>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szwajcaria (Super League | Challenge League) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
roan79 456

roan79

Użytkownik
Spotkanie: Sion-Grasshoppers
0-4
Typ: 2
Kurs: 2.22
Godz: 19:45
Buk: Pinnacle Sports


FC Sion ma naprawdę duże problemy finansowe. Z tego powodu, w ostatnim meczu nie zagrali: Sauthier, Buhler, Regazzoni, Dingsdag, Mrdja i Yoda ,którzy opuścili klub.opuścił.Również trener, legendarny Gennaro Gattuso odszedł z klubu.W wyniku tych problemów w ostatnim meczu z Sankt Gallen polegli 0-5 na wyjeżdzie.Prawdopodobnie wszyscy inni podstawowi gracze opuszczą Sion i klub będzie zmuszony grać z młodzieżą ostatnie cztery mecze, według mnie oznacza to wyraźne porażki we wszystkich poozostałych spotkaniach to końca sezonu.Nie ma pieniędzy więc motywacja gospodfarzy dzisiaj jest bardzo słaba.Z drugiej strony, Grasshoppers zajmują drugie miejscew tabeli, i musi wygrać , aby je utrzymać bo tylko o jeden punkt wyprzedza Sankt Gallen.A zajęcie drugiego miejsca w lidze ,oznacza udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.Jak dla mnie pewna wygrana gości dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Zurich - Luzern 4:1

Typ: 1
Kurs: 1.75

http://http[/b]
[/url]
Dzisiaj myślę nad zagraniem jedyneczki w kierunku piłkarzy Zurich. Rywala mają sporo słabszego, zgromadził 10 punktów mniej jak dotąd. Luzern zajmuje 8 miejsce w Super League. Natomiast gospodarze plasują się na 4 pozycji (ostatniej premiowanej udziałem w europejskich pucharach). Mają tylko 1 punkt przewagi nad 5 w tabeli zespołem Sion. Tak więc dzisiaj aby odskoczyć na kilka punktów od rywali muszą rozprawić się z Luzern. W 5 ostatnich spotkaniach Zurich 4-1-0 więc są w formie, co jest głównym argumentem do postawienia na nich. Luzern też nieźle sobie poczyna, jednak w spotkaniach wyjazdowych nigdy nie byli siłą. Większość spotkań na obiektach rywali w tym sezonie przegrali. Można zagrać singla w Bet 365 po sympatycznym kursie 1.75.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Basel - Grashoppers 1 1.79 Pinnacle ⛔
Mecz o puchar Szwajcarii rozegrany zostaie na stadionie w Bernie. Tak sie zlozylo, ze w finale zagraja dwie najlepiej radzace sobie w lidze ekipy. Basel, ktore jest obecnie prawdziwa wizytowka szwajcarskiej pilki klubowej w Europie, ma w lidze 6 pkt przewagi nad Grashoppers i w najblizsza niedziele gra z nimi w Zurychu ligowy mecz, bedzie to mecz na szczycie, a dzisiejszy finalowy pojedynek w pucharze jest przedsmakiem ligowego szlagieru. Stawiam na Basel, poniewaz jest to zespol lepszy kadrowo, a wyniki ostatnich meczowch pokazuja jasno, ze po odpadnieciu z Ligi Europy, gracze z Bazylei ochloneli i graja jak sie nalezy,wprawdzie dwie ostatnie, domowe wygrane to po 2-0 z Genewa i Lozanna, czyli najgorszymi ekipami w lidze, ale zawsze wygrane. Grashoppers goni w lidze Basel i ma 4 pkt przewagi nad 3 w lidze St. Gallen. Gracze Grashoppers graja dobrze, ale nie tak dobrze jak Basel, a ich ostatnia wygrana ze Sionem 4-0 nie robi na mnie wrazenia. Sion ma duze problemy finansowe i kadrowe to i polegl 0-4, a kolejke wczesniej az 0-5 w St.Gallen. Dla mnie wygrana i drugi z rzedu puchar dla ekipy tak swietnie radzacej sobie w europejskich pucharach. Uwazam, ze silniejsza i efektowniej grajaca w ofensywie druzyna Bazylei, zdobedzie puchar i mistrzostwo, a swoja moc pokaze wlasnie w koncowce sezonu.
W sobote w Zurychu bedzie sie dzialo!!!
 
anzelmo 244,7K

anzelmo

Użytkownik
SZWAJCARIA: Puchar Basel-Grasshoppers 20.05.2013 16:00
typ Basel
kurs 1,8
wh
Finałowe spotkanie na neutralnym terenie w Bernie zapowiada się bardzo ciekawie- obie drużyny to czołówka ligi.Basel jest liderem i zdecydowanym kandydatem do tytułu- Koniki polne z Zurichu zajmują 2 miejsce w tabeli ze strata 6pkt. Basel świetny sezon doskonale pokazali sie w lidze europejskiej wcześniej bardzo udane rozgrywki w lidze mistrzów.Zespól bazujący na świetnej pracy z młodzieżą(skauting) doskonała baza rok rocznie promują i sprzedają do mocniejszych lig najlepszych piłkarzy.Basel to bardzo mocny zespól grający bardzo ofensywnie- zespól overowy z ich udziałem pada średnio 2,6 gola. Najlepszy atak i obrona ; 59 bramek na 33 spotkania i bardzo mocna defensywa tylko 30 bramek straconych.Tacy piłkarze jak Raúl Bobadilla,Marco Streller,Valentin Stocker czy Fabian Frei to duża silą i potencjał. Grasshoppers nie ma takich argumentów, ale zdecydowanie graja bardzo dobrze- bronią, graja strasznie konsekwentnie, bardzo poprawnie taktycznie także tylko 30 bramek straconych -co daje najlepsza obronę Ligii wraz z Bazyleja.Bardzo dobre recenzje zbiera Stéphane Grichting. Grały obie drużyny ze sobą 3 razy w tym sezonie i padły 2 remisu 2-2 i 0-0 raz Basel u siebie wygrało bardzo pewnie i wysoko 4-0.Spora mobilizacja po obu stronach znają sie obie drużyny bardzo dobrze. Basel w wysokiej formie - koniki polne maja troszkę słabszy okres przegrane derby z FC 0-1 na początku maja klęska z BSC Young Boys 4-0 myślę ze podopieczni Murata Yakina wygrają po 90 minutach i znajda sposób na bardzo solidna defensywę koników polnych od początku atakując i grając swoja piłkę.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
22.05. 19:45
Servette Genewa - FC Sion Servette @2.21 4/10 pinnacle + Servette -1,5 @4.75 1/10 marathon

Servette gra w ostatnich kolejkach naprawdę bardzo dobrze. Wygrała 2-0 z Thun, porażka z Basel do przełknięcia wiadomo i ostatnio uległa 0-1 z YBB. Choć to wynik mocno niesprawiedliwy, bo Genewa była drużyną znacznie lepszą, miała o wiele więcej sytuacji i zasługiwała spokojnie na 3 punkty. Strasznie byli niezadowoleni zawodnicy Servette po tym meczu, bo znowu nie udało się nadrobić punktów do Lausanne. Dzisiaj kolejna okazja, bo rywalem będzie FC Sion, który przeżywa ogromne problemy. Wszyscy już o nich pisali przy okazji meczu z Grashopper więc nie ma sensu na nowo ich przytaczać. Jeśli gospodarze zagrają z podobnym zaangażowaniem również dzisiaj to zgarną 3 punkty.

✅ 4-0, +8,59j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nożna,SZWAJCARIA: Super League
Spotkanie:Servette-Sion
4-0
Typ:1
Kurs:2.06
Godz:19:45
Buk:pinnacle Sports

Jak napisałem w moim poprzednim typie, FC Sion mają duże problemy finansowe. Z tego powodu zespół opuścili wcześniej gracze Sauthier, Buhler, Regazzoni, Dingsdag, Mrdja i Yodai,w tym tygodniu dołączyli do nich Kyle Lafferty i Xavier Margairaz.Również trener, legendarny Gennaro Gattuso odszedł z klubu.W wyniku tych problemów ostatnie dwa mecze to sromotne klęski z Sankt Gallen polegli 0-5 na wyjeżdzie i u siebie 0-4 z Grasshoppers.Trener Sion Decastel wystawi w ataku z zaledwie 20 lat Fedele grał tylko 74 minut i 19 lat Evan Molingo Melo z DR Konga grał zaledwie 46 minut w tym sezonie.Servette wystąpi dzisiaj w pełnym składzie i interesuje ich tylko zwycięstwo,tracą do miejsca gwaranującego utrzymanie 4 punkty mając o jeden mecz mniej.Myślę,że dzisiaj powinni bez problemu poradzić sobie z mlodzieża ze Sion.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
25.05.2013
17:45

FC Sion - FC Thun
1X2
Typ: FC Thun
Kurs: 1.90
Buk: bwin✅


Nawet nie wiem od czego zacząć, to że Sion ma spore problemy, to wie chyba każdy. W trzech ostatnich meczach grali bez motywacji i ambicji, ale czego można się spodziewać po zespole, w którym grają rezerwy i U-21.
Thun ostanie dwa mecze wygrane, gdzie zdobyli 5 bramek i zero stracili.
Wiem, że analiza jest krótka, ale tutaj nie ma o czym pisać. Uwierzcie.
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
25.05.2013
17:45
FC Sion - FC Thun
1X2
Typ: FC Thun
bah wycofał ten mecz z oferty jeszcze wczoraj był po kursie 1.9 czy inne buki też to zrobiły? czemu?
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Nie wycofały i walę grubo już dzisiaj bo do jutra pospada do nieopłacalnego kursu. Thun w dobrej formie, wygrane z Lausanne 2-0 i St. Gallen 3-0. Sion z takim składem to parodyści.

25.05. 17:45
FC Sion - FC Thun Thun @2.03 5/10 sportingbet

✅ 0-1, +5,15j.
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
29-05-13 20:30
FC Luzern - FC Sion

Skłaniam się żeby postawić trochę na FC Luzern kurs 1,60. Czy oglądał może ktoś z Was ich ostatnie mecze, lub może coś napisać o obecnej formie tej drużyny, oraz czy coś zmieniło się w drużynie FC Sion.
Oglądałem drugą połowę FC Sion - FC Thun i postaram się podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami:
Po pierwsze na stadionie stypa cisza jak makiem zasiał. Po drugie FC Thun wygrał tylko dlatego że piłkarze FC Sion po prostu nie chcieli nie potrafili strzelić nazwać to 100% sytuacji to niedopowiedzenie roku. Napastnik FC Sion dostał piłkę na 5-6 metr mając na przeciwko siebie tylko bramkarza lekko odwróconego i po prostu podał mu lekko piłkę prosto w ręce. Miał miejsce miał czas miał możliwość przymierzenia. Po tym meczu i kilku sytuacjach jakie miało FC Sion wnioskuje że maksymalny wynik tego zespołu jaki może osiągnąć to 0-0. Oni nie potrafią strzelić bramki. Drużyna FC Thun bez rewelacji trochę szczęśliwy gol z głupiego błędu obrońców FC Sion. Generalnie FC Sion można napisać, że miał przewagę której nie potrafili wykorzystać. Mecz ten mógł się skończyć wynikiem 0-0 ale też nawet 2-1 dla gospodarzy. Do remisu brakowało tylko &quot;jaj&quot; napastnikom.
Ogólnie zespół FC Sion to jakaś tragedia, ale obawiam się że w końcu jakiś remis mogą ugrać i to właśnie z FC Luzern któremu tylko remis wystarczy aby na pewno utrzymać się w lidze.
 
R 27

rakowiak

Użytkownik
Czy oglądał może ktoś z Was ich ostatnie mecze, lub może coś napisać o obecnej formie tej drużyny, oraz czy coś zmieniło się w drużynie FC Sion.
FC Sion mają duże problemy finansowe. Z tego powodu zespół opuścili wcześniej gracze Sauthier, Buhler, Regazzoni, Dingsdag, Mrdja i Yodai,w tym tygodniu dołączyli do nich Kyle Lafferty i Xavier Margairaz.Również trener, legendarny Gennaro Gattuso odszedł z klubu.Czego można się spodziewać po zespole, w którym grają rezerwy i U-21. Skopiowałem tylko to co koledzy wyżej w postach napisali więc myślę że dzięki temu będziesz miał większy ogląd na tą drużynę
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
dzięki za odp Rakowiak. Czytałem posty wyżej.
Widzę, że nie doprecyzowałem tego pytania:
&quot;Skłaniam się, żeby postawić trochę na FC Luzern kurs 1,60. Czy oglądał może ktoś z Was ich ostatnie mecze, lub może coś napisać o obecnej formie tej drużyny&quot;
Miałem na myśli drużynę FC Luzern, bo mecz FC Sion oglądałem a raczej jego drugą połowę.
Ponawiam pytanie Czy oglądał może ktoś z Was ostatnie mecze FC Luzern, lub może coś napisać o obecnej formie tej drużyny?
Chce postawić na FC Luzern, ale zastanawiam się czy FC Sion jest w stanie ugrać remis w tym meczu bo taki wynik też interesowałby Luzern.
Widzę że bet 365 wycofał ofertę, ale na szczęście bah ma ja.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Przegrali z Zurichem, który ostatnio złapał wiatr w żagle no i ze słabym Laussane.
Nikt nic innego Ci nie napisze, to co napisali przedmówcy jest prawdą, i nie ma co się doszukiwać nie wiadomo czego.
Oczywiście, że będę grał to spotkanie i stawiam na Luzern. Analizy nie postawię, bo nie ma sensu, zrobili już to poprzednicy, a ja mogę się tylko pod nią podpisać.
 
dodo1994 1

dodo1994

Użytkownik
Witam. Chcialem zapytac czy ruszacie ten mecz : Sion-Zurich . Jak dla mnie Zurich jest tu pewniakiem. Jak wy to oceniacie?
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Każdy wie jaka jest sytuacja w Sion i nikt im bynajmniej tego nie zazdrości ;-)
Jakim wynikiem zakończy się ten mecz to w dużej mierze zalezy od graczy Zurich i ich podejścia bo te 3 pkt nic nie zmienią w sytuacji żadnej z ekip. Serie 8 meczy bez porażki w tym tylko 1 remis i 7 zwycięstw to pokazuje , że ta drużyna jest wyjątkowo w formie. Najlepsza ofensywa ligi razem z FC Basel - po 60 goli. Sion natomiast 5 meczy ostatnich to 5 porażek bilans bramkowy 0-16. Niby wszystko ładnie i przyjemnie to wygląda w konfrontacji tych ekip , ale właśnie jakim składem wyjdzie Zurich na ten ostatni mecz sezonu.
Ja osobiście gram jednak Zurich i zobaczymy co bedzie sie działo.
Zastanawiam się również na innym zespołem z tego miasta mianowicie Grasschoppers , ale im te 3 pkt nic nie dają również. Gorszy bilans bezpośrednich spotkan z Basel i bilans bramkowy również. Sam nie wiem co decyduje w tej lidze przy takiej samej ilosci punktów o miejscu , ale raczej nie ma jakiś nadzwyczajnych zasad.
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Sion - Zurych @ 1,6
buk: Bah
Oglądałem cały ostatni czem Sionu i podtrzymuję zdanie, że ta drużyna maksymalny wynik jaki może osiągnąć to 0-0 i to tylko dzięki słabej postawie drużyny przeciwnej. Dalej też podtrzymuję swoją obawę o ten remis. Zurych nie ma o co już grać. Gra na wyjeździe. trener może będzie chciał dać pograć graczom którzy mało grali, skoro w Sionie występują rezerwy i U-21. Na meczu FC Sion- FC Thun, były darmowe bilety na stadion, więc w tym tygodniu też pewnie tak będzie. Jest szansa, że gospodarez będą chcieli jakoś zrechabilitować się kibicom. Chociaż jak tak to wszystko teraz opisałem to dochodzę do wniosku, że Sion poprostu nie ma argumentów, żeby cokolwiek ugrać. Ale jak chce się postawić większą kase to jest obawa. Remis 0-0 to max, chyba że któryś z piłkarzy FC Sion wywróci się w polu karnym i przypadkowo trafi w piłkę która wpadnie do bramki. Czemu, więc jest taki kurs na FC Sion? 1,6 uważam że to dużo spodziewałem się 1.3.
Jak by miał ktoś z Was info o składzie Zurych lub nastawieniu ich, to mile widziane info ????
Czy zna ktoś i mógłby mi podać stronę www najlepiej Polsko jezyczna ;) (jeśli nie to też) gdzie znajdę info o absencjach, kontuzjach, składach w lidze szwajcarskiej?
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Ciemno to widzę...
Zurych bez 2 strzelca drużyny (powołanie na kadrę), pomocnika (30/6), wchodzącego oraz 2 pomocników wchodzących już kilkunastokrotnie z ławki
Obrona jednak w całości. Czyli to 0-0 coraz bardziej prawdopodobne ;)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
według tego co przeczytałem w necie 5 miejsce daje rowniez awans do le z wzgledu na to ze w finale pucharu gral basel i grass ktore zagrają wlm dlatego zwalniają miejsce w le za puchar . Walczy o nie sion
Teraz rozwinę to co pisałem z telefonu.
Sytuacja wyglada tak , że o LE walczy Sion i Thun. Thun o wiele lepsza sytuacja niż Sion i zapewne to oni to 5 miejsce zajmą. Sion nie ma podstaw by ugrać chocby 1 pkt w z mocno rezerwowym Zurichem. Jedynie mogą to zrobic gdy goście odpuszczą ten mecz perfidnie , celowo , ale na to się nie zanosi. Pograłem wczesniej ten mecz, ale czy teraz oplaca sie ładowac kase w ten mecz ? Wszystko czego nie wiedziałem wceśniej napewno nie zachęcają do grania tego meczu , ale mimo wszystko uważam , że Zurych wygra.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Mimo wszystko, ale nie wierzę, aby młodziki urwali punkty rezerwie Zurichu. Dla mnie zwycięstwo gości. Bardziej zastanawiam się czy strzelą jedną czy więcej bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom