>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

system over/strzeli

alowy 5

alowy

Użytkownik
ok, juz wiem, obcykałem co i jak, ale teraz mam inny problem..
daje na pilke nożną, wchodzę w szczegóły spotkania i tak wybieram np poniżej 5.5 gola w braga - lech i kilkam i tam sobie ustalam kurs...ja nie chce tej giełdy, chcę normalnie postawić... jak to zrobić?
jeśli chcesz postawić jak u zwykłego buka to po prostu klikasz na kurs na niebieskim polu, wpisujesz stawkę i zatwierdzasz. Nie ustalasz sam kursu. Ustalanie kursu to już wyższa szkoła jazdy i na to przyjdzie czas potem jak już zakumasz co i jak...
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
A da się tam stawiać kupony ako normalnie a nie tylko w tym multizakłady?
bo tam jest chyba mniejsza oferta, z tego, co widzę...
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
A da się tam stawiać kupony ako normalnie a nie tylko w tym multizakłady?
bo tam jest chyba mniejsza oferta, z tego, co widzę...
łączone zakłady to własnie multizakłady, z tym że jak sam zauważyłeś oferta jest mniejsza.
 
P 0

poli_x

Użytkownik
ok, juz wiem, obcykałem co i jak, ale teraz mam inny problem..
daje na pilke nożną, wchodzę w szczegóły spotkania i tak wybieram np poniżej 5.5 gola w braga - lech i kilkam i tam sobie ustalam kurs...ja nie chce tej giełdy, chcę normalnie postawić... jak to zrobić?
z tego co mi tłumaczył kolega wcześniej,to nas interesują tylko tabelki niebieskie,to jest opcja taka bezgiełdowa podobno....
wczoraj już pierwszy mecz postawiłem bez hattricków i poszło,więc jest dobrze.
Denerwuje mnie tylko domaganie się o tą pełnoletność,jak najlepiej załatwić z tym sprawę?
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Denerwuje mnie tylko domaganie się o tą pełnoletność,jak najlepiej załatwić z tym sprawę?
Z tego co kojarzę to grać możesz bez problemu. Natomiast żeby wypłacić kasę musisz zweryfikować konto czyli musisz im wysłąć skan dowodu osobistego ????
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
Dokładnie, alowy ma rację, przy wypłacie musisz im wysłać skan dowodu/paszportu/prawa jazdy.

UWAGA!!!
Teraz typy będą podawane także z betfair.
Jeśli to będą single, bukiem u którego stawiam będzie betfair, natomiast, jeśli podam kupony ako, to będą z expekta .


Aston Villa - Blackburn
Typ: Strzelony hattrick? - NIE✅
Kurs: 1.02
stawka: 54,98j

_________
+6,08j
 
Do góry Bottom