>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szlachta typuje

B 34

bsg

Użytkownik
Witam
Typy przemyślane z analizą mam nadzieję na spory plus początkowy stan konta 1000 zł. Nie gram wirtualnie, typy podawane tutaj są stawiane w realu. Podsumowanie po 10 typach, pozwalam na komentarze w temacie jeśli ktoś ma ciekawe uwagi proszę o podzielenie się nimi. Analiza powinna być zawsze, chyba że nie starczy mi w danym dniu czasu.
 
B 34

bsg

Użytkownik
#1 ⚽ Kolumbia - Urugwaj
Typ: Kolumbia
Stawka: 200 / PW: 400
Wynik: ???
Kolumbia ma 4 miejsce w rankingu FIFA co udowadnia na tym mundialu. Potencjał ofensywny + poukładane tyły. Pierwsze miejsce w grupie nie było przypadkiem. Urugwaj cały potencjał ofensywny pokładał w Suarezie, którego w dzisiejszym meczu nie będzie. Cavani nie błyszczy na tym mundialu( moje skromne zdanie). Bez Suareza to nie ta sama drużyna. Myślę, że warto zagrać na Kolumbię.
 
B 34

bsg

Użytkownik
#2 Uerdingen (Ger) - Duisburg (Ger) 2 1,40
Polska - Niemcy 2 1,70
Stawka:100/ PW:209 (Postawione w STS)
Takie duo wymyśliłem, co do pierwszego spotkania jest to mecz towarzyski. Drużyna gospodarzy to ogórkowe ligi niemieckie, spadek w tym sezonie. Drużyna gospodarzy środek tabeli III Ligi niemieckiej, do tej pory 2 spotkania pomiędzy tymi zespołami na korzyść Duisburga 2:0 i 3:0 wcześniej. Nie przewiduje innej opcji jak win Duisburga.
Pozostając przy niemieckiej sile stawiam dziś, że nasze wspaniałe zawodniczki przegrają w podobny stylu jak wczoraj. Ramzesa krótko i treściwie opisał jak to wyglądało na żywo nie widzę innej opcji jak czysty win Niemiec kolejny raz.
Dzięki za punkty reputacji &lt;3 Powodzenia
 
Do góry Bottom