>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria - Challenge League (II Liga) 2009/2010

Status
Zamknięty.
M 672

martinmix

Użytkownik
Spotkanie: FC Wil 1900 - FC Thun
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-At-Home


Analiza:


Spotkanie FC Wil 1900 i FC Thun rozegrane zostanie w ramach 12 kolejki szwajcarskiej Challenge League. Według mnie to spotkanie wygrają goście, za którymi przemawia szereg argumentów.
Pierwszym z nich jest wyższa pozycja w tabeli ligowej (Thun zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów i bilansem bramek: 28-15, natomiast Wil zajmuje dopiero 10 miejsce z dorobkiem 14 punktów i bilansem bramek: 18-17). Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Thun jest dużo większe doświadczenie i ogranie (jeszcze nie dawno ten zespół rywalizował w LM i znajdował się w czołówce rozgrywek 1 ligi szwajcarskiej) myślę że może ono się dziś przydać. Ponadto w wyższej formie znajduje się ekipa gości, która co prawda przegrała ostatni mecz (na własnym stadionie z Le Mont 1:2), lecz w porównaniu do Wil, które od 3 meczów nie może wygrać (dwa ostatnie pojedynki to porażki) jest ona naprawdę dobra. Zespół gospodarzy ma problem z grą obronną i może się to być w dzisiejszym meczu widoczne. Myślę że nawet atut własnego boiska nie pomoże gospodarzom i mecz zakończy się ich porażką. Nie liczyłbym jednak na wysokie zwycięstwo Thun gdyż na wyjeździe nie są zbyt mocni. Jednak na zespół Wil powinno wystarczyć. Czy mam rację przekonamy się dziś wieczorem.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
VS

Szwajcaria: CHALLENGE LEAGUE 29/11/2009 15:00
Spotkanie: Le Mont - FC Gossau
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: DoXXBet
Analiza:
Dziś poszukałem troszkę głębiej. W szwajcarskiej Challenge Leauge odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie. Dwa zdecydowanie najsłabsze zespoły całej Ligi, a mianowicie Le Mont i Gossau, rozegrają mecz na stadionie Terrain du Châtaignier. Oba zespoły zajmują ostatnie miejsca w lidze. Mozna powiedzieć, że Le Mont spisuje się ciut lepiej. Mają o jeden punkt więcej w tabeli i są na przedostatnim miejscu. 8 punktów w 13 spotkaniach to zdecydowanie za mało jeśli chcą się utrzymać. Gossau jest czarną latarnią Challenge Leauge z 7 oczkami. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze. Bardzo przyda im się atut własnego boiska. To właśnie tam odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze :-D Gossau na wyjeździe po prostu tragedia. 0 zwycięstw i stosunek bramkowy -24 ???? Oto forma gości:
26.09. AC Lugano - FC Gossau 7:0 ????
04.10. FC Gossau -Yverdon Sport FC 1:0
25.10. FC Biel Bienne FC Gossau 8:0 ????
01.11. FC Gossau - FC Vaduz 1:4 ????
08.11. FC Gossau - FC Winterthur 1:2
Nie łudźcie się tym zwycięstwem z Yverdon Sport. To było całkowicie przypadkowe. Osłabienia gości pomogły im ukuć tę jedną bramkę i się zamurować. A oto mecze Le Mont:
03.10. FC Le Mont Lausanne - FC Vaduz 0:2
24.10. FC Thun FC Le Mont Lausanne 1 : 2:spokodfhgfh:
01.11. FC Le Mont Lausanne - FC Lausanne Sport 1:1 :spokodfhgfh:
08.11. FC Wil 1900 FC Le Mont Lausanne 1:0
Wygląda to troszkę lepiej. W dzisiejszym spotkaniu licze na Michele Morganelle i Marco Malgioglio którzy dotychczas strzelali sporo bramek dla swej drużyny. Co do składu Gossau. Na urazy narzekają baardzo wazni dla zespołu: Murat Ural i Sandro Gugelmann. Ich występy stoją pod dużym znakiem zapytania. Dodam jeszcze, że Le Mont musi dziś zdobyć 3pkt aby nie stracić kontaktu z bezpieczną strefą :-D Mój typ: 1 :spokodfhgfh:​
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
VS

Szwajcaria: CHALLENGE LEAGUE
Spotkanie: FC Wholen - FC Thun
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Stawka: 7j

Analiza:
Dziś o godzninie 20.10 odbędzie się zaległe spotkanie szwajcarskiej challenge League w którym zmierzą się FC Wholen i FC Thun. Przyjezdni są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Szczerze mówiąc bardzo mnie zaskoczył aż taki kurs. Dwie drużyny walczą o kompletnie różne cele. FC Thun znajduję się na obecna chwilę na 3 miejscu w tabeli z jednym zaległym spotkaniem. Jeśli dziś odniosą zwycięstwo to zajmą fotel vice lidera. Forma gośći w ostatnich meczach nie rozpieszcza: W-D-W-L-W. Dziś nie mogą sobie pozwolić na porażkę jeśli chcą walczyć o tytuł. No ale w porównaniu do formy gości(D-L-L-L-L) to jest rewelacyjnie. FC Wholen walczy o utrzymanie. Prezentuje poziom zbliżony do drużyn Le Mont i Gossau. Gospodarze są najgorzej grającym u siebie zespołem Ligi. 4 punkty w 6 meczach to za mało. FC Thun natomiast w tabeli uwzględniającej tylko mecze wyjazdowe znajduje się na drugim miejscu. Dziś potwierdzą swą dobrą formę wyjazdową. Jedyne co mnie martwi to słabe występy gości z drużynami z dolnej częsci tabeli. Dlatego tez stawka ciut niższa. Mój typ: 2 :spokodfhgfh:
 
S 0

scyther

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego mecz został przełożony i na kiedy? Chodzi mi o FC Wholen - FC Thun. Bo tylko to pozostało mi na kuponie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom