>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System X z X (kombinacje)

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wszystko zależy od tego, ile typów chcesz postawić i jakie mają kursy.
Wiadomo, że 6 spotkań z kursami 4.00 nie będziesz grał jako 5z6 tylko raczej 4z6 czy nawet 3z6.
Z kolei taka sama ilość spotkań, z kursami w okolicach 2.00 zdecydowanie lepiej wypadnie w rozpisie 5z6 bo w 3z6 nie osiągniemy nawet zwrotu kapitału.

Nie da się łatwo określić, która kombinacja jest najlepsza. Jeśli grasz dość wysokie kursy - wybieraj te rozpisy dające więcej możliwości do pomyłki. Jeśli zaś, rzadko się mylisz i stawiasz single o kursach w okolicach 2 - próbuj 5z6
 
B 0

barti

Użytkownik
Osobiście jestem zwolennikiem kursów 6z8, 4z6, 3z4 i 2z3. Uzasadnienie podał już poprzednik. Czasami bawiłem się w kursy 3z7 i 3z8, ale tylko przy zakładach połowa/koniec spotkania, gdzie wiadomo jakie są kursy. Jednak to już prawie totolotek....
 
el-loco 211

el-loco

Użytkownik
Osobiście jestem zwolennikiem kursów 6z8, 4z6, 3z4 i 2z3. Uzasadnienie podał już poprzednik. Czasami bawiłem się w kursy 3z7 i 3z8, ale tylko przy zakładach połowa/koniec spotkania, gdzie wiadomo jakie są kursy. Jednak to już prawie totolotek....
a kursy w jakich granicach musza być żebyś w systemie np. 6z8, 4z6 przy trafionych kolejno 6 i 4 meczach był na zero?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a kursy w jakich granicach musza być żebyś w systemie np. 6z8, 4z6 przy trafionych kolejno 6 i 4 meczach był na zero?
Nie trzeba wiele wysiłku żeby do tego dojść :|
6z8 - to 28 zakładów. 6 spotkań musi Ci dać kurs 28.
4z6 - 15 zakładów. 4 trafione spotkania muszą dać kurs 15
Dalej chyba sobie poradzisz? W razie problemów kalkulator matematyczny rozwiąże sprawę ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
A w tenisia też można grać System (kombinacynym ?
Tak, można.

Ja osobiście grałem 2z3 i całkiem dobrze to wychodziło, ale teraz się pokończyły mecze ligowe i nie ma z czego wybierać. Za parę miesięcy startuję ponownie z czymś takim:
- mając budżet 50j
- wybieram 3 mecze z kursami powyżej 1,73 (dokładna analiza spotkań)
- gram raczej jakieś liki ekstremalne
- typuję głównie gospodarzy
- każdy mecz z innej ligi
- stawka 3x1,66j co daje 4,98j
- przy takim rozkładzie starcza mi na 10 prób
- jak wejdzie 0 lub 1 mecz to mam 4,98j ⛔
- jak wejdzie 2 mecze to jestem na 0 lub minimalnie na ✅
- jak wejdzie 3 mecze to mam jakieś 20-25j na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom