>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szybki turniej FIFA 08 - miesiac 4 grupy po 4 zespoły - ZAPISY!!!!

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Szybki turniej FIFA 08 - 1 miesiac 4 grupy po 4 zespoły - ZAPISY!!!! I EDYCJA
Grupa A
1 HouseKloc /ManchesterUtd/ GG nr 7309066
2 mario1234321 /Real Madryt / GG:371126
3
4


Grupa B
1 Lvk45 / Chelsea Londyn / GG: 2379404
2
3
4


Grupa C
1 Kubota /Barcelona/ GG 4835780
2
3
4


Grupa D
1 Szprej /Francja/ GG 3400759
2 krysplm /Manchester Utd/ GG: 10076567
3
4


gramy w 4 grupach , z każdej grupy wyjdą po 2 zespoły.
ćwierćfinał - do 2 wygranych;
półfinał - do 3 wygranych;
mecz o 3 miejsce i finał do - 4 wygranych;


w tygodniu każdy zagra wszystkie mecze.. a w kolejnym rewanże... także całość wyglądałaby w ten sposób:
- 1 tydz. mecz
- 2 tydz. rewanż
- 3 tydz. ćw finał/pół finał
- 4 tydz. pół finał --- finał --- i oczywiście mecz o 3 miejsce...

W kolejnej edycji pierwsze 8 osób będzie &quot;rozstawionych&quot; o ile będa chcieli wziąc udział w turnieju II edycji

dodatkowo za każdą edycję przyznamy punkty jak w PŚ w skokach .. hehe to będzie z 4 dyscypliny w jendym turnieju...

zapisujcie się,a ja później porospisuję mecze,

drużyny są nieważne -- moga się dublować--- może być nawet 5 barcelon, realów czy innych -- grajcie swoją ulubioną drużyną -- wyłonimy najlepszego gracza, a nie zespół

jak macie jakieś sugestie to piszcie

mam nadzieje że szybko ruszymy a tabele się zapełnią chetnymi

zapisy wg schematu:
GRUPA:
NICK:
ZESPÓŁ:
GG:
 
drago 108

drago

Użytkownik
No ludzie? 3 turnieje tu widze... to nie jest forum fify jeśli chcecie to wpiszcie w google Turniej FIFA 08 i se grajcie, a tutaj sie bukmacherka ludzie zajmują... bez przesady, co za dużo to nie zdrowo :/
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
No ludzie? 3 turnieje tu widze... to nie jest forum fify jeśli chcecie to wpiszcie w google Turniej FIFA 08 i se grajcie, a tutaj sie bukmacherka ludzie zajmują... bez przesady, co za dużo to nie zdrowo :/
Mam prośbę abyś nie zaśmiecał swoimi genialnymi uwagami tego postu jeżeli nie masz ochoty wziąc udziału w tym turnieju to po prostu nie wchodź w ten temat i już....

Są forumowicze, którzy nie załapali się na te dwa inne turnieje więc mogą wziąć udział w tym...

poza tym to twój post z innego turnieju:
&quot;7 kolejka:

Drago (Everton) 3 : 0 Benek17 (PSV)

Znowu WO... piękny tydzień w tym turnieju się zapowiada... 1 mecz...

Tak przy okazji... zamknijcie się... To jest wielka dzieciniara :/ &quot;

Widze więc że masz ochote pograc więcej niż jeden mecz w tygodniu a, co za tym idzie zapis w trzech turniejach jednocześnie to nie jest wielka przesada...

poza tym piszemy w temacie Hyde Park więc uważam że jeżeli ktoś ma ochotę rozpocząć tu 10 turniejów to ma takie prawo. W przeciwnym razie równie dobrze możesz powiedzieć kolesiowi który pytał &quot; jakie buty kupic na halę&quot;, żeby sobie wszedł na forum prodecentów butów&quot;...

tak więc jeżeli masz ochote pograc to zapraszam do zapisu, a jeżeli nie to nie wypowiadaj się w tym temacie.. dzięki

mam nadzieję że ten teks był wystarczająco dorosły dla twojego dorosłego ego...

ps. Zapisy będą trwały dopóki wszystkie miejsca nie zapełnią się graczami..
pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Jeden mecz w tym turnieju... ja sobie gram na innym więc wiesz... A co do mojego dorosłego ego, to gdybyś poczytał te posty w tamtym temacie za 2 lata to byś śmiał się albo płakał z takiego poziomu inteligencji... :/
 
Do góry Bottom