>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szkocja - Typy, Zakłady Długoterminowe, Newsy, Dyskusja

successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kilmarnock - Livingston
Typ: Kilmarnock powyżej 1.5 gola
@1.90 Fortuna

Kilmarnock jest faworytem bukmacherów w tym spotkaniu i trudno się temu dziwić. Plasujący się obecnie na czwartym miejscu w tabeli ligowej, goszczą dzisiaj najsłabszą ekipę w lidze, strzelającą najmniej bramek i tracącą ich najwięcej. Kilmarnock ma aż 12 punktów straty do trzeciego Hearts, ale trzeba oddać, że pod względem meczów rozgrywanych na własnych u siebie są lepsi od Hearts. I myślę, że tą przewagę własnych ścian wykorzystają również dzisiaj. Osobiście kurs na dwa gole po stronie gospodarzy wystawiłbym na poziomie 1.75-1.80. Motywuję to również faktem, iż w trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach na stadionie w Kilmarnock, gospodarze strzelili w sumie siedme bramek. A perspektywa nie jest tak odległa, bo wszystko miało miejsce w ostatnich czternastu miesiącach.
 
Ostatnia edycja:
O 357K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 3 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kelty Hearts- Alloa
Typ: przedział goli w każdej połowie 2-3
Kurs:
5.75
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Idę tu w bramki bo jest dość prawdopodobne, że zobaczymy ich sporo.
Gospodarze 5 przegranych spotkań z rzędu i w tych 5 meczach straconych 14 bramek. Czyli średnio 3 prawie ns mecz.
Goście 5 ostatnich spotkań wyjazdowych to wesoła gra, a nawet bardzo wesoła. Tracili w nich 12 bramek i strzelali 14.
Uwazam, że gospodarze chcący przerwać ta serię porażek strzela tu tak ze 2 bramki a goście już pisałem jak grają. Będą odpowiadali cios za cios.
Myślę, że po 2-3 bramki na połowę jest bardzo prawdopodobne
 
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szkocja
Godzina: 13:00
Spotkanie: Rangers - Celtic
Typ: poniżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,65
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Aby unikać typów na 1X2, szukamy innych zdarzeń i wpadł mi w oko typ na rogi w meczu na szczycie w Szkocji. Co prawda do tej pory w meczach Celticu grałem na overy rogów egzekwowane przez tę drużynę, ale jak spojrzałem w statystyki to wychodzi, że wzajemnie oni tak się pilnują, że tych rogów w ramach H2H pada niewiele. Należy też spojrzeć, ze gdy graja w ramach pucharu to pada ich więcej niż w pojedynkach rozrywanych w ramach szkockiej Premiership.
Troche statystyk:
2023 rok kolejno : 6, 8 , 10, 13 (puchar) 7, 12 (puchar), 9
2022 rok kolejno: 7, 9 , 16 (puchar), 8, 12
Dlatego wybieram wydaje się, że wysoką linię 11,5 rzutu rożnego w jutrzejszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja / Puchar
Godzina 16:00
Spotkanie : Celtic : Rangers
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.30
Bukmacher : ETOTO

Dlaczego by nie spróbować , w meczach pomiędzy nimi możemy spodziewać się wszystkiego a osobiście liczę że dziś sporo , ostatni mecz pomiędzy nimi w tym sezonie , jak wiemy Celtic zdobył mistrzostwo i obronił ten tytuł i na Rengersów zadziałało to chyba jak płachta na byka bo nie udało się zdobyć mistrzostwa , dziś Celtic ma okazję na drugą koronę tak jak zresztą w poprzednim sezonie i tym bardziej gdyby dziś Celtic wyszedł na prowadzenie a już np dwoma bramkami to nerwy popuszczają i może się zacząc koszenie a może i rękoczyny bo i takie się między nimi zdarzały , zresztą ostatni ich mecz na Celticu 11 maja wygranym przez Celtic 2:1 w meczu 31 fauli a już w pierwszej połowie w doliczonym czasie gry bezpośrednia czerwona dla Rengersów , sędzią w tym spotkaniu będzie Nicholas Walsh , sędziował 26 meczy pucharowych pokazał 84 żółtka / 6 czerwieni / 11 karnych , no ale jak wspomniałem chyba warto spróbować .
 
Otrzymane punkty reputacji: +193
S 17,4K

SieWie

Użytkownik
Celtic - Kilmarnock

Typ: Celtic -2ah @1.71 Celtic over 3.5 własnych bramek @2.65 Unibet

W tym spotkaniu bazuję głównie na tym co zobaczyłem podczas tournee Celticu w Stanach Zjednoczonych. Oglądając mecz przeciwko Chelsea miałem wrażenie jakbym grał w FIFA, tak pięknie piłka chodziła między celtyckimi zawodnikami. Gołym okiem widać rewelacyjne przygotowanie motoryczne oraz zgranie zespołu. Szkoda, że Maeda we wspomnianym meczu doznał kontuzji, aczkolwiek Rogers ma szereg opcji, aby go zastąpić. W każdym z czterech ostatnich meczów Celtic zdobył minimum 4 bramki, tak więc jak najbardziej są w stanie dokonać tego ponownie przeciwko Kilmarnock.

Miodzio :)
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
C 100,2K

CrossType

Użytkownik
St. Johnstone - Aberdeen Aberdeen
Under 2,5 - 1,85
superbet

Bazuje na historii tych drużyn, gdzie ostatnie over 2,5 miało miejsce 16 meczów temu. Więc to już pokazuje, że raczej ciężko o bramki kiedy te dwie drużyny stają na przeciwko siebie. Dodatkowo jest to pierwsza kolejka i nikt nie chce rozpocząć sezonu od porażki, więc najważniejsze będzie zabezpieczenie tyłów. Goście są faworytami którzy w ostatnim sezonie w grupie spadkowej zanotowali 4 wygrane i jeden remis. Gospodarze zupełnie odmiennie 3 porażki, 1 remis i 1 wygrana. Myślę, że zobaczymy wynik 0-1/0-2.
W LC Aberdeen 4 zwycięstwa przed sezonem, St.Johnstone 3-1-0 bilans.
Reasumując goście podtrzymają swoją dobrą formę z poprzedniego sezonu i minimalnie wygrają ten mecz.


Dodatkowe typy:
Aberdeen (1 połowa lub mecz) - 1,64
Aberdeen (Wygra którąkolwiek połowę) - 1,49
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom