>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

"System" w bet-at-home.

C 41

ciechu

Użytkownik
Witam.

Mam takie pytanie. Jako, że gram raptem od 2 tygodni mam pytanie odnośnie zakładu &quot;system&quot;.

Widnieją tam np:

Zakład systemowy 2 z 9 (36 rzędów)
Zakład systemowy 3 z 9 (84 rzędów)
Zakład systemowy 4 z 9 (126 rzędów)

Jak to dokładnie działa? Np. jak obstawię 9 meczy, a zaznaczę zakład 2 z 9 to jak wejdą chociaż 2 mecze to wygrałem? Bardzo proszę o pomoc, a także komentarze czy opłaca się grać w ten sposób.

Pozdrawiam.
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
@Ciechu : Tak jak napisales 2 z 9 czyli z 9 meczy jak wejda 2 to wygrales, z tym ze jest tu maly &quot;haczyk&quot; a mianowicie to ze wygrywasz stosunkowo mniejsza kwote (bardzo stosunkowo ^^)

Np: Stawiasz 2 z 9 (36 rzedow). Na kazdy rzad stawiasz 1 PLN, czyli na caly system(kupon) 36 PLN. Jesli bys trafil tylko 2 mecze wygrasz ~10gr?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ciechu tak jak to opisałeś np. 3 z 8 to musza 3 mecze wejść takowy system opłaca się albo z wysoką stawka lub wysokimi kursami
 
snajp 608,9K

snajp

Użytkownik
Czy można obstawić system 2 z 3 obstawiając np. 9 spotkań?
Po prostu podzielić te 9 spotkań na trzy grupy po trzy spotkania?
Próbowałem to zrobić ale chyba nie ma szans bo wstawiając 9 spotkań od razu wyskakuje system 2,3,4itd. z 9-ciu
 
F 0

fruitcakeman

Użytkownik
wiem wiem ???? aż taki ciemny nie jestem ????
ale chodzi mi o to jak sam sobie moge policzyć
mnoże stawki 80% kwoty za ktorą obstawiam, jak to idzie :&gt;
 
snajp 608,9K

snajp

Użytkownik
Żadne 80% tu nie ma podatku,po prostu mnożysz wszystko przez siebie i wychodzi wygrana :spokodfhgfh:
 
snajp 608,9K

snajp

Użytkownik
GREN w Twoim przypadku jest tak:
obstawiając taki system musisz się liczyć z tym że obstawiasz 21 kombinacji i za każdą musisz zapłacić osobno,czyli z Twojej stawki 4.83 zostaje 0.23 zł
Teraz trafiłeś za :
1.45 x 1.10 x 1.10 x 1.05 x 1.05 x 0.23 = 0.44 zł




Tu jest przykład z fortuny(podatek) tyle kombinacji trzeba obstawić​
 
K 0

kris27

Użytkownik
Sorry że odgrzewam starego kotleta ale skoro jest taki temat na forum to nie będę tworzył wątku nowego.

Otóz w BAH gram od dłuższego czasu juz z różnym skutkiem ,raz zle raz dobrze naszczescie obracam małymi stawkami to i ryzyko poniesienia duzej straty znikome (tak jak i przy małyxch stawkach małe prawdopodobieństwo trafienia tysięcy ;-) ) ,ostatnio mnie zaciekawił system i tak wczroaj siedziałem,klikałem i liczylem.

Czy ktoś mógłby jasno wytłumaczyc od czego zalezy wieksza wygrana?
Załózmy że obstawiłem jako pojedyńczy zakład trzynascie spotkań w piłce (rózne ligi)
W systemie zagrałem zaklad systemowy 5 z 13 (1287 rzędów) za 12.87 zł (całkowita stawka) a rząd jeden wyszedł mnie 0,01 grosza.Maksymalna wygrana jaka mi pisze to 583 ,59 gr. przy zakłądzie systemowym 5 z13.
Skoro Rykos powżej pisze że jest mały haczyk to w takim razie ile muszę tak naprawdę trafic meczy aby wygrac?
wystarczy że wejdą tylko 5 z 13? czy musze wybic się powyżej 5 trafnie wytypowanych meczy aby ubic ta maksymalną stawkę wygranej?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To wszystko zależy jakie kursy grasz, jeżeli grasz wysokie to wygrana w przypadku trafienia 5 typów będzie wyższa, wygrywając 5z13 na pewno na plus nie wyjdziesz, najwyżej zwróci Ci się pewna część stawki.
 
K 0

kris27

Użytkownik
Czyli reasumujac,jeśli sie nie gra za pewna wysoką stawkę to nie do końca opłaca sie grac systemem.
 
S 0

spike90

Użytkownik
Plusem tego systemu jest to że nie wszystkie spotkania muszą ci wejść (wtedy nie masz tak dużej straty kapitału jak na normalnym AKO), a jeżeli wszystkie zdarzenia wejdą to dostajesz mniej niż jakbyś grał normalne ako.
 
Do góry Bottom