>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja Premier League - 05-08-06

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Glasgow Rangers - Dundee United (0:1) 1 @ 1.35 BAH
Rangersi chca wygrac pierwszy mecz u siebie i pokazac fanom, ze sa w stanie powalczyc o LM. Nowy manager Paul Le Guen’s ma nadzieje ze kibice go zaakceptuja jak wygra to spotkanie. Rangersi zagrali dobrze w swoim pierwszym meczu w Motherwell z ktorym wygrali 2:1. Nabytek Rangersow Libor Sionko strzelil gola w swoim debiucie w 1 lidze Szkockiej. Dundee w pierwszym meczu zostalo pokonane przez Falkirk u siebie i teraz beda chcieli sie zrehabilitowac. Ostatnia porazka dala managerowi Craig Brewsterowi wiele do myslenia. Ale ostatnie info z Dundee jest takie, ze pilkarze nie przepadaja za prezesem i sie skarza.Od 1998 roku Rangersi u siebie grali tak z Dundee: 8-1-3 i 24:10......Nie mowie ze Rangersi wygraja to spotkanie na luzie, ale ja jednak na nich postawie. Dundee ma problemy z druzyna i dlatego postawie na Rangersow.
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Ja w tym meczu stawiam na 1 i nie wyobrażam sobie innego wyniku .Lecz w piłce wszystko jest możliwa i cuda się zdarzają . Dzieki Hearts liga troszkę się wyrównała , bo od nie pamiętnych czasów sezon za sezonem miejsca 1 i 2 zajmowały drużyny z Glasgow . By nie było tak jak poprzednio 3 miejsce i brak możliwości gry w LM Rengersi poważniej potraktują każdego rywala . Myślę ze w tym sezonie zobaczymy zupełnie inny zespół niż w poprzednim . Mój Typ 1
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Równiez to obstwie, to jeden z nakwiekszych pewniakow dnia...Rangers zagrali bardzo dobrze w tamtym tygodniu w spotkaniu wyjazdonym wygrali 1:2 ale powinni duzo wyzej. Niebiescy są na gazie i dzisiaj nie zostaną powstrzymani...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tragedia :zy3ou: Rangers 2:2...Ech dano nie widzialem taiego meczu;( Niebiescy zamiast wygrać 5:2 &lt;płacze&gt; jak mozna miec tak fatalna skutecznosc?!Powie mi ktos ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tragedia :zy3ou: Rangers 2:2...Ech dano nie widzialem taiego meczu;( Niebiescy zamiast wygrać 5:2 &lt;płacze&gt; jak mozna miec tak fatalna skutecznosc?!Powie mi ktos ????
To byla obrona Czestochowy.Jednak powinni sie cieszyc zenieprzegrali.po bramce kuriozum.Kolejna przestroganiema sensu stawiac na mecz o takim kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom