>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie przelewy z buka do buka

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jakie macie najlepsze sposoby, znaczy najszybsze aby przenieść kasę z jednego buka do drugiego? Powiedzmy że widzę lepszy kurs na to samo zdarzenie u innego i chcąc tam zagrać, a konto bym miał, jak przelewacie środki? Czy macie u każdego swojego buka wpłacone pieniądze? Ale to trzeba mieć spory zapas finansowy chyba jak posiada się z 5 kont. Ciekawi mnie jakie macie sposoby;)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak grywam na pinnacle i marathonbet to przeniesienie środków z jednego do drugiego max 5 minut trwa ze względu na szybkie wypłaty na moneybookers/neteller. Polecam ci korzystać z neteller jak chcesz szybko przerzucać kasę z buka do buka ponieważ wypłaty na neteller są szybsze niż na moneybookers dlatego że mało osób z netellera korzysta więc działy finansowe bukmacherów szybciej realizują wypłaty na netellera
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Dodatkowa korzyść z Netellera jest taka, że w razie konieczności można go zasilić za pomocą UKash albo paysafecard.
Wyczytałem też, że zasilajac konto na bet365 za pomocą Ukash mogą zrobić wypłatę za pomocą Ukash, który później mozna zreaalizować e Netellerze.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dodatkowa korzyść z Netellera jest taka, że w razie konieczności można go zasilić za pomocą UKash albo paysafecard.
Wyczytałem też, że zasilajac konto na bet365 za pomocą Ukash mogą zrobić wypłatę za pomocą Ukash, który później mozna zreaalizować e Netellerze.
Właśnie to jest duży plus netellera że można go zasilić paysafecard i ukash albo przelewem w okienku pocztowym na moneybookers nie ma takiej możliwości tam jedynie przelewem z własnego konta bankowego.
 
Do góry Bottom