>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie przelewy buk-konto-buk

H 430

hanii

Użytkownik
Witam,
na wstępie chciałem zaznaczyć iż może istnieję podobny temat, ale totalnie nie mam czasu ze względu na pracę takiego doszukać, a pilnie potrzebuję takową informację na jutro. ????

Mianowicie chodzi mi o szybkie transfery pieniężne do max 1h z jednego buka na moje konto ( posiadam pko, wbk, ing), a następnie o przetransformowanie na następne. Jestem na etapie poznawania skrilla, ale generalnie potrzebowałbym takiej formy płatności, która chociaż w tygodniu jest 24h ( coś ala przelewy 24 na buka tylko z feedbackiem).

Prosiłbym o jakieś informacje o ile w ogóle taka forma istnieje. Zdaje sobie sprawę, iż różnie może być z uwarunkowaniami prawnymi czy tez zachłannością i chciwością korporacji bukmacherskich. :razz:

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc,
Hanii
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie najszybszy sposób na wypłaty to właśnie skrill. I w zależności od buka/kasyna takie przelewy dochodzą czasem błyskawicznie, czasem do 24h. Albo nawet do 72h. Zależy od buka/kasyna. A jak wpłacasz z przelewy24 to wypłata zawsze idzie na konto bankowe. I tu przeważnie czekamy te 2-3 dni robocze, czasem szybciej czasem dłużej. Pzdr.
 
Do góry Bottom