>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Systemy przewidujace wyniki meczow pilki noznej oparte na statystyce

Q 0

qtasse

Użytkownik
(przepraszam za brak polskich znakow - przebywam obecnie za granica i nie mam dostepu do polskiej klawiatury)
Poszukuje informacji o systemach przewidujacych wyniki meczow pilkarskich opartych na statystyce (szeroko rozumianej - jako &quot;statystyki&quot; pojmuje zarowno srednia liczbe rzutow roznych na mecz jak i skomplikowane rozklady prawdopodobienstwa). Czy ktos z Was posiada informacje o takich algorytmach albo jakies opisy ich dzialania? Istnieja strony poswiecone takiej tematyce? (stron o pilkarskich statystykach jest miliard, ale malo ktora probuje to przekladac na bukmacherke)
Z gory dziekuje za wszystkie rzeczowe odpowiedzi. Prosilbym o wstrzymanie sie z odpowiedziami typu &quot;co ty naiwniaku gdyby istnialy takie sposoby to kazdy bylby miliarderem&quot;. Pozdrawiam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do niedawna w dziale z linkami prowadziłem taki wątek poświęcony algorytmom typującym i był tam zgromadzony przeze mnie obszerny zbiór odpowiednich stron - ale kilka dni temu tamten wątek został usunięty przez administrację forum...
Był tam m.in. taki wpis:
Na stronie http://www.bettify.com
w zakładce BETTING TOOLS wybieramy Interactive stats i po wpisaniu nazw obu drużyn i lat - otrzymujemy prognozę wyniku oraz kursu, jaki wynika z ich rezultatów w H2H, np. dla Chelsea i Arsenalu za lata 2000-2012:
http://www.bettify.com/interactive/match/Chelsea/Arsenal/2000/2012

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Statystyki mówią, że dane statystyczne są największym kłamcom. Szczególnie jeśli chcesz grać correct score ????
Wysokie kursy na correct scores z czegoś się właśnie biorą i tu znajduje się pole do zastosowania Dutchingu , choć i on nie zawsze jest przecież lekiem na całe zło ???? bo nawet i 3 czy 4 typy nie zawsze pomeczowo pokrywają się z naszymi wcześniejszymi prognozami dokładnego wyniku.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
edi8 sory że nie na temat ale pamiętasz temat w tym dziale odnośnie systemu albo progresji do wyścigów konnych, mógłbyś podesłać link pls ????
 
Do góry Bottom