>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Szybka pomoc

D 0

damian0258

Użytkownik
Witam,
Chcę założyć konto w bah, i mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat.
Otóż posiadam ekonto w Mbanku, i z tego co wyczytałem to mogę wysłać z niego bezpośrednio kasę na konto w bah bez problemu i żadnych dodatkowych opłat.
A jeżeli chodzi z wypłatami to wyślę kasę z bah na moje ekonto za darmo 3 razy w miesiącu.
Czy te wszystko informacje są prawdziwe, czy lepiej korzystać z moneybookers / skrill.
Z góry dzięki za odpowiedź jestem świeży w tym temacie więc dzięki za wyrozumiałość
 
firer 886

firer

Użytkownik
Po pierwsze to nie zakładałbym konta w bah bo to głupota - przez tą ich marżę kompletnie nie opłaci się tam grać. Na początek poleciłbym Ci bet365

Co do reszty pytań, jest tak jak piszesz, jeżeli będziesz grał w jednym buku to MB ci niepotrzebne, przydaję się dopiero gdy gra się na kilku i trzeba szybko przelewać pieniądze
 
firer 886

firer

Użytkownik
Na początku lepiej grać w bet365, później można się przenieść na Marathon czy Pinnacle
Wypłaty na bet365 również są darmowe i to dowolna ilość w miesiącu
 
D 0

damian0258

Użytkownik
Ok dzięki za pomoc, więc zacznę grać w Bet365, przelew zrobię przez przelewy24, a jeżeli coś się ugra to wypłata na konto ( wątpliwa sprawa ???? ).
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu zadam pytanie;)
Dostałem dziś bona od Bet-at-home urodzinowego wysokości 20zł. Nigdzie nie znalazłem regulaminu jeśli chodzi o te bony... a więc czy te 20zł będę mógł dowolne zainwestować czy podobnie jak przy bonusach trzeba jakiś warunek spełnić?
 
D 0

damian0258

Użytkownik
założyłem konto na bet365 jak radziłeś tylko mam problem z wpłatą tam, na forum ludzie piszą co innego , konsultant online w ogóle gada jakieś głupoty, jaką opcję depozytu wybrać najlepiej, bo widzę że przez przelewy24 się nie da, jedynie przez moneybookers.
Bezpośrednio z banku przelewem mogę wysłać minimum 500 złoty, a tym szybkim to pobierają 3% i idzie parę dni.
Więc jakie będzie najlepsze rozwiązanie.
 
Do góry Bottom