>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria 2015/2016

Status
Zamknięty.
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
Dzisiaj Lugano podejmuje lidera tabeli Basel. Basel z trzech meczy z drużyną Lugano wywiozła 6pkt i 3 pkt zdobyła u siebie , a więc uzyskala komplet pkt. Myślę , że dzisiaj bez problemu ekipa z Bazylei wygra z Lugano a kurs z bet365 1,61 za zwycięstwo basel jest bardzo przyjemny.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 6

udarr

Użytkownik
Dzisiaj Lugano podejmuje lidera tabeli Basel. Basel z trzech meczy z drużyną Lugano wywiozła 6pkt i 3 pkt zdobyła u siebie , a więc uzyskala komplet pkt. Myślę , że dzisiaj bez problemu ekipa z Bazylei wygra z Lugano a kurs z bet365 1,61 za zwycięstwo basel jest bardzo przyjemny.
Warto wspomnieć jeszcze o absencjach u gości:
Suchy(df 25/2), Safari(df 16/1), Embolo(att 20/6), Lang(df 22/5), Hoegh(df 11/0), Degen(df 7/0), Akanji(df 8/0) oraz nowy zawodnik Sporar(att 1/0) a do tego najlepszy strzelec Janko(att 22/16)
 
U 6

udarr

Użytkownik
W tym meczu Basel grał u siebie i zanim zostało ich 10 to dali sobie, będąc w komplecie jak wspomniałem, władować 2 gole drużynie z ogona tabeli mającej bilans 6-11-10, zaś z ich własnych goli w samej końcówce jeden to karny i dopiero potem ten na remis.
Ja przecież nie neguję typu tylko poddaję informacje, może dla kogoś okażą się pomocne ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zurich under 1,25 1,819 pinnacle
W ostatnich trzech meczach z Basel u siebie Zurich strzelał chociaż gola, ale teraz drużyna nie jest taka dobra jak rok czy dwa lata temu. Pozycja w tabeli jest wg mnie jednak za niska na potencjał, ledwie 2 pkt nad ostatnim Lugano. Rozbili u siebie 4-0 St Gallen, które przegrywa praktycznie każdy wyjazd, poza tym dwa remisy i trzy przegrane 0-1 u siebie. Basel na wyjazdach w lidze w tym roku traciła maksymalnie gola, ostatnio
straciło gola w 4 takich spotkaniach.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Przedostatnia kolejka Super League. Na tapetę biorę dwa spotkania.
St Gallen - Luzern
Gospodarze już się utrzymali, poza tym są bez szans na występy w europejskich pucharach. Ostatnia forma już słabiutka, coś tam jeszcze strzelają, ale generalnie większość meczów przegrywają. Goście walczą o start w przyszłorocznej edycji LE. W tej chwili o dwa miejsca walczą 3 ekipy - dzisiejsi goście oraz Grashoppers i Sion. Na razie Luzern jest w najlepszej sytuacji, ewentualną wygraną zapewnią sobie LE, tym bardziej, że w ostatniej kolejce spotkają się z bezpośrednim rywalem do awansu - Sionem, a tam wszystko może się zdarzyć.
Typ: Luzern @1,85 Bet365 4:1 ✅
FC Vaduz - Lugano
Goście prowadzeni przez Zdenka Zemana to dosyć specyficzna ekipa. Grają cały czas do przodu, nie ważne czy to wyjazd, dom, a rywalem jest beniaminek czy Basel. Nic dziwnego, że stracili najwięcej bramek w lidze. Za to w Pucharze Szwajcarii dotarli do finału i ten sezon mogą zakończyć sukcesem. Ale zanim to nastąpi czeka ich jeszcze walka o utrzymanie. Są na tyle nieobliczalni, że ten typ, że ten typ puszczam bardziej dla zabawy, niż z pełnym przekonaniem.
Typ: Lugano lub remis @1,90 Bet365 0:0 ✅
Typ: Lugano DNB @2,75 Bet365 zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ostatnia kolejka dziś ... czy ja dobrze widzę: Lugano i Zurich musza dzis wygrac ... aby sie utrzymac ? Kursy juz pospadały ale jakby zrobić je razem w dublu to juz wychodzi lepiej (dubel po kursie okolo 2,20)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom