>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

t.gogo

t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
7. RKM Rybnik vs KS Toruń (handicap)
Typ: KS Toruń (-2)
Kurs: 2,15

Toruń wyraźnie wstał z kolan. Myślę że z uwagi na śmierć Krystiana tor będzie twardszy niż Żyto by chciał, a to jest na korzyść gości, którzy preferują taki tor.
8. Grigorij Laguta (suma punktów)
Typ: Grigorij Laguta - powyżej 11
Kurs: 1,90

Początkowo miałem grać H2H z Gregiem, ale jednak suma punktów wygląda bezpieczniej. Amerykanin znowu jedzie konkret, więc lepiej skupmy się na samym Rusku. Liczę na taktyczne że strony RKM i zwycięstwo gości. A jeśli RT to Grisza jest pierwszym wyborem.
9. Andreas Jonsson (suma punktów)
Typ: Andreas Jonsson - powyżej 9
Kurs: 1,75

Jak wyżej z tym że wybór numer 2. AJ odzyl na Śląsku i jeśli pojedzie w 6 to raczej spokojnie.
10. Unia Tarnów vs Stal Gorzów (handicap)
Typ: Stal Gorzów (-8)
Kurs: 2,10

Stal to drużyna kompletna. Unia bez juniorów. Będą taktyki i dzięki temu handi będzie na styku, ale jednak do przodu. 37:53.
11. Mikkel Michelsen vs Michael J Jensen (H2H)
Typ: Mikkel Michelsen
Kurs: 1,71

Jeden pojedzie 5-6 biegów a drugi 4. Parowi porównywalni. Atut tor zdecyduje na korzyść MM.
12. Leon Madsen (suma punktów)
Typ: Leon Madsen - powyżej 11
Kurs: 2,00

Leoś w tym roku naprawdę konkret. W Tarnowie szczególnie wymiata. Z taktykami bez obaw.
/edit
Przez kilka chwil wisiał u mnie Vaculik (under 9) i H2H Griszy (+1) z Gregiem, ale się rozmyśliłem. Mam nadzieję że to nie problem.

*
/podsumowanie
7. Toruń fantastycznie od początku do końca kontrolując zawody.
8. Grisza świetnie choć zero nieco zaniepokoiło.
9. AJ dzisiaj po zielonogórsku. Gdyby pojechać swoje to RKM powalczyłby do ostatniego biegu o zwycięstwo.
10. Tarnowianie postawili gościom nadspodziewanie duży opór. Szacun!
11. Obaj po jednym niezłym biegu i to wszystko. Michelsen miał jeszcze parę niezłych momentów, ale niestety ostatecznie brakło oczka.
12. Za równy mecz przez co nie było nawet taktycznych. Na moje Unia źle rozegrała ten mecz. W 13 powinni zrobić tak, żeby konczyć mecz parami Bjerre/Madsen - Kołdziej, Madsen - Kołodziej. Może wtedy by weszło?
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
IM Anglii
1. Danny King vs Steve Worrall (H2H)
Typ: Steve Worall
Kurs: 2,00

W stronę gospodarza. Steve potrafi u siebie robić fajny wynik. King jest w tym roku bardzo przeciętny.
2. Chris Harris vs Robert Lambert (H2H)
Typ: Robert Lambert
Kurs: 2,20

Chris jechal już na nowym torze i zawsze było słabo. Zapewne dlatego, że to jest dość kontynentalny tor a nie angielska agrafka. Idę więc w stronę wielkiego angielskiego talentu. To ważne zawody w jego karierze.
3. Richie Worrall vs Josh Auty (H2H)
Typ: Josh Auty
Kurs: 2,75

Auty ostatnio zaczął jechać lepiej. Richie jest słaby i tylko atut toru może go stawiać w roli faworyta. Kurs mocno przesadzony.
/podsumowanie
1. King był dzisiaj po prostu królem! Nawet fantastyczna postawa Stevea to za mało.
2. Harrisowi ten tor wyraźnie nie pasuje. Lambert też dał radę. Szkoda że na koniec trochę zabrakło do zwycięstwa i dzikusa w Cardiff.
3. Richie mnie zaskoczył. Dobrze, że Auty w 20.biegu miał lepsze pole i dojechał przed Richiem. Piękny kurs. ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Peter Karlsson vs Peter Ljung (H2H)
Typ: Peter Ljung
Kurs: 2,10

Trochę ryzykowne bo PK jedzie całkiem dobrze . Wydaje mi się, że jednak tabela biegowa jest zdecydowanie po stronie młodszego Szweda. Jeśli nie zawali początku i nie będzie notorycznie zmieniany to powinien zakończyć lepiej.
2. Patryk Dudek (suma punktów)
Typ: Patryk Dudek - powyżej 10
Kurs: 1,80

Gospodarze powinni to wygrać. Dużo zależy od przebiegu meczu. Jeśli będą taktyczne to Duzers na luzie. Jeśli bez to na styku.
3. Rosspigarna vs Vetlanda (handicap)
Typ: Vetlanda +6
Kurs: 1,95

Mając duet Zmarzlik-Woffinden można zdziałać naprawdę wiele. Gospodarze cierpią trochę na brak lidera. Mają jednak bardziej wyrównany skład. Liczę na budowanie przewagi i kontrowanie taktykami przez Vetlande. Jeśli do liderów dołączy ktoś z trio Artiom-Tobiasz-Bjarne to może powalczą nawet o zwycięstwo.
4. Max Fricke vs Bjarne Pedersen (H2H)
Typ: Max Fricke (-2)
Kurs: 1,90

Młody kangur ostatnio w Polsce piach, ale to bez znaczenia. Na swoim szwedzkim torze jest kozak. Bjarne to dziś cień zawodnika sprzed lat. W parze Artiom więc też utrudnienie. Z drugiej strony Max ma Doyle, więc też nie jest łatwo. Liczę jednak na to, że Bjarne nie pojedzie dzisiaj nawet 4 biegów, a wtedy Fricke powinien dać radę.
5. Bartosz Zmarzlik (suma punktów)
Typ: Bartosz Zmarzlik - powyżej 11
Kurs: 1,83

Podobnie jak w przypadku Dudka. Jeśli bez taktycznych to na styk. Jeśli dojdzie bieg to powinien spokojnie to zrobić.
6. Masarna vs Piraterna (handicap)
Typ: Masarna (-10)
Kurs: 2,15

Kompletnie nie widzę tutaj Piratów. Poza Gregiem i Piotrem dalej słabo. W odrodzenie Kildemanda nie wierzę. Gospodarze u siebie są piekielnie mocni. Mają bardzo wyrównany skład to odetnie drugą linie Piratów od punktów, a i liderom się parę razy oberwie.
7. Krzysztof Kasprzak vs Peter Kildemand (H2H)
Typ: Krzysztof Kasprzak (+2)
Kurs: 1,66

Niby na jakiej podstawie? Bo może będzie taktyk? Tutaj powinno być ew. po zero na starcie. KK ma więc spokojny zapas.
8. Indianerna vs Smedarna (handicap)
Typ: Smedarna (+10)
Kurs: 2,15

Indianie ostatnio słabiej na wyjeździe ale u siebie są mocniejsi. To wciaz jednak tylko 4 zawodników. Smedarna ma ciekawy skład. Jeśli tylko Grisza nie położy meczu to będzie równo.
9. Antonio Lindbaeck vs Grigorij Laguta (H2H)
Typ: Grigorij Laguta (+2)
Kurs: 1,72

Ostatnio w Polsce niemal bezbledny. Dzisiaj będzie trudno, ale nie beznadziejnie. Antonio miewa wpadki, a dodatkowo w parze solidny Fredka. Grisza zapewne 6 biegów, a Antonio może tylko 4.
10.Grigorij Laguta (suma punktów)
Typ: Grigorij Laguta - powyżej 9
Kurs: 1,61

On na tym torze in nie jeździć. Jeśli tylko nie odwali jakiejś kukuly to spokojnie dwie cyfry.
11. Greg Hancock (suma punktów)
Typ: Greg Hancock - powyżej 11
Kurs: 1,83

Początkowo chciałem iść w stronę Pitera, ale jednak Greg robi ostatnio zdecydowanie lepsze wrażenie. Jeśli Piraterna chce powalczyć to potrzeba jego punktów. Nie wątpię w taktyczna, więc powinno być do przodu.
/podsumowanie
1. Ljung dzisiaj odjechał przyzwoite zawody, więc tak czy siak nawet gdyby nie kontuzja(?) PK to byłyby spore szanse.
2. Całe zawody ładnie żarło i na koniec się trochę wyłożył. Szkoda. Mimo wszystko spodziewałem się lepszej jazdy u gospodarzy.
3. Jak odpada ktoś z dwójki Woffinden-Zmarzlik to są baty. Dzisiaj nie wytrzymał Anglik.
4. Z początku zapowiadało się na formalność, aż tu nagle Bjarne sobie przypomniał po co jeździ na żużlu.
5. Najpierw 2,3,3 i wydawało się, że kolejne puntky to jest foramlność po czym się kompletnie zaciął i dopiero zwycięstwo w 15 biegu dało wygraną.
6. Doskonały początek gospodarzy pozwolił wierzyć w szczęśliwy finał. Później jednak goście się doskonale dopasowali. Greg i Piotr zrobili mega robotę.
7. Kildemand pojechał mniej więcej tak jak oczekiwałem. 7 punktów w 6 biegach to żadna rewelacja. Z kolei to co zrobił KK woła o pomstę do nieba.
8. Mirek zabił mecz.
9. Grisza przyzwoicie i szczerze mówiąc przy jego 12 punktach w życiu bym nie powiedział, że i tak braknie.
10. Niska linia, łatwy bet.
11. Herbie znowu zaczyna kozaczyć!
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Craig Cook vs Jacob Thorsell (H2H)
Typ: Craig Cook (-2)
Kurs: 1,90

Kompletnie nie rozumiem tej linii. Jadą że sobą dwa razy. Szwed ma co prawda bieg jako ZZ, ale też układ biegów cholernie trudny. Cook u siebie wymiata.
Belle Vue vs Wolverhampton (handicap)
Typ: Belle Vue (-11)
Kurs: 1,83

Gospodarze z każdym meczem u siebie za co raz lepsi. Ostatniou siebie gospodarze świetnie jechali na IM Anglii. Wśród gości zz za Mastersa i gość w postaci Hansena. Jakby nie patrzeć same osłabienia. W dodatku bez PK. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to gospodarze wygrają to bardzo wysoko.
Richie Worrall vs Kyle Howarth (H2H)
Typ: Richie Worrall
Kurs: 1,80

Ostatnio obaj jechały w mistrzostwach Anglii. Pierwszy zdobył 10 a drugi 4 punkty. Przepaść. Rozsądek nakazuje więc grać to.
Joonas Kylmaelorpi (suma punktów)
Typ: Joonas Kylmaelorpi - powyżej 6
Kurs: 1,72

Tor europejski. Są biegi gdzieś może ugryźć. Forma bardzo dobra, więc tak niska linia to duża zachęta do grania.
/podsumowanie
Szkoda Cooka. Reszta na wielkim spokoju.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
1.runda IMSJ
Zaklad dnia!
1. Eduard Krcmar vs Dimitri Bergen (H2H)
Typ: Dimitri Berge
Kurs: 2,10

Młodzi Francuzi to fajna generacja żużlowa, która powoli się wbija na salony. Krcmar chimeryczny. Dla mnie trochę za kwadratowy na techniczne tory. Jak nie zna obiektu to wysiada. Kompletnie tu nie widzę Edy.
2. Robert Lambert vs Max Fricke (H2H)
Typ: Max Fricke
Kurs: 2,00

Aussie zrobił w tym roku wielkie postępy. Wczoraj w lidze prawie komplet, więc forma jest. Lambert też dobry zawodnik. Jedzie u siebie więc niby powinien mieć atut toru, ale też presja większa. Sądzę, że do Fricke jeszcze trochę mu brakuje.
3. Jack Holder vs Bartosz Smektała (H2H)
Typ: Jack Holder
Kurs: 1,72

Mlodszy brat Chrisa póki co zdobywa doświadczenie w Premier League ale jest tam prawdziwą gwiazdą. Dzisiaj teren będzie więc po jego stronie. Bartek zaskoczył awansem do finałów. Nie sądzę by dzisiaj zrobił jakis oszalamiajacy wynik nawet mimo dość przyjaznej (jak na Anglię) geometrii toru.
4. Paweł Przedpelski vs Krystian Pieszczek (H2H)
Typ: Krystian Pieszczek
Kurs: 2,37

Trochę na opak bo przecież Paweł ma mieszka formę. Mimo wszystko nie jestem przekonany co do niego. W zawodach indywidualnych różnie z nim bywa. I tutaj pojawia się on - Krycha, ktiry do tej formuły zawodów pasuje idealnie. Kursy odpowiednie choć sam to widzę jak 50:50.
/podsumowanie
1. Eda na obcych torach słaby. Jeden bieg wyszedł i tyle. Początkowo myślałem że typ przegrany (Krcmar miał trójkę), ale ostatecznie rozliczono jako zwrot. Dobre i to.
2. Max i tak dzielnie po upadku. Lambert u siebie pokazał charakter. Będzie mega grajek za parę sezonów.
3. Bartosz i tak pokazał się z niezłej strony robiąc awans do półfinałów. Aussie jednak poza zasięgiem.
4. Szkoda Pawełka. Oby nic poważnego. Krycha zaczął rywalizację z wysokiego C. Można spekulować, że nawet bez upadku Pawła byłby plus.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Leicester vs Belle Vue (handicap)
Typ: Belle Vue (-2)
Kurs: 1,83

Za Zagara Harris czyli na plus. Trochę może brakować Fricke ale jest zastępstwo, które powinno i tak dać około 8 punktów. Goście sa zdecydowanie lepsi i tyle.
2. Josh Auty vs Richie Worrall (H2H)
Typ: Josh Auty (+3)
Kurs: 1,90

Dziękuję bardzo! Auty siesię rozkręca. Jest u siebie. Może pojedzie nawet 6 biegów. Richie pewno 5. Powinno być po zero a jest plus 3...
3. Patrick Hougaard vs Scott Nicholls (H2H)
Typ: Patrick Hougaard (+4)
Kurs: 1,80

Kolejny kosmos. Ja wiem ze ZZ ale bez jaj. Dun u siebie kroi. Scott to tylko Scott.
/podsumowanie
1. Było ciasno, ale goście mieli lepszych liderów i na koniec przewazyli szale zwycięstwa na swoją korzyść.
2. Piękny prezent od buka. Auty znów zaczyna ładnie śmigać.
3. Hot Scott dzisiaj bardzo przyzwoicie. Nawet załapał się na 15.bieg czym trochę zaskoczył.
Oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Fredrik Lindgren (suma punktow)
Typ: Fredrik Lidngren - powyzej 9
Kurs: 2,37

Nie do konca rozumiem te linie. Dla mnie jest za niska o 2 oczka. Faworytem sa gospodarze. Szczegolnie z poczatku mozna oczekiwac, ze odskocza na 6 punktow (patrz bieg mlodziezowy), wiec Loko juz z poczatku moze probowac latac dziury. Wiadomo, ze wtedy pierwszym wyborem powinien byc Fredka. On na tym torze umie ladnie pojechac, a przeciez Wlokniarz nie ma nie wiadomo kogo. Co prawda ostatnio jakby spadek formy, ale jesli zalozymy nawet 5 biegow to 10 punktow dla takiego zawodnika jest zrobienia. Sam kurs takze jest bardzo zachecajacy.
Sebastian Ulamek (suma punktow)
Typ: Sebastian Ulamek - powyzej 8
Kurs: 1,72

Tutaj kurs nieco nizszy, ale wciaz zachecajacy do gry. Seba ma w parze Borowicza, czyli bez szalu. U siebie mocny. Dwie cyfry w zasiegu.
ZWROT (Kurmis nienie pojechał w meczu)
Oskar Polis vs Davis Kurmis (H2H)
Typ: Oskar Polis (-1)
Kurs: 1,80

Chyba najciekawszy zaklad z tego meczu. Wydaje mi sie, ze oddsmaker nie wzial pod uwage dwoch kluczowych elementow: po pierwsze, Oskar wykazuje tendencje zwyzkowa (10 pkt w memoriale Idzikowskiego i Czernego!), przyzwoite wystepy w zawodach mlodziezowych. Po drugie, drugim juniorem Loko jest Trofimow, ktrego akcje stoja chyba jednak nieco wyzej. Osobiscie licze na to, ze caly handicap zniknie juz w pierwszym biegu po 5:1 dla gospodarzy. Byle obylo sie bez jakichs defektow i tasm, a Oskar spokojnie to zgarnie. Byc moze po drodze zrobi jeszcze jakiegos seniora, czego po Kurmisie bym sie nie spodziewal.
Zaklad dnia!
Orzel Lodz vs Wanda Krakow (handicap)
Typ: Orzel Lodz (-12)
Kurs: 1,90

Troche zart, ale to dobrze. Wiadomo, ze nie ma Jamroga, ale przeciez Tungate i Lahti to nie sa jakies bolki do objezdzania. Jest wielka sila w postaci trio Andersen-Gapinski-Miskowiak, duza przewaga na juniorach i jesli tylko wspomniana na poczatku dwojka nie odwali cyrku to jest +20 dla gospodarzy. Wielkie value.
Grzegorz Walasek (suma punktow)
Typ: Grzegorz Walasek - powyzej 9
Kurs: 1,72

Kurs moze nie jest najwyzszy, ale to moze byc dobry mecz dla Walaska. Z pewnoscia pojedzie 6 biegow. Tor powinien mu pasowac, w koncu lubi takie trudne nawierzchnie. Ostatnio w Opolu dal troche plamy dlatego dzisiaj powinien sie nieco odbudowac. Orzel silny, ale jest przeciez kilka slabszych ogniw. Do tego w parze junior, wiec punkty za darmo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
ZWROT (zawody odwołane z powodu deszczu)
Unia Leszno vs Unia Tarnow (handicap)
Typ: Unia Tarnow (+24)
Kurs: 1,90

Troche tutaj kogos ponioslo. Ja wiem, ze Leszno wygra ten mecz bez problemu, ale bez przesady. Sama trojka Bjerre-Madsen-Kolodziej jest w stanie zrobic ponad 30 punktow, a przeciez jeszcze jest pare michalkow po drodze. W TVP Bajerski cos mowil, ze Koldi mialby testowac dzisiaj silniki Marcela Gerharda. Troche mi sie w to nie chce wierzyc... Licze tez po cichutku, ze Michelsen i Swiderski cos tam ugryza. To jest Ekstraliga i nie ma latwych biegow, a ten sezon juz pokazal, ze druzyny spisywane na pozarcie potrafily sie mocno stawiac (np. Unia Tarnow w Toruniu).
Grigorij Laguta (suma punktow)
Typ: Grigorij Laguta - powyzej 12
Kurs: 2,05

Linia bardzo na styk, ale Grisza ma wszystko by odjechac udane spotkanie w Rybniku. Tor jest bardzo startowy, a ten zawodnik potrafi zdominowac reszte stawki w tym aspekcie. Sparta powinna to ogarnac, wiec powinny byc taktyczne, a wtedy wiadomo ze Grisza jest pierwszym wyborem.
GKM Grudziadz vs Stal Gorzow (handicap)
Typ: GKM Grudziadz (-2)
Kurs: 2,15

GKM u siebie to swietna ekipa, ktora dostarcza kibicom wspanialych emocji sportowych. Wiele wskazuje na to, ze dzisiaj Kempes bedzie dysponowal piatka dobrze dysponowanych seniorow i przyzwoitymi juniorami. Gorzow jeszcze nie przegral w tym roku, ale w Grudziadzu dzieja sie cuda, a dodatkowo Stal ma skladzie ludzi, ktorym ten tor bedzie wybitnie nie pasowal (Iversen, Zagar, Jensen, Pawlicki). Beda taktyczne, beda zmiany itd. ale mimo wszystko wiecej atutow jest po stronie GKM-u. Artiom znowu zaczal jechac, dodatkowo Buczkowski mial w ostatnim czasie zrobic ze soba porzadek. To moze byc wielki mecz Grudziadza.
Bartosz Zmarzlik (suma punktow)
Typ: Bartosz Zmarzlik - powyzej 11
Kurs: 2,15

Bartek juz w zeszlym roku pokazal sie w Grudziadzu z dobrej strony (13 punktow w 6 biegach). Sadze, ze dzisiaj bedzie podobnie. Wszedzie gdzie jedzie jest ogien, wiec dlaczego dzisiaj mialoby byc gorzej?
Antonio Lindbaeck vs Przemyslaw Pawlicki (H2H)
Typ: Antonio Lindbaeck (-2)
Kurs: 2,10

Nie rozumiem kompletnie jak mozna zestawiac tych zawodnikow. Przemek w Grudziadzu nic nie zdziala. Tor betonowy to nie jest jego domena. Jedyny argument za to jego super postawa w Szwecji, gdzie rzeczywiscie wymiata, ale od dawna wiemy ze to nie zawsze musi miec jakiekolwiek przelozenie. Toninho jest w wielkiej formie i jesli Grudziadz chce cos zdzialac to potrzeba jego punktow. Po cichu licze, ze Przemek pojedzie 2-3 biegi i tyle, ale to tylko spekulacja. Zreszta nawet jesli mialby jechac i 5 biegow to to jest wciaz do grania.
Marcin Nowak vs Adrian Cyfer (H2H)
Typ: Marcin Nowak (-1)
Kurs: 2,00

Marcin robi ostatnio niezly wynik, szczegolnie na wyjezdzie, choc co raz czesciej i u siebie potrafi pokarac. Cyfer ma duze problemy. Zwala wszystko na silniki, ale skoro w tygodniu znowu pojechal biede to czemu w lidze i to na tym torze mialoby byc lepiej? Nie widze argumentow. Nowak powinien powalczyc nawet z paroma seniorami gosci (Zagar, Pawlicki). Zaleta jest taka, ze obaj pojada ze soba w biegach 2 i 4 wiec w zasadzie po tych biegach powinnismy moc rozliczac kupon na korzysc wychowanka Unii Leszno.
/podsumowanie
Trochę pechowo bo brakło Griszy i Lindbaeckowi po oczku.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Falubaz Zielona Gora vs KS Torun (handicap)
Typ: Falubaz Zielona Gora (-4)
Kurs: 2,05

Kontuzja Pawla wszystko zmienia. Oficjalnie wciaz nie jest potwierdzona jego absencja. Ja jednak sadze ze dzisiaj odpusci bo nie ma po prostu takiej potrzeby by jechal. A skoro tak to Torun na juniorach ma tylko 1 punkt bo nie widze szans na nic wiecej. Sa Dudek, Pepe, Doyle czy naprawde solidni prowadzacy. Do tego parowi, ktorzy swoje tez powinni dzisiaj ugrac. Trudno jest mi sobie wyobrazic by prowadzacy Torunia az tak zdominowali gospodarzy. To jednak nie jest Rybnik. Tutaj takich Lagutow jest 2-3.
Greg Hancock (suma punktow)
Typ: Greg Hancock - powyzej 11
Kurs: 1,83

Herbie jest w mega formie. Tor w Zielonej ewidentnie mu pasuje. Spodziewam sie mocnego poczatku ze strony gospodarzy i jakichs rezerw taktycznych w polowie zawodow na rzecz Torunia, a wtedy wiadomo, ze Herbie leci pierwszy. Tym bardziej ze on akurat jedzie z juniorem w parze.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Fredrik Lindgren (suma punktów)
Typ: Fredrik Lindgren - poniżej 11
Kurs: 2,37

Niby linia nie jest super wysoka, ale widzę tutaj parę argumentów. Po pierwsze, piekielnie trudny rywal. Po drugie, ciężka tabela biegowa. Po trzecie, nieco słabsza forma w ostatnim czasie. Szczególnie starty nie zachwycają.
2. Jacob Thorsell vs Craig Cook (H2H)
Typ: Craig Cook
Kurs: 1,90

Craig w świetnej dyspozycji ostatnio. Jacob bywa chimeryczny. Wydaje mi się że atutem Cooka może być dodatkowy udział w 15 biegu. Nie liczylbym na to samo u Szweda. Spotykają się przynajmniej dwa razy, więc to bardzo ciekawa para.
3. Scott Nicholls (suma punktów)
Typ: Scott Nicholls - poniżej 9
Kurs: 1,90

Ciężki tor, trudny rywal, raczej 4 biegi. Musiałby pojechać rewelacyjnie by przekroczyć linię. Nie dzisiaj, nie ma tym torze.
/podsumowanie
1. Zbyt równa stawka i spadek formy Freda.
2. Jacob zgodnie z oczekiwaniami. Chyba niedługo Masters wyskoczy pod 3. Cook jechał dobrze do połowy zawodów. Później się zepsuło i nawet na nominowany się nie zalapal.
3. Scottie jednak jest w niezłej formie. Zobaczymy co buki na niego zaproponują w kolejnej rundzie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Kings Lynn vs Coventry (handicap)
Typ: Coventry (+6)
Kurs: 1,95

W kwietniu Coventry zdobyło 44 punkty. Dzisiaj mają przewagę na numerze 5. Gwiazdy niby z potencjałem, ale u siebie nie zachwycają. Po cichu liczę na sukces gości.
2. Niels K Iversen vs Krzysztof Kasprzak (H2H)
Typ: Niels K Iversen (-1)
Kurs: 1,90

KK ostatnio zrobił 15 ale dzisiaj tego nie powtórzy. Ostatnio forma lekko w dół. Iversen u siebie miażdży. Spotkają się parę razy więc będzie ciekawie.
Zaklad dnia!
3. Troy Batchelor vs Daniel King (H2H)
Typ: Troy Batchelor (+3)
Kurs: 2,00

Daniel sensacyjnie wygrał IM Anglii. Ostatnio w Kings Lynn slabo. Tabela trudna. Batch przecież coś tam zdobędzie. Obaj po 4 biegi więc nie ma miejsca na budowanie przewagi dla Kinga. Nie zdziwie się jeśli Troy na koniec będzie miał więcej punktów.
/podsumowanie
1. Coventry nawet udało się wygrać. Brawo.
2. Puk skopal. Przy zerze KK wydawało się że to musi wejść. Niestety najpierw po błędzie przegrał z Harrisem a później dał się objechac Krzysiowi w 15.biegu choć prowadził przez ponad 2 okrążenia.
3. Mój błąd. Przepraszam. Nawet na angielskich forach do samego końca była cisza o tej ZZ. Poza tym trzeba przyznać, że King pojechał bardzo ładny mecz.
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Bet365

Kings Lynn vs Coventry (handicap)
Typ: Coventry (+6)
Kurs: 1,95

W kwietniu Coventry zdobyło 44 punkty. Dzisiaj mają przewagę na numerze 5. Gwiazdy niby z potencjałem, ale u siebie nie zachwycają. Po cichu liczę na sukces gości.

Niels K Iversen vs Krzysztof Kasprzak (H2H)
Typ: Niels K Iversen (-1)
Kurs: 1,90

KK ostatnio zrobił 15 ale dzisiaj tego nie powtórzy. Ostatnio forma lekko w dół. Iversen u siebie miażdży. Spotkają się parę razy więc będzie ciekawie.

Zaklad dnia!
Troy Batchelor vs Daniel King (H2H)
Typ: Troy Batchelor (+3)
Kurs: 2,00

Daniel sensacyjnie wygrał IM Anglii. Ostatnio w Kings Lynn slabo. Tabela trudna. Batch przecież coś tam zdobędzie. Obaj po 4 biegi więc nie ma miejsca na budowanie przewagi dla Kinga. Nie zdziwie się jeśli Troy na koniec będzie miał więcej punktów.
Batchelor jest słaby po powrocie a King w gazie az miło.Poza tym okazało sie ze jest zz i moze 6x jechac!
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Nie przesadzajmy. Bez ZZ miałby tylko 7 punktów. Troy miał 3 więc brakłoby tylko dwóch oczek. Mój błąd polegał na tym, że nie wiedziałem o ZZ. I tyle.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Andreas Jonsson (suma punktów)
Typ: Andreas Jonsson - powyżej 9
Kurs: 1,90

Ostatnio złapał mała zadyszke, ale dzisiaj powinno być już nieco lepiej. Rywal nie jest z najwyższej półki. W parze póki co słaby Holta. 5 biegow, średnio potrzebuje 2 na bieg. Come on AJ.
Zaklad dnia!
2. Damian Baliński vs Mikkel Michelsen (H2H)
Typ: Mikkel Michelsen (+5)
Kurs: 1,57

Damian słabo w tym roku. Czasem uda mu się jeden lub dwa biegi i tyle. Michelsen coś powinien zdobyć. Handi potężne.
3. Rune Holta vs Piotr Świderski (H2H)
Typ: Piotr Świderski (+4)
Kurs: 1,80

Rysiek słabo. Piotr ostatnio co raz lepiej. Myślę że dzisiaj może parę razy zaskoczyć.
4. RKM Rybnik vs Unia Tarnów (handicap)
Typ: Unia Tarnów (+12)
Kurs: 1,90

Triche pod prąd. Gospodarze mają przewagę na juniorach. Seniorsko Tarnów IMO równo. Może nawet nieco na plus. Będą taktyczne więc powinni trzymać dystans.
/podsumowanie
1. Niezła sinusoida AJ. Poczatek wyśmienity, słaby środek i zwycięstwo w ostatnim biegu.
2. Z początku wyglądało to bardzo źle, ale jak już się spasował to dołożył bardzo cenne oczka.
3. Piotr zrobił swoje. Rzecz jednak w tym, że typ był bardziej przeciwko Rune. Świder wygrałby to nawet bez punktów.
4. Według mnie Baran trochę źle robił te taktyczne, ale grunt, że przekroczyli 40.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Swindon vs Lakeside (handicap)
Typ: Lakeside (+12)
Kurs: 2,05

Gospodarze poza Doylem bez szału stąd nie rozumiem tak wysokiej linii.
2. Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 13
Kurs: 2,05

Nie za bardzo wiem z kim Doyle miałby dzisiaj przegrać. Tylko pech może mu odebrać komplet.
/podsumowanie
1. Trochę szczęśliwie, ale z drugiej strony to co zrobił Lawson to jakiś kryminał.
2. Mój błąd. Jutro Praga i nawet w 15.biegu nie pojechał.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Wanda Krakow vs Wlokniarz Czestochowa (zwyciestwo 3-drogowo)
Typ: Wlokniarz Czestochowa
Kurs: 2,40

Dobry kurs do meczu przed TV. Chyba komus spadl kredens na glowe. Wystarczylo zeby Masters pojechal mecz zycia w Lodzi i juz takie cuda sie wyprawiaja. Wanda to przede wszystkim druzyna bez juniorow. Tutaj Lwy deklasuja gospodarzy. Seniorsko po rowno. Ja szczerze mowiac spodziewalem sie, ze to Czewa bedzie nawet lekki faworytem u bukow, a tutaj takie kwiatki.
Frajerstwo roku.
Polonia Bydgoszcz vs Orzel Lodz (handicap)
Typ: Orzel Lodz (-4)
Kurs: 1,95

Specyficzny tor, ale Orzel akurat ma ludzi, ktorzy go doskonale znaja. Jesli juniorzy nie pozwola sie zdominowac formacji mlodziezowej gospodarzy (neutralizacja Stalkowskiego chocby) to mysle, ze Orzel znowu powalczy o 50 oczek w meczu. Don Witek ostatnio mocno sie odgrazal sie w sieci, ze zgarna juz wszystko do konca sezonu (nie wykluczam), wiec Polonia powinna byc jedynie przystawka. Martwie sie jedynie o Jamroga, ale skoro jedzie to musi byc w stanie.
Wiktor Kulakow vs Tomasz Gapinski (H2H)
Typ: Tomasz Gapinski (-2)
Kurs: 2,37

Bardzo przyjemne kursiwo. Kulakow raczej zawodzi. Z Krosnem pojechal nieco lepiej, ale umowmy sie, ze to jednak troche inna klasa rywala niz Lodz. Tomek w parze ma slabszego Jamroga, ktorego wystep to spora niewiadoma. Tomek zna bydgoski tor i umie po nim jezdzi, szczegolnie w ciezszych warunkach, a takie w tym roku panuja przy Sportowej. Kulakow ma w parze dominujacego go Kudriaszowa. Szczerze mowiac to nie mam pewnosci czy Kulakow w ogole pojedzie 5 biegow bo do nominowanych powinien rywalizowac z Oskarem. Pozostala trojka raczej poza zasiegiem. Gapa w tym wzgledzie nie powinien miec problemu. Dodatkowo dochodzi ewentualnosc taktycznych, gdzie Kulakow bylby po Curyle pierwszym do zmian (i analogicznie jednym z ostatnich do zastepstwa).
Linus Sundstroem (suma punktow)
Typ: Linus Sundstorem - ponizej 11
Kurs: 2,10

Bardzo wysoka linia jak na te padline, ktora ostatnimi czasy odstawia Linus. Tor w Krosnie jest specyficzny, a ja nie mam pewnosci, czy Szwed kiedykolwiek tam jechal. Szczegolnie z poczatku moze zaplacic frycowe i ogladac plecy lokalnych matadorow. Wybrzeze raczej i tak wygra, wiec taktycznych nie spodziewam sie, a nawet jesli to Linus to dopiero 2-3 wybor.
Sergey Logaczow (suma punktow)
Typ: Sergey Logachow - powyzej 7
Kurs: 1,72

Mlody Rosjanin u siebie potrafi jechac na wielkiej fantazji (czasem az zbyt wielkiej). Z o wiele silniejsza Lodzia mial 6 punktow notujac przy tym defekt i wykluczenie. Z takimi ludzmi jak Brzozowski, Jablonski czy mlodziez Wybrzeza powinien sobie luzno radzic. Do tego cos ekstra i over gotowy. Zeby tylko udanie zaczal zawody by w razie tracenia dystansu przez Wilki nie poszedl w odstawke a wowczas bedzie spokojnie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Lokomotiv Daugavpils vs Polonia Pila (handicap)
Typ: Lokomotiv Daugavpils (-18)
Kurs: 2,00

Polonia na wyjazdach szalu jednak nie robi. Dzisiaj w skladzie Swist i Dolny, ktorzy powinni dostarczac punkty gospodarzom. Loko podraznione dosc dotkliwa porazka w Czestochowie. Powoli sie robi goraco, wiec dzisiaj powinni pojechac na wysoki wynik. Zelazna piatka seniorow + u siebie przyzowita mlodziez, szczegolnie na tle formacji pilskiej. Uwazam, ze Daugavpils moze powalczyc o blisko 60 punktow.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Sparta Wroclaw vs GKM Grudziadz (handicap)
Typ: GKM Grudziadz (+12)
Kurs: 1,90

Nie jestem przekonany do druzyny gospodarzy. Niby ostatnio ladnie rozprawili sie z RKM-em, ale tam w zasadzie jechalo 2 zawodnikow i to tez nie bez bledow. Grudziadz ma sklad ze sporym potencjalem. U siebie to kozaki, ale tez na wyjezdzie powinno ich byc stac na niezly wynik. Tor w Poznaniu moze pasowac trojce Laguta-Lindbaeck-Okoniewski. Dodatkowo licze na Marcina Nowaka. Sporo bedzie zalezec wlasnie od formacji mlodziezowej. Handicap jest spory, ale przy rezerwach taktycznych powinno sie udac trzymac dystans. Dla GKM-u swieci sie promyk nadziei, ktory oswietla play-offy i jesli maja gdzies jeszcze zawalczyc to wlasnie we Wroclawiu.
Rafal Okoniewski (suma punktow)
Typ: Rafal Okoniewski - powyzej 6
Kurs: 1,83

Bardzo przyjemna linia na Okonia, ktory moze pojedzie nawet i 5 biegow. Co prawda ostatnio nieco zgubil ze swojego blysku, ale ten tor moze mu pasowac, wszak to bardzo dobry startowiec, ktory lubi twarde, plaskie tory. W parze Buczkowski, po ktorym z kolei nie spodziewam sie cudow. Grunt zeby udanie zaczal, a pozniej bedzie z gorki.
Vaclav Milik vs Artiom Laguta (H2H)
Typ: Artiom Laguta
Kurs: 2,00

Znowu troche na przekor reszcie. Vasek jezdzi w tym roku fantastycznie i chyba az za dobrze na siebie. Wczoraj bardzo rozczarowujacy wystep w Pradze, co powinno zadzialac na niego deprymujaco. Laguta ostatnio mial lekka kontuzje, ale po tym nie powinno juz byc najmniejszego sladu. Typ opieram przede wszystkim na dobrej formie wyjazdowej Artioma i tym, ze zapewne bedzie mial bieg wiecej do odjechania, a to powinno stanowic spory handicap.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
KS Torun vs Unia Leszno (handicap)
Typ: KS Torun (-6)
Kurs: 1,95

Torun u siebie w koncu jedzie. Leszno nie posiada zawodnikow, ktorzy potrafia swietnie jezdzic na MotoArenie. Nie licze Emila bo uwazam... (ponizej)
Typ dnia!
Greg Hancock vs Emil Sajfutdinow (H2H)
Typ: Greg Hancock
Kurs: 1,90

... bo uwazam, ze jesli facet wraca do oficjalnych zawodow po kilku miesiach to poszukiwanie w nim zbawiciela druzyny jest naiwne. Szczegolnie ze wraca w miejsce, ktore wybilo mu z glowy zuzel na pol sezonu. Herbie jest wielkim gazie. Co prawda ostatnio w Zielonej slabo, ale tam nikomu nie szlo. W meczach u siebie jedzie konkret.
Emil Sajfutdinow (suma punktow)
Typ: Emil Sajfutdinow - ponizej 9
Kurs: 2,50

I jeszcze jeden bet przeciwko Emilowi. Nie wierze w jego tak dobry wystep na tle mocnych Aniolow.
Nicki Pedersen (suma punktow)
Kurs: Nicki Pedersen - powyzej 6
Kurs: 1,83

Jak jest tak niska linia na Nickiego to chocby jechal bez nogi to warto probowac.
Adrian Miedzinski vs Peter Kildemand (H2H)
Typ: Adrian Miedzinski (+1)
Kurs: 1,66

Miedzinski wciaz jedzie swoje. Kildemand jeszcze nie wrocil do formy i raczej nie widac jej jeszcze, choc w koncu pojawil sie bat na glowa w postaci dodatkowego seniora w talii Skornickiego. Nie wydaje mi sie, zeby Peter odjechal dzisiaj wiecej niz 4 biegi.
Stal Gorzow vs Unia Tarnow (handicap)
Typ: Unia Tarnow (+24)
Kurs: 2,00

Tak wysokie zwyciestwa w tegorocznej Ekstralidze to prawdziwa rzadkosc! Tarnow oparty jest na 3 mocnych zawodnikach.
Matej Zagar vs Kenneth Bjerre (H2H)
Typ: Kenneth Bjerre (+3)
Kurs: 1,70

Spory handicap biorac pod uwage fakt, ze pierwszy pojedzie 4-5 biegow a drugi az 6. Bjerre ostatnio calkiem fajnie sobie radzi, a on akurat w Gorzowie potrafi zawsze pare punktow przywiezc.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Leicester vs Coventry (zwycięstwo 3-drogowo)
Typ: Leicester
Kurs: 1,72

Leicester u siebie wygrywalo już z podobnymi drużynami. Nie ma już Watta, jest niezły Szymek. Do tego spora dominacja na rezerwie.
Leicester vs Coventry (handicap)
Typ: Leicester (-4)
Kurs: 2,40

I właśnie z uwagi na tę dominację na rezerwie spróbuję też handihandi.
Nicolai Klindt vs Danny King (H2H)
Typ: Nicolai Klindt
Kurs: 2,62

Liczę na różnice biegów. Klindt u siebie potrafi jechać konkret. King ostatnio potwierdził IMA ale i tak mnie nie przekonuje.
Josh Auty vs James Sarjeant (H2H)
Typ: Josh Auty (-3)
Kurs: 2,05

Auty na te chwile jest o klasę lepszy.
/podsumowanie
Z jednej strony fajnie bo jest plusplus, ale z drugiej... Sarjeant nie zdobywa punktu a mimo to Auty i tak nie pokrywa handi. Niebywałe! Do tego fatalny Hougaard. Lwy w normalnej dyspozycji powinny były to wygrać przynajmniej 50:40.
 
Do góry Bottom