goście z Bielsko Białej 2:0. Lech ostatnio jest dośc nieprzewidywalny, ich gra wygląda dość obiecująco, ale wyniki są w kratke - jedyne co się zgadza to że w ostatnich 5 spotkaniach Lecha zawsze padał over 2,5. Tutaj również osobiście zagram dopiero na live aby zobaczeć na co stać Poznaniaków oraz gości. Póki co może pokusiłbym się o AH +1,5 (2), kurs 1.65. Zobaczymy co przyniesie mecz.​
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
#5 Nie postawiłem, ale tak jak przypuszczałem warto było iść w stronę Korony z podpórką, under 2,5 też by wszedł.
#6 Nie postawiłem, ale przypuszczalny AH +1,5 (2), kurs 1.65 wszedłby.





#7
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

Lechia Gdańsk bezsprzecznie ma potencjał na pierwszą ósemkę, jednak teraz znajduje się na pozycji 10-tej, ostatnio nie prezentuje najlepszej formy a Widzew to na papierze najgorsza drużyna w Lidze - jednak oglądając ostatnie spotkania zarówno Lechii jak i Widzewa - uważam że warto pójść dziś w stronę gości, ale bezpiecznie. Mój typ to Widzew Łódź +1,5 AH. W prawdzie kurs nie jest mega atrakcyjny (1.425), ale uważam że warty tego typu, patrząc na ostatnie spotkania Lechii - oni nie są w najlepszej formie, natomiast gra Widzewa nie jest równa wynikom - wyniki są z pozoru katastrofalne bo na przemian remis, porażka. Ale ostatnie 4 spotkania rundy która się zaczęła to remis 2:2 z &quot;dobrym&quot; Lechem, przegrana 1:2 z jeszcze lepszym Ruchem, remis 1:1 z przeciętnym Piastem, i porażka 0:1 z dobrym u siebie Podbeskidzie. Trzymam kciuki za Widzew.

TYP: 2 (+1.5 Asian handicap) @1.425⛔
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
#8
Legia Warszawa - Wisła Kraków

Hit ekstraklasy rozegrany będzie przy pustych trybunach, ostatnio więcej mówi się o Legii poza boiskiem niż na nim, wydaje mi się że kursy są nieco przesadzone i zaledwie 1.57 na Legie nie jest trafną oceną, zatem aż 6.0 na Wisłę kusi. Ostatni mecz Wisły był bez ważnego Głowackiego w środku obrony, teraz on wraca - wierzę w zespół z Krakowa i dziś stawiam 2 typy.
Podwójna szansa X2 do połowy @1.70 ⛔
Podwójna szansa X2 @2.40 ✅
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
#9
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok

Dziś stawiam na dobrą dyspozycję Cracovii, chęć zbliżenia się do pierwszej ósemki i dość obiecującą ostatnio grę, do tego braki w Jagielloni, przedewszystkim Pazdana który dla mnie jest zawodnikiem numerem 1 w drużynie gości.
Wynik końcowy: 1 #2.30 ✅
1 połowa - rzuty rożne azjany poniżej 4,5 #1.650 ⛔
Kto pierwszy otrzyma 5. rzutów rożnych? Cracovia #2.10 ⛔
 
Do góry Bottom