>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Szwecja - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
Linköpings HC - Skelleftea AIK
Typ: Linkopings
Kurs: 1.60

Dzisiaj o godz. 19:00 8 w tabeli Linkopings podejmie ulokowany 2 oczka niżej zespół Skelleftea AIK. Chociaż gospodarze są niżej w tabeli dzisiaj stawiam zdecydowanie na nich. Linkopings gra na własnej tafli radzi sobie b. dobrze. Na 7 meczy u siebie wygrali aż 5 (w tym rozgromili znakomite HV 71 6:3) 1 mecz zremisowali i jeden przegrali. Bilans bramek u siebie dobry 23:13. Jeśli chodzi o gości to radzą sobie całkiem nieźle, ale zdecydowanie lepiej grają u siebie. Na wyjazdach natomiast grają słabo, 7 meczy, 6 porażek i tylko jeden remis. Bilans goli również niezbyt dobry 11:22. Myślę, że dzisiaj gospodarze pokażą kolejny raz dobry hokej i nie zawiodą swoich kibiców.
✅ 3:2
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Spotkanie: Djurgarden-HV 71 --&gt; 2 2,25 Expekt

Analiza:
HV to druga najlepsza drużyna w lidze , Djuurgarden najlepszy bilans w wyjazdowych meczach natomiast na własnej tafli jest bardzo cienki. ostatnie mecze obu ekip : ich wyniki to 4:4 / 4:4 / 1:3 / 5:1 / 3:4 / 3:3 , HV ma już 7 pkt. przewagi nad Farjestadem na pewno będą chcieli podwyższyć tą przewagę. Moim zdaniem dziś HV powinno spokojnie ograć Djuugarden które wyraźnie woli mecze wyjazdowe , HV w końcu to nie byle jaka drużyna i na pewno dziś będą chcieli to potwierdzić.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Djurgarden - HV 71
Mój typ over 5.5
kurs Expekt 1.87 (wynik 2-8 )✅


W dzisiejszym meczu Elitenserien zmierzą się - 6 drużyna ligi Djurgarden z liderem fenomenalną drużyną HV 71.Mający swoją siedzibę w Jönköping zespół HV 71 jest najskuteczniejszym zespołem Eliteserien ,zdobył on 65 goli w 19 spotkaniach.
Grający w Stockholm Globe Arena gospodarze będą wystawieni na bombardowanie bramki przez najskuteczniejszych strzelców ligii ,Fina Jukka Voutilainena (11 goli,8 asyst),który zdobył z HPK w 2006 roku mistrzostwo Finlandii,oraz Czecha Jana Hrdinę (11 goli,8 asyst).Hrdina ma za soba bogata karierę w NHL ,gdzie grał w takich zespołach jak Pittsburgh Penguins,Phoenix Coyotes,New Jersey Devils oraz Columbus Blue Jackets.W sumie w 513 meczach rozegranych w NHL zdobył 101 bramek i miał 196 asyst.
Liczę dziś również na zdobycze bramkowe napastników Djurgarden -Nicklasa Danielssona oraz Kristofera Ottossona .
W dniu dzisiejszym ,mimo to ,że w bramce Djurgarden stanie najlepszy bramkarz Eliteserien Daniel Larsson (GAA 1.98,SV % 92,50 % ,SO 3),padnie wynik overowy.Na ostatnie 6 spotkań pomiędzy tymi drużynami ,aż 5 kończyło się wynikiem over 5.5.
Mój typ over 5.5.✅



Ostatnie wyniki Djurgarden

2007-11-17 Skelleftea AIK - Djurgardens IF 3 - 4
2007-11-13 Frölunda Indians - Djurgardens IF 5 - 4
2007-11-03 Djurgardens IF - Mora IK 0 - 3
2007-11-01 Timra IK - Djurgardens IF 2 - 1 sd
2007-10-30 Djurgardens IF - Brynäs IF 1 - 1 sd

Ostatnie wyniki HV 71

2007-11-17 HV 71 - Mora IK 4 - 2
2007-11-15 Timra IK - HV 71 3 - 1
2007-11-03 HV 71 - Brynäs IF 5 - 1
2007-11-01 Lulea HF - HV 71 2 - 2 sd
2007-10-29 HV 71 - Linköpings HC 6 - 5 sd


Ostatnie bezpośrednie spotkania.

Elitserien 2007/2008
2007-09-29 HV 71 - Djurgardens IF 4 - 4 sd

Elitserien 2006/2007

2007-02-22 Djurgardens IF - HV 71 4 - 4 sd
2007-01-16 Djurgardens IF - HV 71 1 - 3
2006-12-07 HV 71 - Djurgardens IF 5 - 1
2006-10-30 Djurgardens IF - HV 71 3 - 4
2006-10-05 HV 71 - Djurgardens IF 3 - 3 sd
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Spotkanie: Djurgarden-HV 71 --&gt; 2 2,25 Expekt

Analiza:
HV to druga najlepsza drużyna w lidze , Djuurgarden najlepszy bilans w wyjazdowych meczach natomiast na własnej tafli jest bardzo cienki. ostatnie mecze obu ekip : ich wyniki to 4:4 / 4:4 / 1:3 / 5:1 / 3:4 / 3:3 , HV ma już 7 pkt. przewagi nad Farjestadem na pewno będą chcieli podwyższyć tą przewagę. Moim zdaniem dziś HV powinno spokojnie ograć Djuugarden które wyraźnie woli mecze wyjazdowe , HV w końcu to nie byle jaka drużyna i na pewno dziś będą chcieli to potwierdzić.
✅ ✅ Hokej nie jest moją silną dziedziną ale mam całkiem niezłe wyniki.
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
HV 71 - Skelleftea AIK ✅ 6:2
Typ: HV 71
Kurs: 1.40

Lider zagra z 8 drużyną tabeli. Drużynę gości dzieli od gospodarzy 18pkt oraz przepaść kadrowa. HV gra znakomicie, ma już 7 pkt przewagi nad Farjerstads i pewnie zmierza po mistrzostwo. Na własnej tafli są praktycznie nie do ogrania, na 10 meczy wygrali aż 9 (jeden po OT) i tylko raz zremisowali i uzyskali fantastyczny bilans bramek 41:21. Jeśli chodzi o drużynę gości to grają po prostu słabo, na wyjeździe nie wygrali jeszcze meczu i jestem pewien, że dzisiaj to przełamanie również nie nastąpi.

Linköpings HC - Brynäs IF ✅ 6:0
Typ: Linköpings HC
Kurs: 1.60

Linkopings podobnie jak HV jest na własnej tafli prawie nie do ruszenia. Piszę &quot;prawie&quot;, bo raz udało się drużynie Djugardens wywieźć z Linkopings zwycięstwo i to nie byle jakie, bo aż 4:0. Uważam jednak to za wypadek przy pracy, w reszcie spotkań Linkopings spisywało się rewelacyjnie, 9 meczy, 8 zwycięstw z bilansem goli 35:19! Ostatnie 3 mecze u siebie pewnie wygrane ( ostatni z Frolundą 6:2 ). Goście zajmują dopiero 11 miejsce w tabeli i nie mają żadnego atutu, który by mógł dzisiaj zagrozić Linkopings.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Frarjestad-Djurgarden 1 /1.6
Farjestad plasuje się na drugiej pozycji jednak tuz za nim są zespoły które tz chcą zajmowac jak najlepszą pozycje.Druzyna gospodarzy jest jedną z czołowych ekip ligi zaś ich przeciwnicy toekipa stale obejmująca dolne lokaty.Farjestad nie powinien tracic punktów w takich spotkaniach by gonic jescze Hv71
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
HV 71 - Skelleftea AIK
Typ: HV 71
Kurs: 1.40
Niby tak, jednak z HV71 juz w poprzednich sezonach były takie sytuacje ze gdy mieli troche punktów przewagi to zaczeli grac ponizej oczekiwan

Nie polecam grac na zespoły liderów mające wyraźną przewage nad rywalami zwłąszcza z takim kursem
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: Farjestad - Djurgarden
Typ: 1 (1 tercja)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Farjestad ostatnio ładnie gra więc myślę, że dzisiaj postarają się o kolejne zwycięstwo bo HV71 co raz to bardziej się oddala ... Przewaga w 1 tercji to klucz do zwycięstwa i myślę, że ekipa która ostatnimi czasy wygrywa wszystko od tak nie rozczaruje i już od początku zacznie grać szybko, ostro i pressingiem ...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Frolunda-HV 71 typ:1 kurs: 2.20
Frolunda jest w formie co widac po ostatnich wynikach co prawda nie przykładają się do kazdego meczu ale to wystarczy aby grać w play off.Dzisiaj jednak zmobilizują swoje siły poniewarz grają z liderem na własnej tafli a kibice wymagają.HV71 przewodzi w tabeli z 10 punktową przewagą co zachęca mnie bardziej aby postawic na gospodarzy.Na pełnych obrotach nie da sie grać tak jak robi to HV mysle ze dzisiaj nie zagrają w pełni swoich mozliwości przeciwnie Frolunda która zwycięzając moze wskoczyc na wicelidera.Typ dla wielu ryzykowny jednak uwazam ze Frolunda zdecydowanie wygra tu kilkoma bramkami
AIK-Frarjestad typ:2 kurs:2.10
W poprzedniej kolejce duzą niespodzianką podzielili się gracze Farjestad przegrywając na swoim lodzie z Djurgardens,dzisiaj jadą do dziewiątej w tabeli druzyny, jeśli nie wygrają meczu spadną prawdopodobnie o dwie pozycje.Myśle ze nie pozwolą na taki bieg wydarzen, zespół AIK od 4 kolejek wszystko przegrywa a za poprzednią kolejke (jak jest okazja) nalezy się zrechabilitować
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
HV 71 - Frölunda Indians
HV 71 -1 ✅
2,10
Bwin
Jutro o godzinie 19:00 w hali Kinnarps Arena mogącej pomieścic 6500 widzów dojdzie do ciekawego meczu szweckiej Elitserien w którym zmierzą się drużyny lidera tabeli HV 71 z 5 w tabeli Frölunda Indians. Napewno wiecej szans na zwyciestwo mają gospodarze którzy spisują się wyśmienicie na 22 rozegrane mecze wygrali aż 16, ich bilans u siebie jest jeszcze bardziej pirunujący wygrali 10 spotkań i tylko jedno zremisowali ich jutrzejsi rywale spisują się przyzwoicie wygrali 11 spotkań czyli połowę ale zdecydowanie mocnijsi są na własnej tafli ponieważ na wyjazdach przegrali aż 8 razy i tylko trzykortnie wygrywali. Gospodarze od 4 spotkań są bez porażki i moim zdaniem jutro to sie nie zmieni, w tym sezonie oba zespoły grały ze sobą dwa razy i oba spotkania wygrali hokeisci co prawda w każdym z tych meczów róznicą jednej bramki moim zdaniem jutro HV 71 pokaże klase i pewnie pokona Frölunde
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

MoDo vs Timrå IK
MoDo ✅ 2:0
2.25
Expekt
23 kolejka szwedzkiej Eliteserien. Spotkanie sąsiadów ligowej tabeli - MoDo 7 z dorobkiem 31 punktów, oczko wyżej Timrå IK z 34 punktami. Oba zespoły do spotkania przystąpią z nadzieją przełamania złej passy - gorszą ma zespół MoDo, 4 kolejne spotkania bez kompletu punktów, Timrå IK dwa. Przed fatalna serią MoDo, było nieźle - 5 kolejnych zwycięstw, w tym z silnymi zespołami tego sezonu Färjestads BK 1:0 i 2:1 z Indianami z Frölundy. Do tego dochodzi jeszcze możliwość przełamania passy MoDo, które nie potrafi wygrać w tym sezonie z Timrå IK [ Timrå IK 2:1 MoDo, MoDo 1:4 Timrå IK]. A że, jest to w ich zasięgu ręki pokazywali nie raz, eliminując w pierwszej fazie PlayOff w poprzednim sezonie Timrę IK [fakt, że cięzko było bo walczyli do ostatniego spotkania, skończyło się 4:3, po czym MoDo wyeliminowało kolejno HV 71 i Linköpings i sięgło po złoto]. MoDo całkiem przyzwoicie prezentuje się u siebie, 7 zwycięstw na 11 spotkań - Timrå IK na wyjeździe co najwyżej nieźle 4 zwycięstwa na 11 spotkań i jest to 4 wynik ligi. Bramki MoDo strzegł będzie Karol Krizan [GAA 2.43, SV 0.912%, 5 SO!] - bramki Timry Johan Backlund [GAA 2.57, SV 0.900%, 2 SO]. Dziwi mnie trochę przeciętna postawa MoDo w tym sezonie. Mają paru doświadczonych graczy. Każdy fan NHL napewno zna grających swego czasu w tej lidze Niklasa Sundströma [SJS, NYR], Ronalda Petrovicky [CF, NYR, PP] czy też Andreassa Salomonssonsa [NJD, WC]. Fakt, to zawodnicy grubo po 30-stce, ale zdobyte doświadczenie przyda się z stosunkowo młodą drużyna Timry [średnia wieku 25 lat]. Nie grałem w tym sezonie na MoDo, ale pamietam, że mam pecha do nich - gdy na nich postawiłem prezeważnie uwalali mi kupon, może dziś się to zmieni? ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


HV 71 - Frölunda Indians (wynik 5-3)✅
Mój typ 1
kurs Betfair 1.83


W dzisiejszym meczu Elitserien w Kinnars Arena odbędzie sie spotkanie na szczycie pomiędzy HV 71 ,a popularnymi Indianami.W tegorocznym sezonie zespół z Jönköping spisuje się rewelacyjnie,na 22 meczy 15 zwycięstw ,bramki 82 -54.W meczach na swojej tafli ,bilans znakomity,11 meczy 9 WIN,1 WIN po OT i tylko 1 DRAW na poczatku sezonu z Djurgarden IF.

Ostatnie dwa mecze pomiędzy HV 71 a Frölunda zakończyły sie zwycięstwami HV 71 6-5 na swojej tafli oraz 3-2 na lodowisku w Göteborgu.W szczególności zapadło w pamięci sympatyków hokeja spotkanie rozegrane w hali Scandinavium w obecności 12 044 kibiców,gdzie gospodarze Frölunda prowadziła juz 2-0,aby całą przewagę roztwonić w 3 tercji.

Period 3:
2-1 HV71 (03.56) Jukka Voutilainen (Davidsson, Luoma)
2-2 HV71 (09.53) Andreas Jämtin (Ledin, Gustafsson)
2-3 HV71 (15.12) Jan Hrdina (Ledin, Kauppila)

HV 71 posiadaja w swoim składzie magiczny trójkąt napastników Fina Jukka Voutilainena (15 goli,9 asyst),Martina Thörnberga (9 goli,13 asyst) oraz Czecha Jan Hrdina (12 goli,8 asyst).Wysmienicie w bramce spisuje się Stefan Liv ( GAA 2,38 ,SVS% 0.913,SO 3!!!).Doskonale w defensywie spisują się dwaj Finowie Mikko Luoma (5 goli,14 asyst, +/- + 7) oraz Pasi Puistola (3 goli,10 asyst, +/- + 5).Zawodzi natomiast grajacy drugi rok w HV 71 kanadyjski obrońca Lance Ward.Zapomniałbym jescze o jednym doskonałym zawodniku szarej eminencji HV 71 grającym od siedmiu lat w zespole z Jönköping -tym zawodnikiem jest serce i dusza drużyny Johan Davidsson (7 goli,12 asyst, +/- + 12).

W dzisiejszym spotkaniu bramkarz Indian Fin Ari Ahonen ( GAA 2,30 ,SVS% 0.899,SO 2) będzie miał sporo pracy z kanonadą gumy na swoja bramkę.Spotkania z zespołem HV 71 mile natomiast wspomina Szwajcar Martin Plüss (10 goli,2 asyst),który w tym sezonie dwukrotnie pokonywał Stefana Liva.Mój typ 1.✅

Ostatnie wyniki HV 71

24/11-07 Elitserien Frolunda vs. HV 71 2:3
22/11-07 Elitserien HV 71 vs. Skelleftea 6:2
19/11-07 Elitserien Djurgarden vs. HV 71 2:8
17/11-07 Elitserien HV 71 vs. Mora 4:2
15/11-07 Elitserien Timra vs. HV 71 3:1
03/11-07 Elitserien HV 71 vs. Brynas 5:1

Ostatnie wyniki Frölunda

24/11-07 Elitserien Frolunda vs. HV 71 2:3
22/11-07 Elitserien Lulea vs. Frolunda 1:7
20/11-07 Elitserien Frolunda vs. Skelleftea 4:1
17/11-07 Elitserien Linkoping vs. Frolunda 6:2
13/11-07 Elitserien Frolunda vs. Djurgarden 5:4
03/11-07 Elitserien Sodertalje vs. Frolunda 7:2

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

24/11/2007 Elitserien Västra Frölunda HC vs. HV 71 2:3
24/09/2007 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 6:5
24/02/2007 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 2:8
08/01/2007 Elitserien Västra Frölunda HC vs. HV 71 3:2
02/12/2006 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 4:5
26/10/2006 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 2:1
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Linköping - Södertälje SK 1 1.50



Jutro o godzinie 19:00 będziemy świadkami rywalizacji na lodowej tafli szwedzkiej ligi. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest zespól gospodarzy. W moim odczuciu jest tak samo. To co przemawia za zespołem Linköping to przede wszystkim bardzo dobra gra na własnej hali. W jedenastu spotkaniach, które zostały rozegrane w tym sezonie na lodowisku tego zespołu aż dziewięć gary kończyły sie zwycięstwem gospodarzy, raz został odnotowany remis i tylko jedna porażka, co jest niezwykle korzystnym rezultatem. Södertälje SK na wyjeździe gra kiepsko. Ich bilans to: 2 - 3 - 6. Porównując 28 punktów zdobytych przez Linköping w spotkaniach domowych z zaledwie 9 wyjazdowymi punkcikami Södertälje. Nie trzeba tego komentować. Ponadto gospodarze to wicelider rozgrywek, a zespół Södertälje traci do niego osiem pozycji. Dobra forma Linköping i atut własnego parkietu powinien pozwolić na pogrom w jutrzejszym spotkaniu.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
HV 71 vs Vastra Frolunda
over 5,5 @ 1,78 ✅ ✅ ✅ (5:3)

Moim zdaniem wygrana HV 71 nie jest taka pewna jak koledzy wyżej mówią. Frolunda gra bardzo dobrze, strzelili w ostatnim meczu z Luleą aż 7 goli na wyjeździe. U siebie walczyli jak równy z równym z HV 71. Wątpie zeby poszło gładko zawodnikom gospodarzy, w końcu noga musi sie im kiedys podwinąć. Dlatego typuje w tym spotkaniu over. Jak widać w statystykach, które przedstawił fox71:
Ostatnie wyniki HV 71

24/11-07 Elitserien Frolunda vs. HV 71 2:3
22/11-07 Elitserien HV 71 vs. Skelleftea 6:2
19/11-07 Elitserien Djurgarden vs. HV 71 2:8
17/11-07 Elitserien HV 71 vs. Mora 4:2
15/11-07 Elitserien Timra vs. HV 71 3:1
03/11-07 Elitserien HV 71 vs. Brynas 5:1

Ostatnie wyniki Frölunda

24/11-07 Elitserien Frolunda vs. HV 71 2:3
22/11-07 Elitserien Lulea vs. Frolunda 1:7
20/11-07 Elitserien Frolunda vs. Skelleftea 4:1
17/11-07 Elitserien Linkoping vs. Frolunda 6:2
13/11-07 Elitserien Frolunda vs. Djurgarden 5:4
03/11-07 Elitserien Sodertalje vs. Frolunda 7:2

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

24/11/2007 Elitserien Västra Frölunda HC vs. HV 71 2:3
24/09/2007 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 6:5
24/02/2007 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 2:8
08/01/2007 Elitserien Västra Frölunda HC vs. HV 71 3:2
02/12/2006 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 4:5
26/10/2006 Elitserien HV 71 vs. Västra Frölunda HC 2:1
Obie drużyny są typowo overowe (w ogóle liga szwedzka chyba najbardziej overowa ze wszystkich lig europejskich). Na dodatek proszę zauważyć ile goli potrafi strzelić HV 71 u siebie - ostatnie ich 3 mecze u siebie to 15 strzelonych goli. Jednak również dość dużo goli tracą, dlatego uważam że padnie wynik overowy w tym meczu.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
HV 71 - Vastra Frolunda HC typ 2 kurs 3.3 betgun ⛔

Wszyscy typują zwycięstwo lidera, niektórzy nawet z handi. Dla mnie to zupełnie nietrafiony typ. Według mnie dzisiaj Fro sprawi małą niespodziankę i pokona HV. W sobotę u siebie Indianie przegrali, praktycznie wygrany mecz, na pewno to dało im wiele do myślenia, poprawią obronę i wzmocnia atak. Myślę, że Fro spokojnie wygra już pierwszą tercję i będzie kontrolowało przebieg spotkania. Dlaczego tak sądzę? Warto zwrócić uwagę na pewną prawidłowość, rok temu także Fro przegrała dwa pierwsze mecze, by potem wygrać kolejne trzy, zaczynając własnie od zwycięstwa na wyjeździe 5-4. Tak może być i tym razem, jednak wydaje mi się, że Fro wygra pewnie, tzn. gdyby można grać ich z handi to bym zagrał. Polecam czystą dwójeczkę.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

Brynäs IF vs Mora IK Brynäs IF ✅ 1:0
1.95
Expekt
O godzinie 19 dokończenie 23 kolejki szwedzkiej Elitserien. Dotychczasowy outsider Brynäs IF podejmować będzie w własnej hali znajdująca się 4 oczka wyżej Morę IK. Różnica punktowa między zespołami jest niewielka bo tylko 4 oczka - Brynäs IF 23 pkt, Mora IK 27. Szansa na wydostanie się ze strefy spadkowej dla Brynäs IF, który przy porażce sąsiada Luley IF [czeka ich ciężkie spotkanie z Djurgården IF - 1 miejsce w spotkaniach wyjazdowych] może awansować na 10 miejsce. Więc jest o co walczyć, tym bardziej że będzie im dane mierzyć się z zespołem, który w tym sezonie strzelił najmniej bramek w lidze - 47 [BIF - 55] i w meczach wyjazdowych nie prezentuje dobrej formy - 11 spotkań, tylko 3 wygrane. Ciekawe jest to, że te 3 wygrane były w ramach ostatnich 4 spotkań wyjazdowych Mory [ Frölunda 3:2, MoDo 3:2 no i słaby u siebie Djurgårdens IF 3:0]. Mimo tego faktu nadal twierdze, że zwycięstwo Brynäs IF jest bardziej prawdopodobne. Zespoły mierzyły się w tym sezonie dwukrotnie - BIF 4:3 MIK, MIK 2:1 BIF. W bramce Brynäs IF zobaczymy dziś Fina Markusa Korhonena [GAA 2.71, SV 0.903%, 0 SO], natomiast bramki przyjezdnych strzegł będzie także Fin Juha Pitkämäki [GAA 2.80, SV 0.897%, 3 SO!]. Najlepiej punktującymi w ekipie gospodarzy są Mikael Lind [10 goli, 9 asyst] i Pavel Brend [9 goli, 9 asyst] mający w swojej karierze występy w NHL [Phoenix Coyotes, Philadelphia Flyers &amp; Carolina Hurricanes oraz w sezonie 06/07 właśnie w Morze]. Dość słabo przy nich wypadają punktujący Mory - Anders Bastiansen [4 gole, 9 asyst] oraz Eric Beaudoin [6/6]. Stawiam na zwycięstwo Brynäs IF, gdzie mają szukać punktów jak nie u siebie? Pokrzepieni zwycięstwem nad sąsiadem Luleą 2:1 [OT] i przy pomocy kibiców, jest to wykonalne.
W zespole Mory bronił nieograny w tym sezonie Lars Johansson, jego pierwszy mecz, spisał się dobrze - skapitulował raz na 23 strzały ale wystarczyło ;)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Frolunda-Lulea typ:1 / 1.55
Frolunda zajmuje czwarte miejsce jest to jeden z kandydatów do tytułu ostatno mieli cięzką przeprawe w lidze przegrywając dwa razy z żędu z liderem HV71 zarówno u siebie jak i na wyjeździe,Frolunda generalnie gra w kratke jezeli mozna powiedziec wygrywa kiedy jej się chce,mam nadzieje ze po dwóch przegranych z zędu złapią ochote na zwcięztwo tymbardziej że trzy ekipy na nizszych pozycjach w tabeli mają tyle samo punktów i teoretycznie po porażce mogli by spaść na przedostatnie miejsce premiowane play -off &#39;ami.Kilka kolejek temu Frolunda gościła na tafli Lulea i wygrała aż 1-7 nie widze powodów dla których nie pokonali by tej samej ekipy u siebie
-------------------------------------------------------------------
Farjestad-Brynas typ:1 / 1.50
Farjestad podejmuje u siebie przed ostatnią druzyne w tabeli są zdecydowanym faworytem pod kazdym względem dodatkowo mając przewage terenu,chcąc gonic HV71 które i tak sporo odskoczyło od reszty muszą wygrywać spotkania ze słabeuszami,najpierw muszą przeskoczyc Linkoping które ma nad nimi dwa punkty przewagi.Farjestad niedawno gościł na tafli Brynas zwycięzając 2-5.Farjestad nie moze co chwila gubić punktów tak jak na wyjeździe w przed ostatniej kolejce,w czwartek będą z pewnością nadrabiać zaległości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom