>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkocja 04-05.03.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Kilmarnock - Dunfermline -&gt; ✅ 1 ✅ , (Expekt: 1.50 3.70 7.00 1.04 2.40) 1:0 ✅ ✅ ✅
Kilmarnock to drużyna, która w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze. Jeśli utworzylibyśmy tabelę ligową na podstawie ostatnich 5 meczów, to Kilmarnock znalazłby się w niej na 2 miejscu, tuż za Celtikiem. Kilmarnock nie przegrał w lidze ostatnich 5 meczów, w których odniósł aż 3 zwycięstwa. W jutrzejszym meczu zanosi się na kolejny dobry rezultat drużyny Kilmarnock, gdyż przyjeżdża do niej drużyna Dunfermline, zajmująca obecnie 11 pozycję w tabeli. Choć goście na przestrzeni ostatnich tygodni mają lekką zwyżkę formy (nie włączając w to porażki z Celtikiem), to jednak nie powinni sprawić kłopotów Kilmarnockowi, który na własnym boisku jest zespołem solidnie grającym (8-3-3), a w obecnym sezonie wygrał już dwukrotnie z zespołem gości. Dodatkowej motywacji dla Kilmarnock upatruję w ich dobrej sytuacji w tabeli, bowiem zajmują oni 5 miejsce, lecz tracą do czwartego Hibernianu 1 punkt, a do trzeciego Glasgow 2 punkty. Uważam, że Kilmarnock ma realne szanse na zajęcie 3 miejsca, ale warunkiem tego jest gra, taka jak w ostatnim czasie i wygrywanie z takimi outsiderami jak Dunfermline. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Celtic - Aberdeen -&gt; ✅ 1/over ✅ , (Expekt: 1.20 6.25 11.50 1.02 3.50/under 2.50 over 1.53) 3:0 ✅ ✅ ✅
Nie będę się tutaj specjalnie rozpisywał. Celtic to zdecydowany lider ligi, który daleko w tyle zostawił potencjalnych konkurentów w wyścigu o tytuł mistrzowski. Zajmujący 2 pozycję, zespół Hearts ma do Celtiku aż 13 punktów straty i nie ma najmniejszych szans na dogonienie lidera, który dodatkowo ostatnio jest we wyśmienitej formie. Celtowie wygrali ostatnie 3 ligowe mecze, w tym odnosząc wyjazdowe zwycięstwo nad Rangersami i gromiąc Dunfermline 8:1. ???? Aberdeen to drużyna, która pokazała ostatnio klasę w 2 meczach z czołówką, jednak z Celtikiem rady raczej już nie dadzą. Liczę na Maćka Żurawskiego i na to, że jeśli nawet Celtic straci w tym meczu bramkę, to będzie w stanie odpowiedzieć na nią kilkoma trafieniami. Patrząc na zdobycz bramkową Celticu w tym sezonie, można być prawie pewnym, że jutro padnie więcej niż 2.5 gola, a zwłaszcza jeśli będzie miała miejsce sytuacja, jaką opisałem powyżej tj. strata bramki przez Celtic. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy i overek.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Livingston - Hearts -&gt; ✅ 2 ✅ , (Expekt: 8.00 4.00 1.40 2.60 1.03) 2:3 ✅ ✅ ✅
Choć Hearts ostatnio zawodzą, to jednak mam do nich wielką sympatię i wierzę, że w niedzielę dadzą radę zamykającemu tabelę Livingstonovi. Zmienna ostatnio forma &quot;Serc&quot; związana jest z nieciekawą pod względem organizacyjnym sytuacją w klubie. Zawirowania te mają wpływ na grę zespołu, jednak z taką drużyną, jak Livingston drużynie z Edynburga najzwyczajniej w świecie nie wypada stracić punktów. Livingston, który jest prawdopodobnie tegorocznym spadkowiczem, nie powinien w żaden sposób zaskoczyć Hearts, którzy w tym sezonie wygrali już z nim dwukrotnie. W ostatnim meczu na wyjeździe Hearts zremisowali z Dundee, a więc można przypuszczać, że w tym meczu wygrają, tym bardziej, że ich ostatnie 2 mecze, z Motherwell w lidze i z Partick w pucharze były dla nich zwycięskie. Myślę, że po takim kursie warto zagrać na zwycięstwo gości.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Falkirk - Glasgow Rangers -&gt; ⛔ 1X ⛔ , (Expekt: 7.00 4.00 1.45 2.50 1.05) 1:2 ⛔ ⛔ ⛔
Postanowiłem zagrać taki ryzykowny typ, gdyż liczę na to, że Rangersi myślami są już w Hiszpanii, gdzie w przyszłym tygodniu zagrają w ramach LM rewanżowy mecz z Villarealem. Ten sezon ligowy jest dla Rangersów stracony, a więc powinni się skupić na Lidze Mistrzów, w której moim zdaniem cały czas mają szanse na awans do ćwierćfinałów. Sądzę, że tak właśnie myśli Strachan, który po tym sezonie i tak odchodzi z Glasgow, a pewnie na pożegnanie chiałby osiągnąć z Rangersami coś w Lidze Mistrzów. Mój typ wydaje się jeszcze bardziej nierealny jeśli popatrzymy na statystyki Falkirk na własnym boisku (0-4-9), jednak może właśnie przyszła pora na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością, lub chociaż na remis. Uwaga! Typ bardzo ryzykowny! :mrgreen:
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Była to w sumie niezła kolejka. Wszystkie typy, które miały wejść, to weszły. Oczywiście za wyjątkiem Falkirk z Rangersami. :mrgreen:
Generalnie 4/5 typów trafione i jesteśmy po tej kolejce na średnim ✅ . :mrgreen:
 
B 0

burginda

Użytkownik
Czy ktoś moze mi powiedziec gdzie na tym forum znajde bramki z ligi szkockiej?? Prosze o odpowiedz, zależy mi na tym. A pisałem na gg już do kilku modów i odpowiedzi brak ???? Z góry dzieki za odp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom