>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szukam przeciwnika do pojedynku

radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
ja również z miłą chęcią stoczyłbym pojedynek ????
o prestiż lub np 20 zł :jezora: tak symbolicznie ????
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
Szukam przeciwnika do pojedynku. Stawka to 50zl, wplata na mb 24godz od wyniku pojedynku. Jak ktos zainteresowany - PW.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Poszukuję przeciwnika do pojedynku o prestiż.
Zasady i forma pojedynku do ustalenia.
Proszę o kontakt na gg albo PW. ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Zagram z kims (najchetniej free) metoda play-off (1kolejka- 1wygrana, 1kolejka = Piątek-Sobota-Niedziela - Polska Ekstraklasa (nozna)).
Warunki do ustalenia ;)
Chętnie stworzyłbym mały turniej większego grona zainteresowanych.
PW lub gg:6926429
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ja chętnie z kimś zagram dla zabawy, mogę brać udział w jakimś turnieju, jeśli ktoś zorganizuje, ja się pisze. Pozdro

:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Witam ponownie..
Jest już pare osob zainteresowanych wiec pragne napisac jeszcze raz..
Z mila checia utworze turniej (najprawdopodobniej) zwiazany z Polską Ekstraklasą. Wszytkie szczegoly do uzgodnienia ale miło by bylo gdyby jeszcze kilka osob chcialo sprobowac sil!
Fajnie bylo by wystartowac juz w tej kolejce ale sadzac po miernej aktywnosci tego dzialu ciezko bedzie szybko zjednoczyc wieksze grono zainteresowanych.
Obecnie w gre wchodzi raczej turniej darmowy ale jesli mialo by to miejsce bytu rozwazam wiele mozliwosci w przyszlosci...
Wszytkich zainteresowanych prosze o PW lub gg:6926429!
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Szukam osoby do pojedynku (termin dowolny) TYLKO NBA (handicapy, winy, totale, players specials) Stawka 50-200zł. Zasady: 10 meczy, wygrywa osoba która zbierze najwięcej jednostek. Za nietrafiony typ -100j, trafiony typ to (kurs x 100) - 100 czyli przy kursie 1.91 i trafionym typie wynik to + 91 jednostek. Kursy do 5.0. Pozdrawiam, Rondo.
 
Do góry Bottom