>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system single live

trutana 211

trutana

Użytkownik
Witam opisze bardzo prosty system polegający na obstawianiu singli , wszystko jest proste i przejrzyste a za to skuteczne , Pracując zawodowo zawsze bedę powtarzał proste rozwiązania są najlepsze ,
A za tym na czym owy system polega
wybieramy singla z oferty ( dla nas nasz pewniak) niech to będzie kurs 1,32
i czekamy na live na rozwój wydarzeń , jeśli &quot;nasz pewniak&quot; strzela bramkę w pierwszych minutach to rzecz oczywista nie obstawiamy tego spotkania , ale jeśli nasz pewniak remisuje do 35 minuty kurs rośnie do 1,55 , odpowiednio jeśli jest to pewniak 1,7 kurs rośnie do 2 itd , powiedzmy ze na 30 singli 5 nie uda nam sie obstawić bo nie bedzie okazji powiedzmy ze po 20 minutach jest 3:0 w innych przypadkach mamy do czynienia z valuebetami , różnica kursów jest na naszą korzyść , nie wspomne jak nasz pewniak przegrywa kurs rośnie nie raz do 4 po czym systuacje po 15 minutach wraca do stanu rzeczy
dzisiaj przykład
Dukla Praga U214 - 1Ostrava U21przed meczem 1,44 w 30 minucie 1,8
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
pewniaków nie ma i im dłużej patrze na to wszystko tym bardziej utwierdzam się w tym.
A tak w ogóle to cześć;)
Jeżeli można to w ogóle nazwać systemem to nie jest to całkiem złe,
więc czemu nie. Wg mnie - dobrze by było mieć wtedy ten mecz przed oczami,ale nie każdy ma odpowiednie kanały w tv, ew streamy w necie szukać i lookać. Patrząc na livescory widzimy np tylko suche 0:0 ,
a oglądając mecz widzimy grad strzałów i bramkę która wisi w powietrzu i raczej &quot;zaraz&quot; wpadnie, czy tu czy tam. Więc zawsze może być też jakiś over, etc.
Choć pamiętajmy np Real w pierwszych meczach , który nie dał rady przeciewnikom
tudzież Barce niekiedy (lub też Real) które strzelają w pierwszych 5&#39; minutach ???? Wtedy jak mówisz - szukamy innego spotkania.
Moje zdanie jest : czemu nie, można próbować ale na własne ryzyko ;)
pozdrówki;)
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Zaczynam tak grać obieram mniej wiecej taką drogę ( nie na siłe tylko uprzednio przemyślane )
kursy 1,14 &gt; 1,4
kursy 1,2 1,3 &gt; na 1,55 -
kursy 1,5 , 1,6 &gt; 2
kursy 2 &gt; 2,4
Kurs 3 &gt; 4
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
zbadałem rynek, problem jest z kursami 1,2 1,3 te do 40 minuty sie nie zmieniaja później mozna szaleć
zresztą kursów jest ok , fajne kursy są do połowy tu mozna sie zastanowić przetestuje ten system , za tydzien napisze o rezultatach
 
D 3

dzem

Użytkownik
Jak się mają kursy przy starcie meczu tenisowego?
Kurs w bwin na Agnieszkę wynosił 1,75 i wahałem się czy stawiać.
Oglądałem w telefonie pierwszy set, widzę, że Isia zdobyła któryś pkt to stwierdziłem, że zaryzykuję. Po wygraniu Woźniacki pierwszego gema kurs wzrósł do 1,95 na Agę (przełamania nie było, podanie Woźniacki).
Czy w wypadku gdy nie ma zdecydowanego faworyta, po 1 przegranym gemie na start - aż tak kursy się zmieniają? Czy tak mi się po prostu trafiło?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ten mecz był specyficzny bo za Isię za dużo płacili
Po prostu buki walnęły się w ocenie siły Woźniacki. Grała jakby okres miała (ja poległem bo postawiłem 3 sety)
Mecze w tenisa kursami przypominają grę Barcelony ze wszystkimi poniżej połowy tabeli...
 
Do góry Bottom