>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Szybkie pytanie :)

P 0

phml1

Użytkownik
Witam wszystkich, z góry proszę o wyrozumiałość bo jestem nowy na forum. Zapoznałem się z tematami dla początkujących i ogólnie zaznajomiłem się z forum, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuję.

Mianowicie, czy ktoś z grających próbował na dłuższą metę takiej gry:
Wpłacamy na konto powiedzmy 1000zł i obracamy ją obstawiając na live&#39;ie spotkania z kursem 1,01-1,1 - zysk jest jaki jest, każdy widzi, czy obstawiając tak cały czas jest to w ogóle możliwe czy buk od razu nałoży na nas jakiś limit maksymalnej kwoty albo coś podobnego? Gdyby dało się tak obstawiać to przy najmniejszym możliwym kursie 1,01 powtórzonym 10x mielibyśmy kwotę rzędu 100zł.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
hmm ja ci pomogę odpowiedz sobie sam :
ile razy ryzykujesz swój kapitał by go podwoić ??
jak widzisz nie opłaca się grać takich kursów bo prędzej czy później wtopisz !!
a co do limitów niech wypowie się kto inny ja nie grałem takich kursów
 
P 0

phml1

Użytkownik
Załóżmy hipotetyczną sytuację która zdarza się każdego dnia parokrotnie - 85 minuta meczu, wynik 5:1 - kurs 1,01. Wiem, ryzyko jest zawsze, przy każdej stawce i przy każdym kursie, ale w takich sytuacjach wydaje mi się zdecydowanie mniejsze niż zazwyczaj.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
45 minuta wynik 0:2 kurs 1,021 wiec życzę powodzenia ...
kiedyś tak grałem ale wtopiłem chyba na 17 poziomie przy 1:0 w 80 któreś minucie postawiłem under 2,5 i co karny i zwykła bramka ///////
 
P 0

phml1

Użytkownik
Fakt, może zbyt skrajny przykład, no ale 2:0 albo 3:1, dzisiaj na bwin`ie naprawdę widziałem kilka takich gdzie można by obstawiać, ale tutaj przed zasileniem konta na taką kwotę chciałbym wiedzieć jak wygląda to od tej drugiej strony i czy jest możliwe ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
45 minuta wynik 0:2 kurs 1,021 wiec życzę powodzenia ...
Szczyt głupoty zagrać taki kurs, gdy jeszcze 45 minut do końca...Ale zdarzają się sytuację, że w 75 czy 80 jest taki kurs przy takim wyniku, ale to już grający musi podjąć ryzyko jeśli chce tak grać. Bo przy prowadzeniu 5-1 na pewno nie będzie kursu 1,02 czy 1,01.
 
P 0

phml1

Użytkownik
Tak przy okazji tego tematu, żeby nie zakładać nowego, jak w takim przypadku rozumieć handicap`a?:
wynik 2:0
handicap 0:1
kursy
1,07 (A) 7 (X) 11 (B)
Czy jest tutaj możliwość wybrania drużyny A? Jeżeli tak to jak to się ma do handi ????
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ile głosów tyle opinii, jedni zarabiają na kursach 1.01 inni na 10
musisz sam wypracować swój model, najlepiej na sucho by nie tracić kasy.
ogólnie zarabia się w dłuższym czasie tylko na valuebetach a znaleźć takie przy 1.01 nie jest takie proste.
 
Do góry Bottom