>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam panowie Mark mam pytanie Tps turku przegrywa ostatnio wszystko przez zła gre czy czekaja już na PO?i myslisz ze Saipa powalczy ?
Myślę ze Saipa powalczy bo napewno tez przygotowuje sie do PO i musi juz byc forma. TPS ma mecze pozniej troche. Wg Saipa powalczy
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Pytanie czy Saipa zagra też na pełną moc, bo jednak zaraz mają już poważne spotkania a swojej pozycji nie zmienią. Ja osobiście odpuszczam tutaj bo tak naprawdę trudno powiedzieć co tam się będzie działo. raczej nikt nie będzie grał na siłę o pełną pulę bo nie ma takiej potrzeby. Teoretycznie to Turku bardziej grają tutaj o stawkę, ale też raczej iluzoryczną
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak jeszcze z SHL kilka spotkań.
Froluda-Brynas
Indianie w przygotowaniu do PO nic nie zmienią Brynas musi więc tak
Brynas Rt kurs 3.5⛔⛔⛔
Rogle Skele
Goście potrzebują przynajmniej 2 pkt sa lepsi wiec dla mnie
Skele RT kurs 2.43✅✅✅
Lulea-Vaxio
Lulea wg bez szans na P1 i nie beda sie juz tlukli. Vaxio ma szanse zacząć PO u siebie
Vaxio RT kurs 3⛔⛔⛔
Słabo ta skandynawia wyszła dziś:cholerniezly:
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
NORWEGIA: Get-ligaen - Play Offy
Stavanger
Sarpsborg
Typ-0 +++
Kurs-4.5
Piąte spotkanie,stan 2-2,zacięta para,pierwszy mecz to wygrana po dogrywce Sarsborga,potem wygrana w RT,3 mecz to Stawnger wygrał po dogrywce a ostatni na wyjezdzie 6-3,ale ciekawa jest statystyka
11.03.19 GL Stavanger Sarpsborg 3 : 2
(2 : 2)
07.03.19 GL Stavanger Sarpsborg 4 : 5
(4 : 4)
02.12.18 GL Stavanger Sarpsborg 3 : 2
(2 : 2)
27.10.18 GL Stavanger Sarpsborg 3 : 4
(3 : 3)
02.10.18 GL Stavanger Sarpsborg 5 : 4
(4 : 4)
5 meczy u siebie i 5 remisów więc może dzisiaj będzie 6? Ja w to wchodzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Widzę że nikt tu nie zagląda więc nie będę się rozpisywał.
NORWEGIA: Get-ligaen - Play Offy
Stavanger
Sarpsborg
Typ-2 RT
Kurs-2.1
Dzisiaj powtarzam mecz co ostatnio podawałem,z tym że dzisiaj gram na gości bo są drużyną lepszą i powinni dzisiaj zakonczyć tą serię,ostatnio na wyjezdzie wygrali wyraznie,jakoś lepiej im idą wyjazdy.
FINLANDIA: Liiga - Play Offy
16:00
JYP
Lukko
Typ-over 5.5
Kurs-2.5
Drugie spotkanie,w 1 Lukko wygrało 5-1,dzisiaj grają na wyjezdzie i liczę na min 6 bramek.
Ich bezpośrednie mecze to dużo goli,mimo że to liga która słynie z małej ilości goli,to u nich nie brakowało.
26.02.19 LII JYP Lukko 3 : 6
25.10.18 LII JYP Lukko 7 : 2
23.01.18 LII JYP Lukko 4 : 2
19.09.17 LII JYP Lukko 4 : 1
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Djurgarden-Skeleftea (0-2)
Drużyna Skele sezon w zasadzie taki sobie , troche w kratkę. Ale juz końcówka RS dobra, pokazywali kawał przyzwoitego hokeja. Jak porównać roster obu ekip to ja nie widzę tak mocnej ekipy w Djurgarden by az takie kursy wystawić rzekłbym nawet ze w ekipie gosci jest wielu ogranych w PO facetów. Lindstrom, Holoway, Moler, Olimp i kilku innych to solidne grajki. Ja osobiście idę w kierunku gości. Wczoraj lider tez sie męczył by przegrać po dogrywce przy podobnych kursach. Wg mecz 50/50
Skele z x kurs 1.93✅✅✅
Skele plus 1.53✅✅✅
Fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tappara-Lukko
Bardzo ciekawa para. Niby 2-0 dla Tappary ale takie bym powiedział bez przekonania i wywalczone dosc szczesliwie na lodowisku w delegacji. Oba zwyciestwa po 3-2 dla Toporów, ja dzis spodziewam sie znów dobrej postawy Lukko i wyrownanego meczu.
Lukko z x kurs 1,97 Fortuna
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Heja ????
Przykontruję Twój dzisiejszy typ i od razu zaznaczę, że gram Tappara w RT - @1,78. Faktycznie oba mecze na bliskim styku, dziś powrót na hale w Tampere i wydaje mi się iż przy tym 2:0 w serii chłopaki mogą dziś złapać spokój i powieść rywali. Roster porządny u obu ekip, chociaż jestem zdania że w Tapparze troszkę więcej jakości i zrównoważenia - każdy atak jest w stanie mocno zagrozić rywalowi.
Nie podam tutaj wielu argumentów, jest to troszkę moje przeczucie i czysta analiza potencjału ekip - Lukko na pewno dziś zaryzykuje, bo porażka dziś ich praktycznie skreśli. Ale każdy błąd może ich sporo kosztować, a z gospodarzami ciężko wynik odrabiać ;)
Poczułem, że trzeba ruszyć temat, skonfrontować myśli i dorzucić swoje póki w Rosji przerwa ????
Drobno gram dziś bramkę J.Jarvinena - rozpędził się pod koniec RT i w PO też narazie punktuje - gra w PP i liczę dziś na niego, też kwestia przeczucie bo dwa razy go grałem i dwa razy ustrzeliłem ????
J.M.Jarvinen gol - @5,50
Powodzonka, zobaczymy jaki będzie przebieg :p
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis znow próbuje SHL
Djurgarden - Skeleftea
Poprzedni mecz na lodowisku Skeleftea zakonczył sie wygrana gosci 3-6, jednak sam wynik nie oddaje przebiegu meczu. Gospodarze popełnili duzo blędów, szczególnie przy wyprowadzaniu krązka z własnej tercji gdzie w głupi sposób stracili 2 bramki. Jednak cale spotkanie było wyrównane, powiedziałbym ze wskazaniem na Skele, jednak nie udalo sie osiagnac korzystnego rezultatu. Słabiej zaprezentowali sie obaj bramkarze Skele. Dzis licze na rehabilitacje bo dysponuja oni wg mnie bardzo mocnym rosterem z wielom ogranymi w PO zawodnikami.
Skele z x kurs 1,82 fortuna⛔⛔⛔
W drugim meczu wg mnie zwyciestwo odniesie Froluda, moze nie tak okazałe jak poprzednio (4-0) ale mysle ze w RT daja rade. Graczy maja bardziej doswiadczonych i jakosciowo lepszych od Malmeo.
Froluda RT kurs 1,70 fortuna✅✅✅
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Lulea-Froluda (3-3)



Pierwszy półfinałowe starcie. Zespół Lulea zaskakuje w tym sezonie na plus, solidni zawodnicy, dobry RS , swietna pierwsza runda. Ale dzis przyjezdza zespół bardzo doświadczony ograny w różnych rozgrywkach z duzymi aspiracjami wiec nie bedzie lekko, goscie tez dobry start w PO. Spodziewam sie wyrownanego meczu być może dogrywki ale ide w kierunku gości



 



Froluda z x kurs 1.77 fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Ja dzis zagram skandynawskiego dubla



W Tamperre bedziemy swiadkami ciekawego pojedynku, gdyz Topory z Tamperre graja bardzo wyrownana serie z HPK, którzy znakomicie sie prezentuje w tych PO, mlodzi chłopacy a graja bez respoktu dla bardziej ogranych rywali( pokonali na swojej drudze TPS Turku, które mialo zakusy nawet na finał). Ta seria póki co przebiega pod dyktando gospodarzy wiec i ja dzis ide w tym kierunku bo Tappara to doswiadczona ekipa i mysle ze w RT nie przegraja 



Tappara z x kurs 1,38



 



W Geteborgu bedziemy ogladac miejscowa Frolude przeciwko wyzej sklasyfikowanej w RS ekipie z Lulei. Indianie mogli spokojnie w RT rostrzygnac mecz w delegacji i prowadzac 0-3 chyba zbyt lekko podeszli do rywala ,który zdołał wyrównac ale w dogrywce znów przycisneła Froluda i zdołała wygrac. Dzis na swoim lodzie mysle ze gospodarze tez deja rade wygrac, bo to bardzo doswiadczona druzyna z wieloma znakomitymi zawodnikami mysle ze mecz moze byc zaciety bo jednak goscie beda podraznieni porazka u siebie, niemniej jednak ide w kierunku gopodarzy



 



Froluda z x kurs 1,39



ako 1,92 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Dziś gram SHL. 3 mecz półfinału gdzie po dwóch starciach prowadzi 2-0 Froluda. Nie wiem dlaczego taki kurs na gości.? Są zespołem lepszym i doświadczenie po ich stronie. Poki co prezentują sie solidnie po obu stronach lodu. Dzis Lulea musi ale nie zawsze to wystarcza. Ja dzis znow kierunek Froluda



Froluda RT kurs 3.15



Froluda z x kurs 1.74



Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom