>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkocja 11-12.02.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
W ostatniej kolejce było nieźle, zobaczymy jak będzie w tej. Oto moje propozycje:

Inverness CT - Kilmarnock -&gt; 1X, (Expekt: 2.20 3.25 3.15 1.30 1.55) 3:3 ✅ ✅ ✅
Powiem szczerze, że dla mnie jest to bardzo dziwny mecz, w którym tak na dobrą sprawę wszystko może się zdarzyć. Obydwie drużyny ostatnio spisują się dobrze, ich wyniki są bardzo podobne, a do tego są sąsiadami w tabeli. Kilmarnock zajmuje 5 pozycję w tabeli (40 punktów), tracąc przy tym 3 punkty do Rangersów, okupujących 4 pozycję. Inverness natomiast plasuje się na 6 miejscu (35 punktów), tracąc 5 punktów do Kilmarnock. Tak jak wspomniałem obydwie drużyny ostatnio nieźle się spisują i właściwie nie przegrywają swoich meczy. Na pierwszy rzut oka, najlepszym typem wydaje się zwycięstwo gospodarzy, ale warto tutaj dodać, że drużyna Inverness jest zespołem, który lepiej gra na wyjazdach (5-7-1), niż na własnym stadionie (3-4-5), dlatego też nie jestem do końca przekonany do tego, ażeby postawić na zwycięstwo gospodarzy. Jeśli chodzi o formę wyjazdową Kilmarnock, to jest ona dosyć równa (4-4-4), czyli ani zła, ani dobra, choć ostatnie wyniki wyjazdowe Kilmarnock mogą wskazywać na to, że
forma ta zaczyna spadać. W obecnym sezonie drużyny te spotkały się ze sobą już
dwukrotnie i w obydwu spotkanich padł rwmis 2:2. Myślę, że w jutrzejszym spotkaniu taki wynik również jest bardzo prawdopodobny, jednak nie odważę się typować w tym meczu remisu. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy bądź remis.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Hearts - Aberdeen -&gt; 1, (Expekt: 1.50 3.70 7.00 1.04 2.40) 1:2 ⛔ ⛔ ⛔
Mecz ten zapowiada się dosyć ciekawie, a to ze wzgledu na fakt, iż obydwie drużyny grały ze sobą w ubiegłą sobotę w ramach Pucharu Szkocji. W tamtym meczu zdecydowanie lepsi okazali się gracze Hearts, którzy pokonali Aberdeen aż 3:0, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Myślę, że także w sobotę &quot;Serca&quot; pokonają Aberdeen. Aberdeen w ostatniej kolejce pokonało u siebie Rangersów 2:0, ale na wyjazdach nie są już tak skuteczni (3-5-4) i w starciu z drużyną własnego boiska, jaką bez wątpienia jest Hearts (10-1-1), nie powinni mieć większych szans. O tym, jak ciężko gra się przeciwko Hearts w Edynburgu przekonał się choćby Hibernian, który ostatnio poległ w meczu z &quot;Sercami&quot; 1:4.
W ostatniej kolejce Hearts zremisowało na wyjeździe z Dundee 1:1, a ostatnio lubi przeplatać słabsze mecze z genialnymi występami, w związku z czym jutro spodziewam się dobrej gry zespołu z Edynburga. :mrgreen: Poza tym Hearts powinni się wziąć do roboty jeśli chcą jeszcze marzyć o mistrzowskim tytule, gdyż Celtic uciekł im już na 10 punktów. Tak więc liczę jutro na dobry mecz &quot;Serc&quot; i pewnie wywalczone 3 punkty.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Falkirk - Hibernian -&gt; 2, (Expekt: 4.40 3.40 1.80 1.90 1.15) 0:0 ⛔ ⛔ ⛔
Po ostatnim wyczynie Hibernianu w lidze, zdecydowałem się postawić w tym meczu właśnie na gości. W środę Hibernian (3 miejsce w lidze, 44 punkty) rozgromił na własnym boisku Livingston, a tydzień temu pokonał w meczu wyjazdowym Glasgow Rangers 3:0. Tak więc widać wyraźnie, że drużyna z Edynburga zaczęła odzyskiwać świetną formę, którą dysponowała pod koniec zeszłego roku. Jeśli chodzi o Falkirk (10 miejsce w lidze, 20 punktów), to jest to jedna z gorszych drużyn w tym sezonie, która ostatnio spisuje się bardzo słabo. Jako ciekawostkę warto dodać fakt, iż Falkirk (dom: 0-3-9) w tym sezonie jeszcze na własnym stadionie nie wygrał i jest najgorzej grającą drużyną na własnym terenie w całej lidze. Stawiam w tym meczu na Hibernian (wyjazdy: 6-1-5), ale troszkę obawiam się ich potknięcia, dlatego zagram za średnią stawkę.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Motherwell - Dundee United -&gt; X2/2, (Expekt: 2.15 3.25 3.25 1.25 1.70) 2:0 ⛔ ⛔ ⛔
Wydaje mi się, że w tym meczu może dojść do niespodzianki, a mianowicie do wygranej gości bądź remisu. Przeanalizowałem wyniki obydwu drużyn w roku 2006 i doszedłem do wniosku, iż zdecydowanie lepiej radzą sobie dzisiejsi goście. Dundee rozpoczęło ten rok od porażki z Aberdeen, ale później było już tylko lepiej: wygrana z Falkirk, oraz 3 kolejne remisy, w tym z Celtikiem na wyjeździe i na własnym terenie z Hearts. Motherwell natomiast w roku 2006 spisuje się bardzo źle, a w 6 meczach odniosło aż 5 porażek. Przegrało między innymi z drugoligowym St Mirren, ale też dwukrotnie z Celtikiem, z Kilmarnock oraz Rangersami. Tak więc obecna forma zespołów zdaje się przemawiać za Dundee, a ja pokuszę się na niezły kurs i zagram w tym meczu na nich. Za mniejszą stawkę spróbuję postawić na zwycięstwo gości, a za trochę większą na X2.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Falkirk FC - Hibernian 2 @ 1.80 BAH
Falkirk nadal walczy o pozostanie w lidze i kilka zwyciestw i sa bezpieczni poniewaz Livingston widze, ze coraz bardziej sie zapada w dol. Dzisiaj zagraja 2 najgorsze druzyny procz Falkirku jeszcze Dunfermline.Falkirk bedzie szukal tutaj zwyciestwa.
Hibernian ostatnio jest w znakomitej formie wygrali az 7-0 z Livingstonem, a wczesiej pokonali Rangersow. Hibernian probuje dogonic Hearts zeby powalczyc o LM. Ale tu moze zdarzyc sie wszystko......
Falkirk u siebie: 0-3-9 i ostatnio 0-0-3. Hibernian na wyjezdzie: 6-1-5 i ostatnio: 0-1-2. Ostatnie mecze Falkirku ogolem: 1-0-5 i Hibernian 2-1-3. H2H 3-4-3 i u siebie i na wyjezdzie: 2-2-6.
Allen Gow wraca do Falkirkiu. Ale nie zagraja: McPherson i Barr. W Hibernian nie zagra Scott Brown wraz z Smithem i Dalglishem.I ja pojde jednak za Hibernianem ktore ostatnio jest w dobrej formie.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Dzisiaj niestety fatalny dzień. Tego, że Hibernian nie wygra trochę się spodziewałem, ale mimo wszystko zagrałem na nich. :roll: To co zrobiło Hearts, to naprawdę się w pale nie mieści. :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom