>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

szukanie value w CS:GO

D 13

dm-

Użytkownik
Witam,
w swoim temacie będę podawał typy z CS:GO. Jak wskazuję tytuł szukamy value w kursach na bet365.
Typy na dziś:
EchoFox vs TyLoo
typ: EchoFox ⛔
kurs: 3,40
stawka: 1/10j
Widzę duże value w tym becie, buk daje oddsy 30-70, wg mnie mecz będzie bardziej wyrównany, gdzieś w granicach 40-60, a może nawet 45-55.
mousesports vs Virtus.Pro
typ: mousesports (1map)
kurs: 2,25
stawka: 4/10j ⛔

Dzisiejsze mapy to mirage i cobblestone. Dla mnie jest to typowy mecz na remis, mouse biorą mirage, a VP - cobblestone&#39;a. Kursy troszkę przeszacowane - dla mnie mecz 50-50.
EDIT: Niestety, mimo, ze Niko wygrał dwie pistoletowki myszom to mousesports nie potrafiło tego wykorzystać. Wszystkie sytuacje 2v1 i clutche wygrywane przez Polaków.
EDIT2: Strasznie szkoda pierwszej mapy gdzie EchoFox prowadziło już 9-0 i 14-10 bodajże, skończyło się 14:16.
Łącznie: -5j ⛔
 
D 13

dm-

Użytkownik
TyLoo vs Immortals
typ: TyLoo ⛔
kurs: 3,00
stawka: 2/10j

TyLoo vs Liquid
typ: TyLoo ⛔
kurs: 2,50
stawka: 3/10j

Jak widać w pierwszych meczach na IEM w Oakland idę w stronę Chinczyków. Dalej mocno niedoceniani przez buka pomimo, że nieraz potrafili sprawić niespodziankę wygrywając z potencjalnie silniejszym rywalem. Do tego format rozgrywania meczy grupowych sprzyja łapaniu wysokim kursom ponieważ gramy w systemie BO1.

EDIT: TyLoo - Immortals 17:19... Chińczycy już prowadzili 14-10 i nie potrafili zakończyć meczu

TyLoo - Liquid - mecz bez historii. Amerykanie wygrali mecz do 6.

Łącznie: ⛔ 10j
 
D 13

dm-

Użytkownik
Immortals vs NiP
typ: Immortals ⛔
kurs: 3,75
stawka: 1/10j
Immortals vs NiP
typ: Immortals wygra minimum 1 mapę ⛔
kurs: 1,72
stawka: 5/10j
EDIT. Immortals - DRA-MAT, zmiażdzeni na swojej mapie. Widać, że drużyna ma potencjał ale chyba brak doświadczenia i Szwedzi to jeszcze za wysokie progi.
 
D 13

dm-

Użytkownik
Optic Gaming vs EnVyUs
typ: Optic Gaming ✅
kurs: 3,40
stawka: 1/10j
Optic Gaming vs EnVyUs
typ: Optic Gaming wygra minimum 1 mapę ✅
kurs: 1,61
stawka: 5/10j
Łącznie: ⛔ 7,85j
 
Do góry Bottom