>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
B 0

bartelli

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 Jönköping vs Frölunda Indians
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o 19.00 rozpocznie sie spotkanie hokeja na lodzie w ramach szwedzkiej Elitserien pomiędzy HV 71 Jönköping oraz Frölunda Indians. Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy, która u siebie jest niepokonana i wygrala wszyskie 9 spotkań. Frolunde już pokonała u siebie 4:1. Gopodarze zajmują 1 miejsce w tabeli natomiast przyjezdni obejmują 6 lokate. Goście na 9 wyjazdowych spotkań w 6 poniosła porażke. Zwycięzcą w tym spotkaniu może byćtylko HV 71 Jönköping.
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Spotkanie: Brynas-Timra
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher:unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z nieprzewidywalnego szwedzkiego hokeja. Brynas jako gospodarz spotkania zmierzy sie z bardzo słaba i rozczarowującą w tym sezonie Timrą. W tamtym sezonie bardzo lubiałem grać na Timre szczególnie jak grali u siebie a w tym sezonie to już inny zespół męczą sie i w konsekwencji przegrywają mecze u siebie wygrali zaledwie 2 w regulaminowym czasie a na wyjazdach to juz totalna katastrofa 8 meczy 8 porażek a dzisiaj graja ze średniakiem ligi szwedzkiej lecz mocnym u siebie Brynasem. Myślę że Brynas sobie poradzi i wygra ten mecz u siebie potrafią wygrywać z każdym a na wyjazdach także rzadko przegrywaja najczęsciej remisuja to czemu by nie wygrali z bardzo slaba timra?...Stawiam na pewne zwycięstwo Brynasa!!!
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Skelleftea AIK - Linköpings HC
Typ: X
Kurs: 4,15
Buk: bet-at-home
Analiza:

Skelleftea rozpoczęła rozgrywki po przerwie od przegranej na własnej tafli z Rögle BK, oraz minimalnej przegranej przed dwoma dniami z Timrą na wyjeździe, a tym samym zanotowała 3 i 4 porażkę z rzędu. Linköping natomiast po grze w kratkę złapało bardzo dobry rytm gry na kilka spotkań tuż przed przerwą, efektem czego była seria 5 meczy bez porażki, zakończona dopiero przed dwoma dniami przegraną na wyjeździe z Frölunda HC. Ostatnimi czasy rozczarowaniem z pewnością jest postawa Skelleftea, drużyny która jeszcze przed przerwą plasowała się na 3 pozycji tuż za Farjestad i HV71. Linköpings z kolei pnęli się w górę tabeli, aż do momentu w którym uznać musieli wyższość Frölunda HC, mimo dobrej gry. Jeśli ostatnie wyniki gospodarzy nie znamionują jakiegoś głębszego i dłuższego kryzysu, to remis z solidnym Linköpings byłby dobrą okazją na przełamanie kiepskiej passy. Co do Linköpings, to z pewnością nie będą chcieli przegrać drugiego meczu z rzędu po przerwie, zwłaszcza przy nienajlepszej dyspozycji gospodarzy. Nie wydaje mi się jednak, aby byli w stanie ich pokonać na ich własnej tafli. Ostatnim argumentem, który wydaje mi się przemawiać za remisem w normalnym czasie, jest podobny bilans gier obu ekip, oraz fakt, że obie notują małą ilość remisów, będąc raczej drużynami własnej tafli. Nie mniej jednak w ich obecnej sytuacji remis nie byłby najgorszy zarówno dla jednej jak i dla drugiej.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
vs
Färjestads BK - MODO Hockey
Typ: Färjestads BK @ 1.50 betsafe ✅ 4:1
2 drużyna tabeli szwedzkiej Elitserien - Färjestads będzie podejmowac u siebie jedną ze słabszych drużyn w lidze MODO Hockey, które zajmuje aktualnie 12 miejsce w tabeli, czyli ostatnie. Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze 6 wygranych na 9 meczy. Dwa ostatnie mecze Färjestads zakończyło zwycięstwami na wyjeździe, teraz jest czas na to aby wygrac mecz na własnej tafli. Drużyna MODO Hockey w tym sezonie spisuje się fatalnie na wyjazdach. We wszystkich meczach wyjazdowych nie odnieśli oni żadnej wygranej w regulaminowym czasie gry - jest to fatalny wynik. Gospodarze ogólnie na własnej tafli radzą sobie dobrze, chociaż w trzech ostatnich meczach nie zdołali oni zdobyc żadnego punktu u siebie. Dzisiaj mają oni idealną szansę na przełamanie tej złej passy trzech niewygranych meczów z rzędu u siebie, ponieważ ich dzisiejszy rywal nie jest wymagający i nic on dobrego nie prezentuje w swojej grze, zwłaszcza na wyjazdach. W tym meczu Färjestads nie powinno miec problemu ze zdobyciem kompletu punktów, ponieważ u siebie prezentują się dobrze, MODO na wyjazdach nic nie gra i gospodarze są w dobrej formie. Liczę tu na wysokie i efektowne zwycięstwo gospodarzy oraz przełamanie ich tej złej passy u siebie. Dodam jeszcze, że te drużyny grały już ze sobą w tym sezonie i Färjestads wygrało 6:3 na wyjeździe.
 
B 0

bloodsplash

Użytkownik
Mam problem! Obstawiłem wczoraj mecz HV 71 z frolunda na HV 71 ML. Dzisiaj sprawdziłem wynik a tu 2-2 i nie bylo dogrywki ani karnych. Wchodze na bwin i roztrzygniety na moja niekorzyść. Napisałem do Bwin ale nie dostałem odpowiedzi. Pytanie : Co zrobić?
Proszę o pomoc!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam problem! Obstawiłem wczoraj mecz HV 71 z frolunda na HV 71 ML. Dzisiaj sprawdziłem wynik a tu 2-2 i nie bylo dogrywki ani karnych. Wchodze na bwin i roztrzygniety na moja niekorzyść. Napisałem do Bwin ale nie dostałem odpowiedzi. Pytanie : Co zrobić?
Proszę o pomoc!!
Przeczytaj ten post.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1296284&amp;amp;postcount=204
Oraz

2.) Zakłady 2-Way: Jeśli nie podano inaczej, wszystkie zakłady są rozliczane na podstawie ostatecznych wyników, łącznie z dogrywką i strzałami karnymi.


9.) Jeśli zakład zwycięzcę, zakład na sumę punktów (totals) lub zakład handicap zakończy się remisem i na ten rodzaj zakładów nie zaoferowano kursów, wszystkie zakłady są nieważne.

https://help.bwin.com/General/Legal/special_rules_ice_hockey.aspx
Reasumując po Twojej interwencji powinni zrobić Tobie zwrot.
Pozdr.
 
E 0

edzisko

Użytkownik
BloodSplsah;
W lidze szwedzkiej przy remisie zawsze są dogrywki , jezeli ona zakonczy się także remisem to zostaje remis. Nie wykonują karnych jak w innych ligach. Na wynikach nie jest wtedy wykazane że była dogrywka. Jak dałeś na HV 71 to przy wyniku 2-2 masz przegrany zakład i rozliczyli Cię prawidłowo.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
BloodSplsah;
W lidze szwedzkiej przy remisie zawsze są dogrywki , jezeli ona zakonczy się także remisem to zostaje remis. Nie wykonują karnych jak w innych ligach. Na wynikach nie jest wtedy wykazane że była dogrywka. Jak dałeś na HV 71 to przy wyniku 2-2 masz przegrany zakład i rozliczyli Cię prawidłowo.
Jak nie ma przy wynikach zaznaczone, że była dogrywka?
Zobacz na screen.

Mecz HV miał 4 partie. Czyli grali 4 tercje. Każdy mecz gra się 3 tercje. Ta czwarta tercja to dogrywka. Nie padł żaden gol więc spotkanie zakończyło się remisem. Obok jest aktualna tabela, która uwzględnia także remis.
Poniżej link do tego meczu...
http://stats.swehockey.se/online/42/90001/90001108/90001108_frame_default.htm
Tam jest odnotowana dogrywka. Wynik meczu nie znalazł rozstrzygnięcia. Mając to co napisałem wcześniej zasadne jest aby bwin rozliczył ten zakład po kursie @1.00.
Ja wiem, że Oni potrafią ściemniać. Jeśli ściemniają dalej to podsyła się link ten co podałem do meczu, cytuje regulamin i jest po sprawie.
 
B 0

bartelli

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 Jönköping vs Linköpings HC
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o 19.00 rozpocznie się spotkanie hokeja na lodzie w ramach szwedzkiej Elitserien. Zmierzą sie HV 71 Jönköping oraz Linköpings HC. Druzyna gospodarzy zajmuję 1 miejsce z 38 pkt. Goście są na 3 miejscu z 7 pkt stratą do lidera. Obie drużyny spotkały sie już w tym sezonie na początku rozgrywek. HV 71 wtedy na wyjezdzie pokonał Linköpings HC 6:2. Ostatni mecz u siebie gospodarze niespodziewanie zremisowali, ale uważam że był to wypadek przy pracy, który każdemu może sie zdarzyć. Dzisiaj gospodarze będą chcieli wygrać to spotkanie aby przypieczętować swoją znakomitą formę u siebie 9 wygranych spotkań.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
HV 71 - Linköpings HC powyżej 5.5 (1,87)

Po raz kolejny w tym sezonie sięgam do meczu z udziałem HV71. Bez wątpienia są jedną z drużyn w lidze szwedzkiej, dzięki której w ostatnim czasie da się wygrać troszkę pieniędzy. Po raz kolejny typuje over w ich spotkaniu, tym razem konkurentem będzie ekipa Linköpings HC. HV71 po jednej kolejce wrócili po wygranej z Modo na fotel lidera szwedzkiej ekstraklasy. Natomiast goście po dość słabym początku sezonu z meczu na mecz coraz bardziej zaczynają się rozkręcać. Dobra gra wywindowała ich już na 3 miejsce w tabeli, które uzyskali dzięki wygranej z Luleom. Co ciekawe HV71 nie overuje tak często w meczach na własnym lodzie. W ostatnich 6 meczach mają bilans 3 overy, 3 undery w tym dwa undery z Frolundom. Linkopings mają jeszcze bardziej underowy bilans, gdyż w ostatnich 6 meczach wjazdowych zanotowali ich, aż 5. Dlaczego, więc over? Bo obie drużyny w ostatnich meczach prezentują bardzo solidny hokej. Warto zaryzykować, bo bukmacherzy znacznie bardziej preferują under w tym spotkaniu. Rzadko, kiedy w meczach HV można spotkań tak wysoki kurs. Historycznie rzecz ujmując wygląda to na remis w under/over. W ubiegłym sezonie na lodowisku HV spotkały się obie drużyny 3 razy z czego jedynie raz padł wynik overowy. Ważnym argumentem może być fakt, że spotykają się dwie drużyny o bardzo dobrym wskaźniku gry w przewadze i dość słabym w grze w osłabieniu. Można więc spodziewać się kilku bramek w przewagach z jednej czy drugiej strony. Jak zwykle ze strony gospodarzy warto zwrócić uwagę na dwójkę napastników Jukka Voutilainen - David Petrasek. Natomiast u gości warto wyróżnić Mikaela Håkansona oraz Tony&#39;ego Mårtenssona. Według mnie dzisiaj powinniśmy być świadkiem sporych emocji, a żeby one były muszą padać bramki. Kurs wydaję się wyśmienity do gry, więc jak najbardziej polecam.

Kurs z: Expekt
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Takie małe sprostowanie, Petrasek jest obroncą, a Voutilainen dziś prawdopodobnie nie wystąpi. Rzeczywiscie typ sam w sobie jest bardzo interesujący. HV 71 w takich spotkaniach mało się oszczędza i lubi sobie postrzelać, z kolei Linkoping po powrocie pary czeskiej Hlavac, Hlinka notuje bardzo dobre wyniki i z ich strony też może coś wpadnie. Do tego w zespole gospodarzy nie wystąpi pierwszy golkiper Liv. Ogólnie parę osłabień po obu stronach ale mniej ważnych.
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Spotkanie: Luleå HF - Skellefteå AIK
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: betway

19;00 mecz ligi szweckiej pomiedzy Lulea - Skelleftea. Moim zdaniem wygraja gospodarze. Patrzac na mecze tych druzyn miedzy soba na przestrzeli ostatnich lat mozna wywnioskowac ze przewaznie wygrywa zespol ktory gra u siebie. Forma obu klubow jest srednia, ale mimo wszystko to gospodarze graja ostanio lepiej. Skelleftea przechodzi maly kryzys. Na 6 ostatnich meczy nie wygrala zadnego. Lulea w ostatnich 6 meczach wygrala 3 razy i przegrala 3 razy. U siebie niedawno potrafila ograc obecnego mitrza HV71 wygrywajac 5-3. W tabeli gospodarze zajmuja 7 miejsce a goscie 5, ale Lulea traci do 3 miejsca zalednie 2pkt. Tak wiec napewno bedzie im zalezalo by wygrac i awansowac w tabeli bo 7 miejsce napewno nie jest szczytem ich marzen.
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 - Linköping
Typ: w pierwszej tercji Linköping strzeli 1 gol
Kurs: 2.40
Bukmacher: betway

Analiza: Linköping w dotychczasowych meczach na lodowisku gospodarzy w przeciągu ostatnich dwóch sezonów tylko w jednym meczu nie strzelił gola w pierwszej tercji z rozegranych sześciu. (Elitserien 2008/2009, Elitserien - Playoffy 2008) HV 71 to lider, niemniej w ostatnim okresie nie dysponuję najwyższą formą, tracą też dużo bramek. Linköping w dotychczasowych meczach wyjazdowych w pierwszych 5 meczach nie strzelił bramki (początek sezonu) a w ostatnich 5, aż w 4 strzelił po jednym golu w pierwszych tercjach spotkań. Myślę, że przy ich obecnej formie wzwyżkowej są w stanie strzelić gola w pierszej tercji, zwłaszcza, że ich współczynnik strzelonych goli w tym czasie wynosi 14% wszystkich bramek. HV 71 nie czują się najmocniejsi także są spore szanse.
 
mattook 0

mattook

Użytkownik

Spotkanie: Färjestads BK - HV 71 Jönköping
Typ: 2
Kurs: 2.65
Buk: Bwin
Analiza:


Dzisiaj odbywa się 21. kolejka szwedzkiej ligi hokejowej, Elitserien, w której stanie naprzeciw siebie czołówka ligi. Aktualnie oba zespoły zajmują odpowiednio 2. i 1. miejsce. Z pewnością w tym meczu oba zespoły bedą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, nie oddając rywalowi choć punktu. Możemy spodziewać się emocjonującego widowiska.
HV 71 znakomicie spisuję się w tym sezonie, nie przegrali jeszcze ani jednego meczu u siebie, za to przegrywając kilka spotkań na wyjeździe. Może to trochę podkopywać ich morale przed dzisiejszym meczem, mając przed sobą grożnego rywala. Choć z drugiej strony w ostatnim meczu zdominowali boisko i wygrywając z nimi aż 7:0. Moi faworyci imponują skutecznością bramkową, wyróżniająć się na tle innych zespołów z ligi. Mają na koncie 83 zdobyte bramki, przy stracie 56. Gdy ich przeciwnik nie może pochwalić się aż tak dobrym bilansem, 50/49. Färjestads nie imponuję swoją formą, przegrywając 2 ostatnie mecze ze znacznie słabszymi zespołami, ulokowanymi w dolnej części tabeli. Uważam, że jeszcze nie podnieśli się na tyle, by zwyciężyć lidera i zmniejszyć dzielącą ich 4-punktową różnicę.
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Spotkanie: Skellefteå AIK - Luleå HF
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betway

Analiza:
Godzina 19:00 mecz pomiedzy druzynami Skellefteå AIK - Luleå HF. Moim zdaniem wygraja gospodarze. Szczerze niespodziewalem sie ze Skelleftea bedzie tak wysoko w lidze. Zawsze uwazalem ich za sredniaka. W tym sezonie zajmuja 4 miejsce w lidze i maja tyle samo pkt co zespol Linköpings ktory zajmuje 3 miejsce. Dzis gospodarze maja dobra okazje by zwiekszyc swoj dorobek pkt. Napewno sa w lepszej formie niz goscie. U siebie maja bilans 6zwyciestw 2remisy i 3 porazki. Natomiast goscie na wyjezdzie 3zwyciestwa , 1 zwyciestwo po dogrywce i az 7 porazek. Lulea ostatnie 3 mecze na wyjezdzie przegrala w bardzo zlym stylu. Przegrala np z Modo 4-0 ktora jest na przedostatnim miejscu w lidze. Niedawno obie druzyny graly ze soba. Gospodarzem byli Lulea, padl remis 1-1, ale Lulea dopiero wyrownala pod koniec 3 tercji. Skelleftea nie zwykla przegrywac z Lulea u siebie. Ostatni raz przegrali z nimi w 2001r
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Frolunda vs HV 71 -&gt; HV lub remis [1,65]
HV to lider Szweckiej Elitserien, obecnie chyba najlepiej grający zespół tej ligi, potrafiący wygrywać seriami z niezwykle wyrównaną mocną kadrą. Mocną kadrą dysponują również gospodarze czyli Frolunda jednak wyniki tego zespołu są dużo gorsze niż potencjał jaki w tej ekipie drzemie, myślę że mecz z liderem to nie będzie mecz w którym Indianie się przebudzą. HV troszkę słabiej idzie na wyjazdach niż u siebie dlatego też typ podparty X2.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Spotkanie: Yaketerinburg - CSKA
typ: under 4.5
kurs: 2.45
buk:betway

Analiza:

Obie druzyny graja bardzo defensywnie . Yaketerinburg gra z kontry a z kolei CSKA skupia sie na obronie. Ten mecz to dla mnie typowy under. Choc mniej niz 4.5 moze byc ciezko mysle ze sie powiedzie. Obie druzyny to najczesciej underowe w calej lidze. Dzis nie zanosi sie na grad bramek. Ponaddto goscie graja w oslabieniu, nie zagraja Mihail Zheleznov, Maxim Noskov (4M) i Alexander Suglobov (16M/11P). Są to gracze ofensywni a Suglobov stanowil o sile tego zespolu. U gospodarzy tez nie ma rasowych strzelcow gra opiera sie na dobrze dobracowanych kontraatakach , na co w tym spotkanu nie maja co liczyc .stawiam ma 2-2 .
 
B 0

bartek24271

Użytkownik
Rosja: Khl
Spotkanie:Ekaterinburg - CSKA Moscow
Typ:poniżej 5,5
Kurs:1,85
Buk:Expekt

Analiza:
Tym razem gram na liczbę bramek w meczu. Wydaje mi się, że w tym właśnie meczu nie padnie za dużo bramek. Gospodarze jak i goście bardzo dużą wagę przywiązują właśnie do gry defensywnej. Ich mocną stroną jest gra z kontry.Dodatkowo w CSKA nie wystąpi kilku ważnych ofensywnych graczy, co jeszcze bardziej ograniczy ataki zespołu. Obie te drużyny wczoraj grały swoje mecze ligowe i nawet jeśli by zsumować bramki z obu meczy, to wyjdzie mniej niż 5,5. CSKA pokonało Magnitogorsk 3:0, a Ekaterinburg uległ zespołowi N. Nowgrod 0:1. Poza tym patrząc na mecze, gdy CSKA gra na wyjazdach zauważyłem, że w 14 meczach tej drużyny na tafli rywala zaledwie 4 razy padło więcej niż 5,5 bramki, a aż 10 razy w meczu było tych bramek mniej, więc dziś też nie liczyłbym na dużo bramek.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spotkanie:Leksands - Almtuna
Typ:1
Kurs:1.6
Bukmacher:b-at-h
Analiza:
W dzisiejszym meczu 2.ligi szwedzkiego hokeja spotykają się:
Leksands IF - Almtuna IS
i moim typem jest zwycięstwo naprawdę bardzo mocnych w domu gospodarzy mających 90% wygranych w domu meczy , a typ na 1 poparty jest także w świetle bilansu H2H ich poprzednich 7 spotkań na lodowisku Leksands IF, który to bilans ma postać 7 ( 6-1-0 ) czyli 6 zwycięstw i 1 remis....
Pzdr.
edi8
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Spotkanie: Rogle-AIK
Typ:2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie 19.00 rozpocznie sie spotkanie ligi szwedzkiej w ktorym zmierza sie 2 nieobliczalne druzyny. Z jednej strony Rogle któro bardzo czesto remisuje potrafi ograc mistrza szwecji Fariestad lecz potrafi przegrac z Timra czy Sodartalje. Z drugiej strzony Aik Skeleftea to bardzo ale to bardzo nieprzewidywalna druzyna ale sa w swietnej formie , nie przegrali od 6 spotkań 3 z rzedu remisy a nastepnie prawdziwy popis dzisiejszych gosci wygrana z Sodartalje 7-4 zwyciestwo z niepokonanym do tego meczu u siebie HV71 2-3 i zwyciestwo nad Lulea 4-1 tym bardziej polecam ten typ gdyz w historii pojedynkow od 2006 roku AIK grajac na wyjezdzie z rogle zawsze zwyciezal myślę że dzisiaj bedzie podobnie!!!
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 2:4
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 1:2
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 1:2
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 2:3
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 0:3
Rögle BK vs. Skellefteå AIK 4:5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom