>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

szybkie pytanie o krola strzelcow

L 51

legionista880

Użytkownik
witam jak w temacie zacytuje najpierw regulamin:
§ 20.
Zajęcie tego samego miejsca przez zawodnika lub zespół.

W przypadku równoczesnego zwycięstwa lub zajęcia przez dwóch lub więcej startujących tego samego miejsca, które dla zakładu jest decydujące, EWK zostaje obniżona do połowy zarówno w zakładach Solo, jak i w zakładach AKO.


i tu moje pytanie chce zagrac zaklad ze hiszpania z brazylia spotka sie w finale kurs 8,7 i dolozyc higuaina na krola strzelcow po kursie 3. laczny kurs 26,1 chce zagrac za 100 jak rozumiem jesli nie wejdzie(np higuain z villa razem po 5 trafien) to zamiast 2296 dostaje az 2 razy nizsza wygrana? to zlodziejstwo nawet nie oplaca sie grac w takim razie higuaina ryzykuje przy duzej szansie straty 1100 zlotych nedzny kurs 1,5 tak? moze ktos to zweryfikowac? prosze o szybka odpowiedz jakiejs kumatej osoby co gra u ziemniaka
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam jak tego nie zmienili to myślę , że będzie tak jak piszesz czyli że wygrana będzie podzielona.
Ja miałem kiedyś taką sytuację , postawiłem w skokach zawodnika że będzie sklasyfikowany na miejscach 1-6 po kursie 1,70 i okazało się że ten zawodnik zajął miejsce 6-7 razem z innym zawodnikiem.rozliczyli mi to po kursie 0,85 , tak że stawiając to np za 10 zł solo dostałbym 8,50 minus podatek.A jeszcze większym nonsensem było to że jakbym postawił tego zawodnika na miejsca 1-10 to rozliczylibymi to po kursie 1.3 .
Tak że stwierdziłem że nie będe więcej stawiał u nich na miejsca.
Wg mnie ok mogli podzielić tą wygraną ale ten kurs 1.7 mieli podzielić na pół ale tylko tą część powyżej 1 czyli powinni to policzyć po kursie 1,35.
Dzwoniłem do nich nawet w tej sprawie to osoba która odebrała telefon powiedziała , że faktycznie po co im powiedziałem to jest bardziej sprawiedliwe ale taki jest regulamin i system im tak przeliczył, no ta ja im mówię a co by było gdyby 5 zawodników zajęło to samo miejsce to byście rozliczyli po kursie 0,3 i za postawieną 100 dostałbym 30 zł , no to powiedziała że nie było takiej sytuacji i nie umiała odpowiedzieć.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
to ladnie w h...z toba przygrali zwykle zlodziejstwo przeciez nieprzegrales a oni odjeli ci jeszcze twoj wlasny wklad czyli mowiac krotko OKRADLI CIE.
 
Do góry Bottom