>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
S 0

seseong

Użytkownik
Mam pytanie dotyczace pacfici poker jest tam bonus 25% pierwszego depozytu. Kieyd moge wyplacic ta kase co trzeba tam ugrac? z gory dziekiuje
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
wyplacal ktos pieniadze z Manison jest jakas minimalna kwota do wyplaty i ile szla taka wyplata czy potrzebny jest depozyt aby wyplacic a takze czy potrzebny jest skan dowodu ?
Z gory dziekuje
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
wyplacal ktos pieniadze z Manison jest jakas minimalna kwota do wyplaty i ile szla taka wyplata czy potrzebny jest depozyt aby wyplacic a takze czy potrzebny jest skan dowodu ?
Z gory dziekuje
tak wyplacalem ... musisz wyslac skan dowodu dopiero ci zweryfikują wyplaty u mnie trwało to 24h ... depozyt chyba potrzebny ... a wyplata mi szla 12h srednio
Teraz moje pytanie ... Wpłacałem do betsafe przez moneybookers a do moneybookers przez Mbank Mtransferem czyli trwa to natychmiastowo podobno . A pieniędzy nie ma jeszcze na moneybookers ani na betsafe a z Mbanku pociaglo ... hmmm help me
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Mam pytanie dotyczace pacfici poker jest tam bonus 25% pierwszego depozytu. Kieyd moge wyplacic ta kase co trzeba tam ugrac? z gory dziekiuje
hej jak chcesz na pacific to pokerstrategy oferuje lepszy bonus 50% do 150$ ... Dodatkowo jak zrobisz konto i rozwiazesz quiz dostaniesz 50$ na wybrany pokeroom no deposit po potwierdzeniu tozsamosci ...
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
wiem ze to nie temat do takich rzeczy ale pilnie potrzebuje 5$ na MB, oddaje 10 we wtorek ! jak co to PW
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Temat zamykam, jesli ktos ma nawet proste pytanie, prosze smialo zakladac nowy temat, od tego jest dzial dla poczatkujacych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom