>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

system

B 0

bebs

Użytkownik
Witam, jestem poczotkujący w bukmacherce i proszę o skomentowanie takiego systemu: stawiam u dwóch buków na to samo spotkanie u jednego na wygraną pierwszej drużyny a u drugiego na wygraną drugiej drużyny. Jeżeli będzie remis to przegrywam ale następne spotkanie gram progresją tego pierwszego w taki sam sposób, przecież cały czas nie będę trafiał remisów. Proszę o skomentowanie co o tym myślicie? Dzięki z góry i pozdrawiam
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
hmm zalozmy ze znajdziesz mecze po kursie 3 na 1nke i 3 na 2ke.
Pierwsza kolejka, grasz po 100 jest remis jestes na minusie 200.
2 kolejka grasz za 200 jest remis jestes 600 na minusie
3 kolejka grasz za 400 , trafiasz wygrywasz 1200 wszystko cacy ale wlozyles 1400.
Chyba ze cos zle policzylem.
Pozatym ciezko znalezy mecze o kursie wiekszym ,rownym 3.
A i raz na 3 miesiace trafisz 5 remisow pod rzad a na 6 kolejke przy podwajaniu dwoch progresji naraz bedziesz musial dac ponad 6tys czyli lacznieponad 12ty(6 kolejek razem) a jesli trafich mecz o kursie 3 za 3200zeta zarobisz 9600 czyli plecak dosyc duzy.
Jedyna opcja to single po oplacalnych kursach, wg mnie afkors.
 
B 0

bebs

Użytkownik
Ja myślałem tylko o singlach, a ile Wam się trafiło najwięcej remisów pod rząd? Pozdro
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Single w sensie plaska stawka mialem na mysli bo jak nie trafisz 6 pod rzad to jestes,, tylko 6razy stawka,, w plecy a nie 120 razy jak w Twojej progresji.
Grajac single oparte dobrymi analizami masz nieduze ryzyko ,,duzej,, wtopy. Oczywiscie nieduze to pojecie wzgledne bo kluczem do sukcesu sa dobre typy.
Prowadzilem swojego czasu temat w tym dziale,, single,,.
Gralem za male pieniadze i do tylu nie bylem, przed swietami wyplacilem troche kasy i teraz nie mam nadmiaru zeby zaczac grac ,,na powaznie,, ale wiem ze mozna na bukmacherce zarabiac.
Na poczatku graj za drobne, szukaj dobrych zrodel i tyle.
Najwazniejsze to 3mac sie okreslonych zasad i nie podniecac sie, nei grac na sile pod impulsem.
Lepiej nie zagrac nic niz zagrac zly mecz. Zly w sensie niepewny, na sile.
Tak jak mowilem zacznij wg mnie tak grac, na poczatku u 3 bukow,4 wüplac kase dostaniesz bonusy. Wtedy zacznij najpierw za mniejsze kwoty, pozniej za wieksze.
Chyba tyle na dziendobry, systemow nie szukaj bo nie ma tylko trzeba dobre typy miec, niby takie latwe:p
 
ace 3

ace

Użytkownik
proszę o skomentowanie takiego systemu: stawiam u dwóch buków na to samo spotkanie u jednego na wygraną pierwszej drużyny a u drugiego na wygraną drugiej drużyny. Jeżeli będzie remis to przegrywam
rutra
Jak ja się cieszę, że matura z matematyki stała się obowiązkowa :razz:
0-100 = -100

wszystko sie zgadza (0 - 100) * 2 = -200
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Jak ja się cieszę, że matura z matematyki stała się obowiązkowa :razz:

0-100 = -100
no to moze ciesz sie ze gimnazjum jeszcze przed Toba i z polaka bedziesz mial czytanie tekstu ze zrozumieniem.
Kolega pisze, ze gra u dwoch bukow.
Kazdy to skminil tylko nie Ty i jeszcze smiesz sie sadzic.
Jesli mnozenie 2*100 w glowie przekracza Twoje mozliwosci obliczeniowe to z checia podesle ksiazke ,,I ty mozesz zostac pitagorasem,,.
Albo lepiej, kupie Ci linijke z tabliczka mnozenia taka maksymalnie 4 razy 4 z Myszka Miki bedzie do piornika pasowac, w razie czego podaj dane na priv to ci wysle, powaznie.
ZA DARMO!!!!
A jezeli to nie wystarczy to jeszcze Ci Plusz Aktiv moge dolozyc, jak sobie z rana wypijesz to moze sie nie pomylisz w zakladaniu butow bo w sumie tez sa 2 buty i da sie pomylic.Ale w sumie co z rekoma i nogami?? jak Ty dajesz rade codziennie powiedz?lewa, prawa,lewa,prawa, raz dwa, raz ,dwa,...wydrukuje Ci 4 kartki a4(nie audi) takiego textu,ok? albo lepiej dwie a3(tez nie audi jakbys pytal) zebys sie wliczeniu nie pomylil.
Nie no stary spalem dzisiaj 2 godziny ale tak jak Ty ze swoimi obliczeniami to nawet mocna kawa nie stawia na nogi.
Pisz wiecej, czesciej i wyrzuc kalkulator a swiat stanie przed Toba otworem!!
Zobaczysz systemy, ktore sie nawet Ferdkowi Kiepskiemu nie snily!!!

PS:Sorry za brak polskich znakow, jezeli nie mozesz zrozumiec mojego przekazu to moge dodac pare znakow niemieckich ÖÄÜÖÄÜ?ßßß, moze cos wykombinujesz, jesli nie to pisz smialo, chetnie odpowiem!
Mam nadzieje ze sie nie obraziles, bo nie chcialem Cie urazic bardziej niz Ty mnie postem wczesniejszym!!Odbior!!
 
B 0

bebs

Użytkownik
Ciężko jest znaleźć mecze o kursie 3 na jedną i na drugą drużynę (praktycznie niemożliwe). Wydaje mi się, iż aby grać płaską stawką to trzeba znaleźć mecz gdzie na jedną drużynę jest kurs 3 a na drugą musi być nonajmniej 2,4 bo inaczej nie opłaca się grać. Jak na razie gram swoją progresją i do chwili obecnej jestem na nawet dużym plusie, do chwili obecnej trafiłem tylko trzy remisy pod rząd. Może to jest jakiś sposób? Proszę o porady. Pozdrawiam
 
B 0

bebs

Użytkownik
Jeszcze chciałem dodać, iż wczorja pięknie poszedłem do przodu na meczu Słowacji z Włochami, niezły zarobek. Pozdrawiam
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Progresja jest po prostu nieopłacalna i wymaga dużych nakładów finansowych do grania tym systemem. tak jak napisałeś wyżej wybieramy mecz Słowaków z Włochami. kurs na Słowację 7.3 najwyższy na Włochy 1.61 na słowaków stawiamy 10 złotych możliwa wygrana 73zł na włochy stawka 20zł możliwa wygrana 32,2zł.
W wypadku wygranej Słowaków jesteśmy na plusie 43zł - Włochów 2,20 zł, czy jeśli wygrywa potencjalny faworyt zyski są marne i ciężkie do odrobienia w kolejnym kroku progresji gdy wygrywa faworyt bukmacherów ponieważ stawki w kolejnych etapach rosły by monstrualnie ????
Dobieranie kursów 3.0 - 2.5 według mnie jest również jest bez sensu ponieważ przy stawce 10j zyski na czysto to 10 i 5 zł więc by odrabiać kolejne stawki progresji potrzeba by było niesamowicie wysokich kwot ????
Powiem tak gdy ujrzałem ten system 1 raz pomyślałem sobie zajebisty system, ale gdy tak sobie na kartce rozpisałem ile trzeba wkładać w kolejne etapy po prostu myślę że ten system jest nieopłacalny i wymaga gigantycznego stanu konta ????
 
Do góry Bottom