>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie ruchy kursów

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Witam.
Ostatnio interesuję się graniem za mały ale w miarę pewny zysk na Betfair.

Chodzi o rychy kursów w przeciąggu krótkiego czasu.

Zaobserwowałem tego typu zdarzenia:

Tenis.
gracz 1 wygrywa seta przy swojej piłce.
Następny ruch należy do gracza 2
Kurs podskakuje na gracza 2
Gdy tylko gracz 2 wygra swoje podanie (warunek) kurs diametralnie na niego spada.
Takim sposobem można ugrać całkiem niezły skok kursu.
Równie dobrze można grać tak po każdym gemie ale chyba ruchy kursów są mniejsze.

No i nie polecam grać kobiet.

Drugim sposobem jakim udaje mnie się coś ugrać jest typowanie na under 1.5 w pierwszej połowie w piłce nożnej.
Kurs na takie zdarzenie to około 1.20-1.40
Gdy do 15 min nie padnie żadna bramka już jest zysk (mały bo mały ale zawsze zysk)
W tym sposobie jest głupie, że kusi by czekać do zakończenia połowy przez co często można utopić.
A co gdy do 15 min padnie bramka? No cóż... zdarza się. Wtedy czekam i modlę się by nie wpadła kolejna jak tylko osiągnę greena (nawet +0,00) to sprzedaję typ.

Napisałem to by zapytać Was (wyjadaczy giełdowych) na jakich zdarzeniach można ugrać jeszcze tego typu ruchy kursów ? (dla przykładu: za 5 euro na typ wciągnąć chociaż +0,50 euro)
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Odnośnie 2 sposobu, zapomnij nie masz szans na dłuższą metę wyjść na plus,beznadziejny sposób. Bez urazy ale szkoda twojego czasu i pieniędzy.
Jeśli chodzi o 1 sposób to nie wiem bo nie zajmuję się tenisem, ale moim zdaniem wszystko inplay to strata czasu.
Zainteresuj się preplay, obserwuj rynki oraz zależności między nimi.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
nie moge sie zgodzic ze stwierdzeniem, ze in play jest zle. na tym ludzie wyciagaja tysiace w walucie wiec to chyba mowi samo za siebie.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chcąc zakładać nowego wątku 2 pytania mam.
Chodzi o konie.
Biegnie 3 konie
Typ - które będą w pierwszej 2
Jeden z koników glebę zalicza czy coś w tym stylu, w każdym razie kurs na niego idzie 1000
Wiec zostaje 2 na torze i na każdego jest kurs około 1.06.
Czyżby pewna kasa?
Pytanie 2
Czy konie z kursami 16-20 wygrywają jakieś gonitwy ?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chcę zakładać kolejnego lamerskiego tematu dlatego piszę tutaj:
2 pytania:
1) Czy w BetAngel da się zrobić coś takiego:
Postawiłem BACK za 2e o kursie 2.00
Teraz za ile mam postawić LAY by wyszedł mi jakiś sensowy zysk? (mam tu na myśli większy niż 0.10e)
Przy kursie 2.00 to jest proste, ale jak będę miał jakieś zbajerowane kursy to czy BetAngel jest mi w stanie to pokazać?
2) Czy BetAngel jest darmowy? (jak nie to czy jest jakiś darmowy?)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chcąc zakładać nowego wątku pisze tutaj.
In-play jakoś mi wychodzi, ale to cholernie śliska sprawa, dlatego próbuję swoich sił pre-play
Chciałbym się pochwalić moim pierwszym greenem pre-play ale w związku z tym mam kilka pytań:

1) stawka jest drobna przez co zyski są małe no i teraz to wychodzi ale 6% wkładu jest. Czy brać coś takiego , czy czekać jeszcze na rozwój wydarzeń?
Czy sprzedać jakby zysk spadł o 1 tick?
2) przyjmijmy, że mój bank to 4e więc zagrałem za 50% banku. Gdzie tu bezpieczna gra gdy np nie zdążę wyjść z rynku , zabraknie neta, betfair siądzie.... i mam -50% banku?
Niby się mówi , że pre jest bezpieczny, a ryzykuje się ogromną kasę :/

Edyta.
W czasie pisania tego postu zrobiło mi się na tym meczu +0,15 i po minucie spadło na +0,12. Czy to już jakiś sygnał by wychodzić ?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
jakbys poczytal chociaz troszke o tradingu to bys wiedzial ze najlepsi traiderzy biora 1% zysku lub wychodza na 0 w transakcji. sciagnij program geektoy za darmo jest znowu tak jest opcja za wirtualne pieniadze. zrob 500 transakcji live i 500 preplay i zobaczysz ze to nie latwy chlebek jak sie wydaje..nie powiem bo fajnie sie gra na betfair ???? pozdro
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czyli chcesz mi powiedzieć, że stawiając np 10 euro i wyciągając z tego 0,10 euro jest opłacalne?
Wiem, że każdy zysk jest lepszy niż strata ale czy jest to współmierne do ryzyka?
 
D 8

dg5

Użytkownik
Nie, on chce ci powiedzieć to, ze ludzie zajmujący się tym profesjonalnie nie graja za 10e czy 100e tylko za pare tysiecy i wtedy na 1 tiku zarabiają w granicach 50 euro i to juz inaczej wyglada. Ja ciebie rozumiem bo tez kiedys gralem a w zasadzie uczylem sie grac niskimi kwotami i tez mnie to nie satysfakcjonowało mimo ze procentowo robilem daną ilość procentow kapitalu
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jedziecie po chłopaku, a sami używacie zwrotów &quot;ludzie zajmujący się tym profesjonalnie&quot; albo &quot;najlepsi traderzy&quot;, albo &quot;ludzie wyciągaja tysiące&quot;.
Domyślam się, że sami jesteście cienkie bolki, którzy chcą zbić trochę kapitału na pytającym

I bardzo dobrze, że ktoś pyta i bardzo dobrze, że gra ostrożnie i jeszcze lepiej, że nie udaje rekina

Chcesz się uczyć i fajnie, choć moim zdaniem wpadłeś w syndrom beznadziejnej szkoły. Wiesz co to in-play, pre-play itd.,
I moim zdaniem zamiast pomyśleć, to skupiasz się na jednym, drugim, szukasz programu, jakby on ci coś gwarantował.

Musisz uświadomić sobie, że teraz jesteś handlarzem. Kupujesz coś, by sprzedać z zyskiem. Nie zawsze to się udaje, więc pierwsza rada - nie skupiaj się na tym, by na wszystkim zarobić lub przynajmniej wyjść na swoje. Jest to niemożliwe.
Takie będziesz dostawać rady, ale olej je, bo pochodzą od lamerów.

Nie skupiaj się na pre lub in, ale popatrz całościowo. Kup coś tanio, by później sprzedać drogo. Tani można kupić na pre, drogo sprzedać in
Nie jest to regułą, ale tak jest najłatwiej i zdarza się najczęściej.

Ja gram tak, że kupuję wygraną faworyta przed meczem, a gdy strzeli on bramkę, to sprzedaję zakład. Czasem druga drużyna strzeli bramkę i robią się schody. Niekiedy wynik się odwróci, ale niekiedy trzeba zaksięgować stratę

Ten drugi przekład z underem 1,5 ht jest bardzo dobry - jeśli popatrzysz na niego handlowo. I jeszcze jedno na koniec - część zakładów można trzymać do końca, nie trzeba sprzedawać. Linia między typerem a traderem jest bardzo płynna. Od sytuacji i tego, co się dzieje, zależy, czy będzie typerem, czy traderem.
A najgorzej jest, gdy ktoś wmówi sobie, że jest traderem albo nie wiadomo kim i pieprzy wszystko, że aż żal patrzeć.
Zachowaj dystans i miej zawsze włączony mózg
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
voic3d
Nie ma zadnej reguły ile trzeba brac zysku, bierze sie tyle ile daje rynek, jak idzie po waszej mysli i jest bariera po waszej stronie, wykres itd to trzyma sie pozycje, jak sa sygnały aby wychodzic to sie wychodzi...proste.
Po drugie nie pytaj sie tutaj( tutaj kazdy wyglada mi na speca...), sam poszukaj, sa materiały na youtube, fora i koniecznie praktyka.
Ps. Zapomnij o graniu za 5 euro, wplac z 100-200 euro, granie na wirtualne pieniadze nic Ci nie da, aby czegos sie nauczyc musisz stracic pieniadze ktore Cie zabola ale nie zniecheca
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
tak tak mlodzi wchodza stawiaja 2e i teraz tak... o qwa 0.02 plus wychodzic z rynku? sprzedawac? nieee no tali maly zarobek. tyle ze ten plusik to kilka procent od 2e. Powiem wam ze brakuje mi handlu kursami bo fajna sprawa tyle. i troszke inne podejscie.. ale to juz inna histotyja ????
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
tak tak mlodzi wchodza stawiaja 2e i teraz tak... o qwa 0.02 plus wychodzic z rynku? sprzedawac? nieee no tali maly zarobek. tyle ze ten plusik to kilka procent od 2e. Powiem wam ze brakuje mi handlu kursami bo fajna sprawa tyle. i troszke inne podejscie.. ale to juz inna histotyja ????
jak Ci brakuje to dlaczego nie hadlujesz?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
bo jak poszukasz dobrze to cienki jestem. moj yeld nie daje zyskow. obecnie skupiam sie na stronach oraz na fb gdzie mozna uzyskac troszke kasy do obrotu.. no i po drugie ze nie chcebtracic z wyplaty i denerwowac zone i rodzine. w tym roku z konkursu obrocilem 100zl i ugralem 1100 z czego 250zl wyplacilem i kupilem perfum zonie. dla mnie to jest wygrana. ale jesli zbierasz profity i jestes na + to szacunek dla was. bo jak w tradingu i w bukmacherce to mysle ze jest to 1-2% ludzi. jezeli znajde tu matematyczny schemat gry ktory przynosi zysk to byc moze zagram z mojej wyplaty ???? ale moze to potrwac nawet 10lat ???? poki co praca pewna jest ???? a do emeryturki potestuje. pozdrawiam
 
C 22

caciavita

Użytkownik
oj ale piękna iluzja przyszłej emeryturki.Niestety to tylko iluzja.
żona to się będzie dopiero denerwować jak będziesz dostawał głodową tą emeryturę.
Śmieszy stwierdzenie &#39;&#39;pewna praca&#39;&#39; &#39;&#39;pewna emerytura&#39;&#39;
teraz zaczynają obiecywać pewne rzeczy bo wybory idą.
Polsce napewno nic nie grozi..ale wojska amerykańskie już do Polski przybywają
Wyłącz te telewizor i trochę się rozglądnij
taki mały off top

dopiero możecie zarabiąć jak zrozumiecie zasade value.Te systemy to są tylko wspomagacze,najważniejszą rzeczą jest gra value
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
oj ale piękna iluzja przyszłej emeryturki.Niestety to tylko iluzja.
żona to się będzie dopiero denerwować jak będziesz dostawał głodową tą emeryturę.

Śmieszy stwierdzenie &#39;&#39;pewna praca&#39;&#39; &#39;&#39;pewna emerytura&#39;&#39;

teraz zaczynają obiecywać pewne rzeczy bo wybory idą.

Polsce napewno nic nie grozi..ale wojska amerykańskie już do Polski przybywają

Wyłącz te telewizor i trochę się rozglądnij

taki mały off top


dopiero możecie zarabiąć jak zrozumiecie zasade value.Te systemy to są tylko wspomagacze,najważniejszą rzeczą jest gra value
nie jest pewne ze dozyje tej emerytury ????
 
Do góry Bottom