>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

system single live

trutana 211

trutana

Użytkownik
Witam opisze bardzo prosty system polegający na obstawianiu singli , wszystko jest proste i przejrzyste a za to skuteczne , Pracując zawodowo zawsze bedę powtarzał proste rozwiązania są najlepsze ,
A za tym na czym owy system polega
wybieramy singla z oferty ( dla nas nasz pewniak) niech to będzie kurs 1,32
i czekamy na live na rozwój wydarzeń , jeśli &quot;nasz pewniak&quot; strzela bramkę w pierwszych minutach to rzecz oczywista nie obstawiamy tego spotkania , ale jeśli nasz pewniak remisuje do 35 minuty kurs rośnie do 1,55 , odpowiednio jeśli jest to pewniak 1,7 kurs rośnie do 2 itd , powiedzmy ze na 30 singli 5 nie uda nam sie obstawić bo nie bedzie okazji powiedzmy ze po 20 minutach jest 3:0 w innych przypadkach mamy do czynienia z valuebetami , różnica kursów jest na naszą korzyść , nie wspomne jak nasz pewniak przegrywa kurs rośnie nie raz do 4 po czym systuacje po 15 minutach wraca do stanu rzeczy
dzisiaj przykład
Dukla Praga U214 - 1Ostrava U21przed meczem 1,44 w 30 minucie 1,8
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
pewniaków nie ma i im dłużej patrze na to wszystko tym bardziej utwierdzam się w tym.
A tak w ogóle to cześć;)
Jeżeli można to w ogóle nazwać systemem to nie jest to całkiem złe,
więc czemu nie. Wg mnie - dobrze by było mieć wtedy ten mecz przed oczami,ale nie każdy ma odpowiednie kanały w tv, ew streamy w necie szukać i lookać. Patrząc na livescory widzimy np tylko suche 0:0 ,
a oglądając mecz widzimy grad strzałów i bramkę która wisi w powietrzu i raczej &quot;zaraz&quot; wpadnie, czy tu czy tam. Więc zawsze może być też jakiś over, etc.
Choć pamiętajmy np Real w pierwszych meczach , który nie dał rady przeciewnikom
tudzież Barce niekiedy (lub też Real) które strzelają w pierwszych 5&#39; minutach ???? Wtedy jak mówisz - szukamy innego spotkania.
Moje zdanie jest : czemu nie, można próbować ale na własne ryzyko ;)
pozdrówki;)
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Zaczynam tak grać obieram mniej wiecej taką drogę ( nie na siłe tylko uprzednio przemyślane )
kursy 1,14 &gt; 1,4
kursy 1,2 1,3 &gt; na 1,55 -
kursy 1,5 , 1,6 &gt; 2
kursy 2 &gt; 2,4
Kurs 3 &gt; 4
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
zbadałem rynek, problem jest z kursami 1,2 1,3 te do 40 minuty sie nie zmieniaja później mozna szaleć
zresztą kursów jest ok , fajne kursy są do połowy tu mozna sie zastanowić przetestuje ten system , za tydzien napisze o rezultatach
 
D 3

dzem

Użytkownik
Jak się mają kursy przy starcie meczu tenisowego?
Kurs w bwin na Agnieszkę wynosił 1,75 i wahałem się czy stawiać.
Oglądałem w telefonie pierwszy set, widzę, że Isia zdobyła któryś pkt to stwierdziłem, że zaryzykuję. Po wygraniu Woźniacki pierwszego gema kurs wzrósł do 1,95 na Agę (przełamania nie było, podanie Woźniacki).
Czy w wypadku gdy nie ma zdecydowanego faworyta, po 1 przegranym gemie na start - aż tak kursy się zmieniają? Czy tak mi się po prostu trafiło?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ten mecz był specyficzny bo za Isię za dużo płacili
Po prostu buki walnęły się w ocenie siły Woźniacki. Grała jakby okres miała (ja poległem bo postawiłem 3 sety)
Mecze w tenisa kursami przypominają grę Barcelony ze wszystkimi poniżej połowy tabeli...
 
Do góry Bottom