>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

szybkie pytanie o krola strzelcow

L 51

legionista880

Użytkownik
witam jak w temacie zacytuje najpierw regulamin:
§ 20.
Zajęcie tego samego miejsca przez zawodnika lub zespół.

W przypadku równoczesnego zwycięstwa lub zajęcia przez dwóch lub więcej startujących tego samego miejsca, które dla zakładu jest decydujące, EWK zostaje obniżona do połowy zarówno w zakładach Solo, jak i w zakładach AKO.


i tu moje pytanie chce zagrac zaklad ze hiszpania z brazylia spotka sie w finale kurs 8,7 i dolozyc higuaina na krola strzelcow po kursie 3. laczny kurs 26,1 chce zagrac za 100 jak rozumiem jesli nie wejdzie(np higuain z villa razem po 5 trafien) to zamiast 2296 dostaje az 2 razy nizsza wygrana? to zlodziejstwo nawet nie oplaca sie grac w takim razie higuaina ryzykuje przy duzej szansie straty 1100 zlotych nedzny kurs 1,5 tak? moze ktos to zweryfikowac? prosze o szybka odpowiedz jakiejs kumatej osoby co gra u ziemniaka
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam jak tego nie zmienili to myślę , że będzie tak jak piszesz czyli że wygrana będzie podzielona.
Ja miałem kiedyś taką sytuację , postawiłem w skokach zawodnika że będzie sklasyfikowany na miejscach 1-6 po kursie 1,70 i okazało się że ten zawodnik zajął miejsce 6-7 razem z innym zawodnikiem.rozliczyli mi to po kursie 0,85 , tak że stawiając to np za 10 zł solo dostałbym 8,50 minus podatek.A jeszcze większym nonsensem było to że jakbym postawił tego zawodnika na miejsca 1-10 to rozliczylibymi to po kursie 1.3 .
Tak że stwierdziłem że nie będe więcej stawiał u nich na miejsca.
Wg mnie ok mogli podzielić tą wygraną ale ten kurs 1.7 mieli podzielić na pół ale tylko tą część powyżej 1 czyli powinni to policzyć po kursie 1,35.
Dzwoniłem do nich nawet w tej sprawie to osoba która odebrała telefon powiedziała , że faktycznie po co im powiedziałem to jest bardziej sprawiedliwe ale taki jest regulamin i system im tak przeliczył, no ta ja im mówię a co by było gdyby 5 zawodników zajęło to samo miejsce to byście rozliczyli po kursie 0,3 i za postawieną 100 dostałbym 30 zł , no to powiedziała że nie było takiej sytuacji i nie umiała odpowiedzieć.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
to ladnie w h...z toba przygrali zwykle zlodziejstwo przeciez nieprzegrales a oni odjeli ci jeszcze twoj wlasny wklad czyli mowiac krotko OKRADLI CIE.
 
Do góry Bottom