>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szansa na wejście zdarzenia w procentach.

R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Witam was, potrzebuje strone ze statystykami typu sofascore lub flashscore, która pokazuje procentową szanse na wejście zdarzenia typu 1X2. Będę bardzo wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:
I 60

insider_man

Użytkownik
Wartość % sam możesz obliczyć 100/kurs chyba, że masz na myśli dalsze statystyki z sofascore typu "szanse wynoszą x, podczas gdy w rzeczywistości wygrali x". Najlepszym rozwiązaniem jest samemu obliczać prawdopodobieństwo, gdyż bukmacher nie zawsze wystawia kursy, które w rzeczywisty sposób odzwierciedlają szanse. Nie jest to łatwe, ale nabierając doświadczenia jest to według mnie kluczowy czynnik przy wyborze meczów. Oczywiście nie gwarantuje, to 100% skuteczności, bo niespodzianki zawsze będą.
Przykład:
Dzisiejszy mecz
Sivasspor - Karagumruk
Kursy otwarcia w Betfair wynosiły 2/3.50/3.50, a więc 50%/28.57%/28.57 marża ~7%. Z moich wyliczeń wyszło 29.51%/40.98%/29.51%, a więc szanse na wygraną dla gospodarzy i gości takie same przy największym prawdopodobieństwie na remis. Przeliczając to na kursy powinno być według mnie 3.15/2.27/3.15. Oczywiście rzadko kiedy bukmacher wystawia kursy z faworyzowanym remisem, ale porównując swoje-bukmacher widać, że warto iść w stronę remisu/gości czyli np. DNB 2 lub X2.
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Na początku dzięki za odpowiedź. W jaki sposób to obliczasz, masz jakiś wzór? Które ze statystyk są dla ciebie kluczowe przy obliczaniu procentowym? Ogólnie staram się znajdywać typy o jak najniższym ryzyku jednocześnie o jak najwyższym kursie i do tego potrzebne mi jest obliczanie procentowe, myślałem nad tym że jakaś strona podaje takie obliczenia co oszczędziłoby mi dużo czasu. Jak narazie stawiam typy z 2 zdarzeniami w spotkaniu np. 1+ pow 2,5 i dość fajnie na tym wychodze więc chce to rozszerzyć. Używam do obliczeń własnego wzoru który jest dość prosty kurs×szansa w % np. 2.25×40% jeśli wychodzi 1 lub powyżej to opłaca się stawiać. Narazie jestem na takim poziomie i chce iść dalej.
 
I 60

insider_man

Użytkownik
Program mi to zlicza na podstawie ogólnych wyników historycznych + h2h + współczynnik siły + współczynnik siły na podstawie formy. Porównując je z dostępnymi kursami są niemal identyczne (zakładając, że wystawione kursy są prawidłowe), a więc wszelkie różnice na moją korzyść traktuje jako "źle" wystawiony kurs przez bukmachera. Oczywiście trzeba czasami "manualnie" korygować kursy jeżeli są braki w składach czy patrząc na ważność meczu itd.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Program mi to zlicza na podstawie ogólnych wyników historycznych + h2h + współczynnik siły + współczynnik siły na podstawie formy. Porównując je z dostępnymi kursami są niemal identyczne (zakładając, że wystawione kursy są prawidłowe), a więc wszelkie różnice na moją korzyść traktuje jako "źle" wystawiony kurs przez bukmachera. Oczywiście trzeba czasami "manualnie" korygować kursy jeżeli są braki w składach czy patrząc na ważność meczu itd.
kolego, mam pytanie tak z ciekawosci. przy jakim procentowym odchyleniu kursy uznajesz za wartosciowe oraz jakie najwieksze odchylenie pokazywal ten program?

edit; w swoim temacie napisales, ze sivas nie wygra na 99 procent przy kursie 2,15 na dnb na przeciwnika. jaki kurs pokazywal wtedy twoj program na 2dnb? 1,01 przy takim prawdopodobienstwie?
 
Do góry Bottom