>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - Bauhaus-Ligan 2020

Status
Zamknięty.
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
wlasnie to samo chcialem sie zapytac jakie przemnyselania na temat ligi swedzkeij dzisiaj 4 mecze juz linie sie pojawily w sts
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jak dla mnie liga szwedzka gdzie cięcia stawek są o wiele mocniejsze niż u nas to loteria na poziomie "który zestaw startowy wylosuje sędzia ". Nie wiadomo kto jaki sprzęt, z którego wieku wyciągnie z kąta. Osobiście pierwsze przynajmniej dwie kolejki odpuszczam.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Lejonen-10,5 1,84 Fortuna

Lambert, Tungate, Klindt 3 potężne armaty. Oni powinni zrobić różnicę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak dla mnie liga szwedzka gdzie cięcia stawek są o wiele mocniejsze niż u nas to loteria na poziomie "który zestaw startowy wylosuje sędzia ". Nie wiadomo kto jaki sprzęt, z którego wieku wyciągnie z kąta. Osobiście pierwsze przynajmniej dwie kolejki odpuszczam.
Brawo za ten post. W punkt totalnie, oczywiście w mój punkt widzenia ;) Szwecja od lat była miejscem gdzie wielu zawodników testowało sprzęt, szczególnie ci najlepsi, którzy zamiast niewielkich zarobków w euro woleli przetestować sprzęt żeby w sobotę ostro uderzyć w Grand Prix a potem poprawić w Ekstralidze. Ja uznałem, że odpuszczam typowanie tego, bo często właśnie gdy lider zawodził to drużyna przegrywała, a handicap szedł wiadomo co robić. Teraz kubik ma rację, jadą o jeszcze mniejsze pieniądze, a mimo, że jesteśmy już głęboko w sezonie Ekstraligowym, to niektórym nadal brak jazdy może sprawiać problem. Także Szwecję pewnie wielu wykorzysta na testy.

Co nie znaczy, że zniechęcam do pisania w tym dziale :) Może zawsze coś ciekawego się trafić. Tutaj jest zbiorowy temat na Szwecję to można tutaj też prowadzić dyskusje, pisać swoje spostrzeżenia itd. W Ekstralidze jest osobny temat na typy i osobny na dyskusje.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Sundstroem under 9.5 kurs 2.1
Zacheca mnie kurs linja tez nie za niska....fakt w skladach kilku mlodych szwedow sie pojawia....ale linus mimo ze u siebie to jednak po kontuzji powaznej i na tyn opieram swoj typ do tego w pl tez cieniutko...
J.Davidsson under 8.5 sts kurs 2.22 co tu duzo moge powiedziec...licze na nie obdjezdzenie tego zawodnika...do tego nigdy on mi sie nie widzial startujac w pl bardzo surowy zawosnik...zobaczymy jak dzis...
Połowiczny dzis sukces😉
 
Ostatnia edycja:
B 32,5K

bosky

Użytkownik
Pawlicki over 11 @3.25 bet365

Wiadomo, ten typ jest dosc ryzykowny, bo Pawlicki nie pojezdzil na razie za duzo. Widac, ze ma ogromna ochote udowodnic lepsza forme skoro skusil sie na wyjazd do Szwecji. Jesli pojedzie za Bellego, to bedzie mial do pary Dmitri Berge, ktory z calym szacunkiem dla niego prezentuje jednak przecietny I-ligowy poziom, a rywale... najbardziej niewygodny wiadomo Peter Kildemand, ale ma przeciwko niemu tylko jeden start. Jeszcze ciekawiej byloby gdyby Pawlicki wskoczyl za kogos innego, bo wtedy mialby z Z/Z 6 startow. Tak czy siak - uwazam, ze poza Kildemandem i Lindbaeckiem reszta zawodnikow o dwie klasy nizej od Pawlickiego.. a i oni sami nie musza z nim wygrywac. Dodatkowo nie ma co zakladac, ze Przemek bedzie cos testowal, bo on musi przywozic trojki w obecnej sytuacji.
 
Q 8,5K

quatr0

Użytkownik
Pawlicki over 11 @3.25 bet365

Wiadomo, ten typ jest dosc ryzykowny, bo Pawlicki nie pojezdzil na razie za duzo. Widac, ze ma ogromna ochote udowodnic lepsza forme skoro skusil sie na wyjazd do Szwecji. Jesli pojedzie za Bellego, to bedzie mial do pary Dmitri Berge, ktory z calym szacunkiem dla niego prezentuje jednak przecietny I-ligowy poziom, a rywale... najbardziej niewygodny wiadomo Peter Kildemand, ale ma przeciwko niemu tylko jeden start. Jeszcze ciekawiej byloby gdyby Pawlicki wskoczyl za kogos innego, bo wtedy mialby z Z/Z 6 startow. Tak czy siak - uwazam, ze poza Kildemandem i Lindbaeckiem reszta zawodnikow o dwie klasy nizej od Pawlickiego.. a i oni sami nie musza z nim wygrywac. Dodatkowo nie ma co zakladac, ze Przemek bedzie cos testowal, bo on musi przywozic trojki w obecnej sytuacji.
Ciekawy typ! Ja właśnie chciałem zagrać na eWinner Pawlicki under 9,5 licząc na to, że on ogólnie jest pogubiony całkowicie w tym roku z formą i sprzętem. Natomiast nigdy nie śledziłem jego wyników w Szwecji i nie wiem jak tam punktował. Chociaż chyba odpuszczę ten typ bo to może być taka niewiadoma, że albo zrobi 2 punkty albo 15.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Jak dla mnie Pawlicki nie do gry...za duze ryzyko...sam bym wszedl w under ale jakos go dzis nie czuje....natomiast mam 2 mega ciekawe typy tak mi sie wydaje ktore sa lepsze i ciekawsze...ale wstrzymam sie jeszcze z ich podaniem...podam powiedzmy kolo 18 jak juz sam je postawie a to ze wzgledu na to ze ostatnio po moich chyba 3 typach kursy polecialy tak szybko ze sporo na tym stracilem zanim zdązylem zagrac😉,a ze jeszcze w pracy jestem to nie mam jak obstawic...wiec narazie sie wstrzymam tym bardziej ze kursy narazie fajnie stoja na te zdarzenia...moze tez jeszcze cos ciekawego sie urodzi po drodze...
 
Q 8,5K

quatr0

Użytkownik
Jak dla mnie Pawlicki nie do gry...za duze ryzyko...sam bym wszedl w under ale jakos go dzis nie czuje....natomiast mam 2 mega ciekawe typy tak mi sie wydaje ktore sa lepsze i ciekawsze...ale wstrzymam sie jeszcze z ich podaniem...podam powiedzmy kolo 18 jak juz sam je postawie a to ze wzgledu na to ze ostatnio po moich chyba 3 typach kursy polecialy tak szybko ze sporo na tym stracilem zanim zdązylem zagrac😉,a ze jeszcze w pracy jestem to nie mam jak obstawic...wiec narazie sie wstrzymam tym bardziej ze kursy narazie fajnie stoja na te zdarzenia...moze tez jeszcze cos ciekawego sie urodzi po drodze...
Czekam za ten z niecierpliwieniem bo sam nie mam większych pomysłów na tą Szwecję dzisiaj oprócz over Gały 8,5:D
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
H.Andersen under 8.5 kurs 1.8 sts
Kurs ladny,Hans coraz starszy w Polsce powiem szczerze jedzie nawet calkiem calkiem ale to juz nie zawodnik na dwucyfrowki tu przewiduj 7-8oczek tak sadze...ciezki ma 1 bieg i z zewnetrznego licze wiec na duze straty...zobaczymy

L.Sunstroem under 6.5 kurs 2 sts
Liczylem na 7.5 ale kurs taki trzeba sprobowac....gralem go w 1 kolejce linia 9.5 weszlo,w 2 linia 8.5 under i znow weszlo....teraz probuje 3 raz ale linia juz niebezpieczna...Linus po ciezkiej kontuzji i dochodzenie do formy jest naprawde ciezkie...
I jeszcze jeden typ taki na luzie sprobuje
J.Davidsson under 8.5 kurs 1.94 sts
Fajny kurs i tak patrze na uklad biegow to wcale latwo nie bedzie mial...
Do tego probuje tennis Zapieri-Olivio 2 kurs 1.75 fortuna...polecam mimo ze nie w temacie...sam jestem ciekaw czy to wejdzie😉gram bo taki dostali cynk na zachodnich bukmacherach wyczytalem zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Piraterna Motala - Masarna Avesta
Piraterna Motala # 4,25 betfan 43-47 kompletny brak drugiej linii zaważył, a było blisko :/

Typ nie bardzo do grania za wielkie pieniądze, ale moim zdanie jest tu jakieś value. Co ciekawe w ewinnerze kurs na piratów 3,75 a w stsie już zaledwie 3,27. Jak dla mnie nie ma aż takiej różnicy w składach obu zespołów na jaką wskazywałyby kursy. U gości ma zadebiutować Shemek Pawlicki, któremu wybitnie nie idzie w Polsce i pewnie ma zamiar odbudować się w Szwecji. Czy dzisiaj ostro pociśnie? Aż takim optymistą nie jestem. Póki co Piraci u siebie dość gładko rozprawili się z Vastervik, gdzie zagrali na trzech tenorów: Kildemand, Jonas Davidsson i Ellis przywieźli razem aż 40 punktów. W Malilli już tak dobrze nie było, bo i brakło Ellisa, a i Davidsson już tak nie latał. Masarna dość podobnie wystartowała, bo dostała w mordę od Lwów z Lejonen, a potem uporała się z Indianerną. Jej liderzy czyli Toninho i Nilsson pojechali podobnie jak liderzy Piratów czyli bardzo dobrze u siebie, słabo na wyjeździe. Liczę, ze dzisiaj atut własnego toru zadecyduje, że po wyrównanym meczu zwycięstwo odniosą gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
J.Davidsson under 11.5 sts kurs 2.16
Ogólnie szwedzka ciezko idzie i raczej nie chcialem nic grac..ale tutaj po takim kursie musialem sprobowac...Jonas na wlasnym torze narazie jedzie swietnie i bije overy...ogolnie co jestem zaskoczony bardzo dobry sezon...no ale wlasnje linia 11.5 jest spora i po takim kursie trzeba sprobowac...Davidsson nie jest az tak wybitnym zawodnikiem zeby w kazdym meczu cisnac overy...licze rowniez ze moze zgubic oczka z partnerem z druzyny...
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
J.Davidsson under 11.5 sts kurs 2.16
Ogólnie szwedzka ciezko idzie i raczej nie chcialem nic grac..ale tutaj po takim kursie musialem sprobowac...Jonas na wlasnym torze narazie jedzie swietnie i bije overy...ogolnie co jestem zaskoczony bardzo dobry sezon...no ale wlasnje linia 11.5 jest spora i po takim kursie trzeba sprobowac...Davidsson nie jest az tak wybitnym zawodnikiem zeby w kazdym meczu cisnac overy...licze rowniez ze moze zgubic oczka z partnerem z druzyny...
zgadzam się z przedmówcą ,ale dzis najlepszym argumentem ,że linii nie zrobi jest aura i tor może byc lekko przyczepny. Jonas tylko na suchych torach start i ścieżka przy kredzie .Dla mnie tragiczny zawodnik.Robił dwu-cyfrówki bo była susza w Szwecji kilka tygodni i to mu sprzyjało .Suchy twardy tor ,motor przygtowany na start i kreda i tak Jonas z zawodnikami z niższej pułki kręciłe dwucyfrówki do dziś :) pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom