>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwecja - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Aktualna sytuacja w tabeli

1. Timra IK 4 3 1 0 0 0 11 : 4 11
2. Modo 5 3 0 0 1 1 13 : 12 10
3. Brynas Gavle 4 2 1 1 0 0 12 : 6 9
4. Farjestad 4 2 0 2 0 0 15 : 13 8
5. Djurgarden IF 5 2 0 1 0 2 18 : 14 7
6. Mora IK 5 2 0 1 0 2 18 : 19 7
7. Skelleftea AIK 5 2 0 1 0 2 15 : 17 7
8. HV 71 4 2 0 0 0 2 12 : 10 6
9. Lulea HF 4 2 0 0 0 2 12 : 11 6
10. Linköpings 4 1 0 0 0 3 9 : 12 3
11. Frolunda 5 0 0 2 0 3 12 : 21 2
12. Malmo IF 5 0 0 0 1 4 8 : 16 1


Najbliższe mecze

Timra IK - Brynas Gavle 30.09.2006 - 15:00
HV 71 - Lulea HF 30.09.2006 - 15:00
Linköpings - Malmo IF 30.09.2006 - 15:00
Skelleftea AIK - Frolunda 30.09.2006 - 15:00
Modo - Farjestad 02.10.2006 - 19:00
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Linkoping - Malmo

Spotkanie 2 bardzo słabych druzyn.Jednak nie tylko H2H przemawia za stawianiem na gospodarzów ale lepszy bilans w tym sezonie. Linkoping wygrało tylko 1 raz ale to i tak dużo przy 5 porażkach Malmo i 0 wygranych. Moim zdaniem jest to najpewniejszy mecz dzisiejszej kolejki. Trzeba również przypomieć że jedyne zwycięstwo Likopingu to zwycięstwo nad Frolundą :!:

Mój typ: 1 ✅✅✅



HV 71 - Luleå

HV71 w koncu zaczyna grać chyba swój hokej. Po 4 meczach mają 6 punktó czyli tyle samo co Malmo. Jednak HV to o kalse lepszy zespól. H2H przemawia za HV ale mnie nie skusiło to. Skusiło mnie do postawienia tego meczu ostatnie zwycięstwo HV z Frolundą aż 6-1 moze to oznaczac przebudzenie HV 71 .

Mój typ: 1 ⛔⛔⛔
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Modo Hockey - Lulea HF

Typ: Modo Hockey

Modo nie wygrało w regulaminowym czasie od 6 spotkań, zaliczając przy tym 4 porażki. Ostatnio zremisowali z Brynas Gavle 3:3.
Lulea gra nieco lepiej bo nie zalicza kilku porażek pod rząd. Ostatnie spotkanie przegrali również jak ich dzisiejsi przeciwnicy z drużyną Brynas Gavle 5:3.
Jeśli mielibyśmy porównywać obie drużyny pod katem gier z Brynas Gavle to lepiej wypada Modo ale to nie tym sie kierowałem stawiając na ten typ.
Modo ma szanse przerwać złą passę ostatnich spotkań w lidze. Ponadto na ostatnie 10 spotkań miedzy tymi drużynami przypada zaledwie 2 zwycięstwa Modo, 1 remis i az 7 zwyciestw Lulei. To równiez nie jest zadowalajaca passa którą dobrz by było przerwać ????
[center:4a4531f3fd]1-0[/center:4a4531f3fd]
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
HV 71 - Skelleftea AIK

Typ: HV 71

Analiza:
Jak dla mnie jest to faworyt tej kolejki a to z kilku względów.
Mianowicie HV gra z dużo słabszym przeciwnikiem który średnio sobie radzi na wyjazdach.
HV ostatnio zaliczyło remis 1:1 więc prawdopodobieństwo że dzisiaj znów zremisuje jest dużo mniejsze.
Ja sam dzisiaj zagrałem na HV i jeśli przegrają to będzie to dla mnie większa niespodzianka niż remis Cypru z Niemcami ;)
[center:9f1f0b0716]4-1[/center:9f1f0b0716]
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Mora IK - Frolunda

Typ: Mora IK

Analiza:
Faworytem (wg bukmacherów) tego pojedynku jest ,,zdecydowanie&quot; Frolunda po kursie 2 w przeciwieństwie do Mory (2,65). Ja jednak mam odmienne zdanie.
Obie drużyny ,,okupują&quot; dół tabeli i różni ich 1 punkt. Mora jest 10 a Frolunda 11 na 12 zespolów. Także wnioskować można a nawet trzeba że graja na porównywalnym, niemal tym samym poziomie.
Frolunda słabo gra na wyjeździe ale Mora jeszcze gorzej u siebie.
Sa zapewnie dwie przesłanki dla których bukmacherzy ,,liczą&quot; na zwycięstwo Frolundy.
1. Frolunda rozbiła w ostatniej kolejce Lulee 4-0 a Mora dostała baty 6-2.
2. Mora jeszcze nigdy nie wygrała z Frolundą !! Na 9 spotkań miedzy tymi teamami 3 razy padł remis a aż 6 razy wygrała Frolunda.

Ja licze że dzisiaj Mora wygra ale sam zagrałem ją z remisem po i tak wysokim kursie 1,64 ;) [center:48274c8adb]5-3[/center:48274c8adb]
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Linköpings - HV 71

Typ: Linköpings

Analiza:
Dzisiaj spotykaja sie dwie bardzo mocne druzyny szwedzkiej Elitserien.
HV 71 obecnie zajmuje miejsce drugie a to za sprawą rewelacyjnych ostatnich 13 spotkań z których tylko dwa razy zremisowali !! Naprawde imponujace !!
Linköpings to obecnie piąta drużyna ligi majaca 6 punktów straty do HV 71 i 10 ptk do prowadzacej Timry.
Ostatnie spotkania Linköpings to taka gra w ,,kratke&quot;. Na pięć ostatnich spotkań wygrali zaledwie 1, zaliczyli dwa remisy ( w tym remis 1:1 z HV 71) i trzy porażki.
Bilans spotkań bezpośrednich między tymi drużynami w poprzednich sezonach układa sie równomiernie tzn. bez dominacji jednej druzyny nad drugą.

Ja dzisiaj zagrałem czystą 1 ale ... decyzja należy do Ciebie ;)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Skelleftea AIK - HV 71


typ 2/x2

kurs 2.00/ 1.38

HV przegrali dosc niespodziewanie 2 ostatnie mecze z Modo u siebie co bylo duzym zaskoczeniem dla wielu i z Malmo - ostatnia druzyna Elitaserien.Czas najwyzszy na wygrana, tym bardziej ze HV to jedna z najlepszych druzyn szwedzkich i nie moze sobie pozwolic na takie serie porazek.

HV gra lepiej na wyjazdach niz AIK u siebie, do tego maja oni najlepszy blilans w ostatnich 10 meczach.A Aik to beniaminek ktory jak narazie radzi sobie calkiem niezle i raczej napewno utrzyma sie w pierwszej lidze, jednak na HV to bedzie za malo tym bardziej ze nie chca przegrac kolejnego 3 spotkania z rzedu a w czolowce jest dosc ciasno a Timra ktora jest przed HV w tabeli gra ostatnio calkiem niezle i moge im odskoczyc na kilka punktow.
 
mr00v3ck 0

mr00v3ck

Użytkownik
Frolunda v Linkoping @ 2.00

Po półtoraptygodniowej przerwie Elitserien wraca do gry, a w raz z nia odradzajaca sie po marazmie z poczatku sezonu Frolunda. Pierwszy mecz pomiedzy tymi zespołami odbyl sie na otwarcie sezonu, 18 sierpnia, i wtedy lepsi okazali sie gospodarze tego spotkania, druzyna Lynkoping, wygrywając 5:2.

Wszyscy pamiętają wyczyny zespolu Indian z poprzedniego sezonu i wydaje sie ze powoli zawodnicy Frolundy odnajduja tamta forme. W ostatnich siedmiu meczach przegrali tylko raz, z ekipa Brynas na wyjezdzie (3:1). W międzyczasie jednak udalo im sie ograc na wyjezdzie absolutnego lidera Elitserien HV71 (5:4) co bylo niemałym zaskoczeniem oraz wicelidera z Timry (4:1 u siebie). Dodatkowo po kontuzji wrócili Jonas Esbjorg (29 meczow na 30 mozliwych, 2 bramki i 5 asyst) oraz Martin Pluss (29/30, 6+18) i z cala pewnością wzmocnia lewa strone swojego zespolu. Jezeli forme z ostatnich spotkan utrzyma tercet Kallio-Johnson-Andersson to o gre w ofensywie mozemy byc spokojni.

Goscie natomiast maja do dyspozycji pelny sklad na jutrzejsze spotkanie. Na ostatnie 12 spotkan wygrali dwukrotnie i przegrali az siedmiokrotnie (trzy spotkania remisowe). Wielkie problemy sprawil im zespol Djurgarden (przedostatnie miejsce w tabeli) z którym rzutem na tasme uratowali remis 4:4 choc meczyli sie niemiłosiernie od samego początku. Forma zdecydowanie nie zachwycaja, a ich gra opiera sie tylko na kilku zawodnikach, z pośród których zdecydowanie wyroznia sie Tony Mirtensson ktory ma prawie dwukrotnie lepszy stosunek bramek i asyst od reszty zespolu. Zagrozenie widze takze ze strony braci Erikssonow, ktorzy prawdopodobnie wyjada w pierwszej piatce obok rzeczonego Mirtenssona. W hokeju jednak liczy sie zbalansowanie całego zespolu we wszystkich piatkach a tego niestety druzynie Linkopng brakuje.

W ostatniej chwili ze spotkania wylecial Tony Mirtensson, najlepszy zawodnik gosci i czolowy zawodnik Elitserien. Bez swojego podstawowego prawoskrzydlowego ataki Linkoping z cala pewnoscia straca na sile.

Dodatkowo dziwi mnie troche rozstrzal kursow na to spotkanie. Szwedzi i Norwedzy wyceniaja Frolunde na ok 1.80, internetowe buki 2.00, a naziemne nawet na 2.15 ;)
 
P 0

precious-one

Użytkownik
ja bym za chiny ludowe tego nie obstawiał, popatrz na ostatnie mecze tych druzyn w lidze to sam dojdziesz do takiego wniosku. A z reszta liga szwedzka jest jak NHL - własciwie wszystko moze się wydarzyc ????
 
mr00v3ck 0

mr00v3ck

Użytkownik
Dla mnie rowniez 2x no-bet.

Mora wygrala z HV 7:2 :| MoDo w dobrej formie - tutaj kazdy wynik mozliwy.
Timra oslabiona brakiem zdajsie 4 zawodnikow, z drugiej strony HV ktore oberwalo od Mory IK, a wczesniej miedzy innymi od Malmoe IF..

Te mecze zdecydowanie odpuszczam.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie wiem, ja zamierzam zagrać na HV71 i Farjestads. HV muszą w końcu coś wygrać, a z kim jak nie z Linkoepingiem u siebie ;). Natomiast Farjestads graja z najslabszym w lidze Redhawks. Grali już ze sobą w tym sezonie i dwa razy górą byli hokeiści BK raz Czerwone Jastrzębie. Czekam na opinie ????
 
J 0

jezyczek

Użytkownik
HV71 sam gram. Natomiast Farjestads sobie daruje. nie gram w hokeju takich kursow, poniewaz wedlug mnie sie nie oplaca. Malmo ma czasem przeblyski, ale lepiej dla Ciebie by go nie mieli dzisiaj :smile:
 
J 0

jezyczek

Użytkownik
SZWECJA - ELITSERIEN 29.12.06

19:00 MALMO - DJURGARDEN 2.12 4.20 2.49 1.41 1.56 1.15
19:00 LINKOPING - TIMRA 1.90 4.30 2.84 1.32 1.71 1.14
19:00 LULEA - HV 71 2.45 4.20 2.15 1.55 1.42 1.15
19:00 MODO - FARJESTAD 2.20 4.20 2.39 1.44 1.52 1.15
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Modo - Djurgardens
Typ : 1
Kurs : 1.55 :hokej:
Buk : Toto-mix

Wynik 3 : 0 ????

Modo w tabeli zajmuje trzecia wysoka lokate. W swoim dorobku ma 57 punktów i traci do lidera 7 punktów. Gospodarze sa druzyna, która gra najlepiej na własnym lodowisku. Na 16 meczy wygrali 11, trzy zremisowali i dwa przegrali. Modo rowniez moze sie pochwalic piekna serią zwyciestw na własnych smieciach. Odniesli oni bowiem osiem zwyciestw z rzedu. Natomiast przyjezdni plasuja sie na 10 miejscu z dorobkiem 41 punktów. Jednak 11 Mora ma o dwa mecze mniej rozegrane i 1 punkt straty. Drujgardens to najsłabsza druzyna na czyims terenie. Rozegrali bowiem juz 16 meczy na boiskach rywala i zdołali wygrac tylko dwa razy. Dodam rowniez ze zostało rozegranych 8 spotkan pomiedzy tymi zespołami na lodowisku Modo. Z tych pojedynków zwyciesko wyszli gracze Modo, którzy wygrali az siedmiokrotnie. Dlatego stawiam na MODO.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia.

[center:b7048edc89]
[/center:b7048edc89]

[center:b7048edc89]Mój typ 1[/center:b7048edc89] wynik 1-2 ⛔

Mora zmęczona występami w Spengler Cup w Szwajcarii.Frolunda wzmocniona zawodnikami zaa oceanu : fiński obrońca Arii Vallin z zespołu AHL Rochester Amercians,który w zeszłym sezonie występował w doskonałym klubie z Finlandii Karpat,gdzie w ponad piecdziesieciu meczach zdobył 30 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej.Nastepnym nabytkiem jest Magnus Kahnberg,który w zeszłym sezonie występował w druzynie Indian zdobywca 18 goli i 15 asyst,któremu nie udała sie próba znalezienia sie w podstawowych piątkach Blusmenów.W sezonie 2003/04 został MVP całej ligii Szwecji.Wzmocnienia sa znaczne ,druzyna z Goeteborga stara sie odrobić straty z poczatku sezonu i krok po kroku pnie sie w góre tabeli.Mój typ 1

Ostatnie mecze Frolundy

27 Dec 06 Frolunda v MoDo 4:2
21 Dec 06 Lulea v Frolunda 6:3
19 Dec 06 Frolunda v Linkoping 5:0
11 Dec 06 MIF Redhawks v Frolunda 1:4
07 Dec 06 Brynas v Frolunda 3:1
04 Dec 06 Frolunda v Timra 4:1
02 Dec 06 HV 71 v Frolunda 4:5
30 Nov 06 Frolunda v Djurgarden 5:1


Ostatnie mecze Mora

29 Dec 06 Mora IK v Eisbären Berlin 6:1
28 Dec 06 Davos v Mora IK 4:1
27 Dec 06 Mora IK v Himik 5:0
26 Dec 06 Team Canada v Mora IK 3:3
21 Dec 06 Mora IK v MoDo 3:2
19 Dec 06 Mora IK v HV 71 7:1
09 Dec 06 Timra v Mora IK 1:3

Bezpośrednie mecze w tym sezonie

2006-11-25 Frölunda Indians - Mora IK 5 - 2
2006-11-18 Mora IK - Frölunda Indians 5 - 3
2006-10-14 Mora IK - Frölunda Indians 2 - 3
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Spotkanie: Frolunda v Farjestad
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Gamebookers

Analiza: Pozycja w tabeli Frolundy (9.) w ogóle nie oddaje ich ostatniej formy, po kryzysie z początku sezonu nie ma już śladu i uważam, że ostatnia porażka z Morą była jedynie wypadkiem przy pracy. Z drugiej strony Farjestad gra ostatnio bardzo w kratkę, remisy z Malmo czy Skelleftea świadczą o tym, że nie są o ni w najwyższej formie i sądzę, że nie poradzą sobie z Frolundą.
_________________

Mój typ dnia
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia

[center:1e4ec7aa25]
vs
[/center:1e4ec7aa25]

[center:1e4ec7aa25]Mój typ 1[/center:1e4ec7aa25] wynik 5-0 ✅


Timra osłabiona brakiem kilku czołowych graczy - nie zagra Timo Pärssinen oraz Riku Hahl.Bramkarz HV 71 Erik Ersberg powraca do swojej zyciowej formy.Biorąc pod uwagę równiez wysoka formę strzelecką Johana Ĺkermana, Johana Davidsson oraz Fina Pasi Puistola wynik powinien być korzystny dla HV71 .Mój typ 1
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Skellefteaa v MIF Redhawks

Typ: 1
Kurs:1.72

Zespół gospodaży w tej chwili obejmuje ósmą ostatnią lokate z której można startować w pley off z dorobkiem (56pkt),zaraz za nią są zespoły kolejno z dorobkiem 54,53,48 pkt i ostatnia drużyna MIF Redhawks z 41 punktami z którą dzisiaj walczą.Także kilka kolejek do końca i zero szans na wydostanie się gości o dwie pozycje wyżej aby uniknąć spadku.
Ostatnie dwa starcia tych ekip kończyły się triumfem Skellefteaa na wyjeżdzie 1-3 oraz na własnym lodowisku 5-0.
Biorąc pod uwagę o jaką stawkę w tym meczu walczą gospodarze typ nasuwa się tylko jeden :spokodfhgfh:

✅ 4-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom