>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system over/strzeli

Z 0

zzishoh

Użytkownik
Witam.
Chciałbym spróbować takiego &#39;systemu&#39;, jest on oczywiście znany, ale chcę go sprawdzić &#39;na papierze&#39;, więc stworzyłem ten temat.
Kurs ako będzie oscylował w granicach 1.2-1.3 max, ale będą też single nawet za 1.01
Buk: expekt

Zaczynamy:
#1
Internazionale - Bayern München
Typ: over 0.5 ✅
Kurs: 1.04

Arsenal - Stoke
Typ: gospodarz strzeli? - TAK✅
Kurs: 1.03

FC Porto - Sevilla FC
Typ: over 0.5✅
Kurs: 1.02




ako: 1,09
stawka: 20

+1,8j
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolego &gt;&gt;&gt; to jest idealny materiał do swojego wątku w dziale z kuponami - a nie do tego tematu z prezentacją systemów, bo niczego nowego tu nie wnosi....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zzishoh

Użytkownik
Podwyższam stawkę do 50zł
#2
Sporting CP - Rangers
Typ: over 0.5✅
Kurs: 1.02

PSV - Lille
Typ: over 0.5✅
Kurs: 1.03

Zenit - Young Boys
Typ: over 0.5✅
Kurs: 1.01

ako: 1.06
stawka: 51,8


+4,98
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
System moim zdaniem slaby, aby osiagnac jakikolwiek wiekszy zysk trzeba wlozyc duzo $$. Moze Tobie jednak uda sie wyjsc z niego z zyskiem, powodzenia
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
System moim zdaniem slaby, aby osiagnac jakikolwiek wiekszy zysk trzeba wlozyc duzo $$. Moze Tobie jednak uda sie wyjsc z niego z zyskiem, powodzenia
dzięki ;)
Dlatego przeprowadzam taką symulację, aby się przekonać ????
Przy wkładzie 50zl, po kursie 1,04 potrzeba mi 18 kuponów, aby podwoić wkład, a przy takich kursach jest to możliwe. Może żmudne, ale może się opłaci.
Będę też grał na live przy stanie np 2-0 i zobaczymy jak to będzie.
 
ockham 0

ockham

Użytkownik
Witam.
Chciałbym spróbować takiego &#39;systemu&#39;, jest on oczywiście znany, ale chcę go sprawdzić &#39;na papierze&#39;, więc stworzyłem ten temat.
Kurs ako będzie oscylował w granicach 1.2-1.3 max, ale będą też single nawet za 1.01
Buk: expekt
Zaczynamy:
#1
Internazionale - Bayern München
Typ: over 0.5 ✅
Kurs: 1.04
Arsenal - Stoke
Typ: gospodarz strzeli? - TAK✅
Kurs: 1.03
FC Porto - Sevilla FC
Typ: over 0.5✅
Kurs: 1.02

ako: 1,09
stawka: 20
+1,8j
moim zdaniem to zaden system kurs 1,09 w 3 meczech, lepiej zagrac jakis jeden mecz z podporka w miare pewny i masz to samo.Zobacz sobie over 1 a w meczu Bayern-Inter miales farta.Zycze jak najlepiej ale zastanow sie jeszcze,duze stawki a maly zysk.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Myślałem, że nie ma hattricków na expekcie...
Są, ale wszystko kurs 1.01..... a szkoda...
Dlatego polecam Betfair. Najczęsciej kurs wynosi 1,02 ale bardzo często też 1,03 i 1,04. Trafiają się też i 1,07 a nawet 1,18 czy 1,20 jak ostatnio w meczach pucharu Anglii na MU czy na Real i Arsenal ze Stoke wczoraj.
 
P 0

poli_x

Użytkownik
Dlatego polecam Betfair. Najczęsciej kurs wynosi 1,02 ale bardzo często też 1,03 i 1,04. Trafiają się też i 1,07 a nawet 1,18 czy 1,20 jak ostatnio w meczach pucharu Anglii na MU czy na Real i Arsenal ze Stoke wczoraj.
a mógłbyś mi wytlumaczyć na jakiej zasadzie to działa? nie bardzo rozumiem Betfair...

jest powiedzmy dzisiaj mecz

Leverkusen - Metalist
TAK 12,5 | 17.5 | 26
NIE 1.01 | 1.02 | 1.03

czemu do danego zakładu na tak i nie są po 3 dodatkowe zakłady?
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
a mógłbyś mi wytlumaczyć na jakiej zasadzie to działa? nie bardzo rozumiem Betfair...
jest powiedzmy dzisiaj mecz
Leverkusen - Metalist
TAK 12,5 | 17.5 | 26
NIE 1.01 | 1.02 | 1.03
czemu do danego zakładu na tak i nie są po 3 dodatkowe zakłady?
Nie jestem ekspertem bo sam od niedawna gram na Betfair. Polecam dział Betfair na tym forum. Dużo tam się dowiesz.
Generalnie chodzi o to że interesują Cię tylko pola różowe (lay) i niebieskie (back).
Pola niebieskie działają tak jak u normalnego buka czyli na to że nie padnie hattrick jest kurs 1,03 a na to że padnie jest kurs 26. Jeśli chodzi o pola różowe to działa to tak że to Ty wcielasz się w rolę bukmachera tzn. np. tam gdzie masz TAK (nie wygra) 55 tzn. że zobowiązujesz się postawić 108j żeby wygrać 2j. Nie będę Ci tu mącił. Możesz grać tak jak u zwykłego buka używając tylko pól niebieskich. Jeśli Cię to zainteresuje to na pewno pogłębisz swoją wiedzę na tym forum i wszystkiego się dowiesz. Ja jednak jestem jaszcze za cienki żeby Ci tłumaczyć. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zzishoh

Użytkownik
Nie jestem ekspertem bo sam od niedawna gram na Betfair. Polecam dział Betfair na tym forum. Dużo tam się dowiesz.
Generalnie chodzi o to że interesują Cię tylko pola różowe (lay) i niebieskie (back).
Pola niebieskie działają tak jak u normalnego buka czyli na to że nie padnie hattrick jest kurs 1,03 a na to że padnie jest kurs 26. Jeśli chodzi o pola różowe to działa to tak że to Ty wcielasz się w rolę bukmachera tzn. np. tam gdzie masz TAK (nie wygra) 55 tzn. że zobowiązujesz się postawić 108j żeby wygrać 2j. Nie będę Ci tu mącił. Możesz grać tak jak u zwykłego buka używając tylko pól niebieskich. Jeśli Cię to zainteresuje to na pewno pogłębisz swoją wiedzę na tym forum i wszystkiego się dowiesz. Ja jednak jestem jaszcze za cienki żeby Ci tłumaczyć. Pozdrawiam
Właśnie też nie do końca łapie betfair, czyli można tam stawiać jak u każdego innego buka, tak? ????
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
ok, a mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, czy mogę wpłacić im pieniądze poprzez zwykły przelew ze swojego konta bankowego? Czy mogę im wpłacić w złotówkach (bo tam się chyba gra tylko w €)?
Czy jak bym chciał wypłacić pieniądze, to czy mogę je wypłacić na swoje konto bankowe (bo nie wiem o co chodzi z tym moneybookers)?
 
P 0

poli_x

Użytkownik
ok, a mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, czy mogę wpłacić im pieniądze poprzez zwykły przelew ze swojego konta bankowego? Czy mogę im wpłacić w złotówkach (bo tam się chyba gra tylko w €)?
Czy jak bym chciał wypłacić pieniądze, to czy mogę je wypłacić na swoje konto bankowe (bo nie wiem o co chodzi z tym moneybookers)?
Obowiazuje tam Euro i parę innych walut,Polskiego Złotego nie ma,załóż konto w mooneybookers,jest to bardzo wygodne,nie musisz tam podawać żadnych kart,kont itd,poprostu posiadaj konto,później podczas wpłaty kasy na betfair poprosi Cię o login i haslo mooneybookers i przelew pójdzie przez przelewy24 za pośrednictwem mooneybookers,kasa dochodzi po 5 sekundach ????

Przed chwila tam zakładałem konto ponieważ zaciekawił mnie system hattricków
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
Obowiazuje tam Euro i parę innych walut,Polskiego Złotego nie ma,załóż konto w mooneybookers,jest to bardzo wygodne,nie musisz tam podawać żadnych kart,kont itd,poprostu posiadaj konto,później podczas wpłaty kasy na betfair poprosi Cię o login i haslo mooneybookers i przelew pójdzie przez przelewy24 za pośrednictwem mooneybookers,kasa dochodzi po 5 sekundach ????

Przed chwila tam zakładałem konto ponieważ zaciekawił mnie system hattricków
Czyli ze swojego konta bankowego jak będę chciał wpłacić kasę na betfair, to mam to zrobić przez przelewy24, to pójdzie na mb i wtedy stamtąd mam przelać na betfair?
Sory, ale nigdy tak nie robiłem, chciałbym się upewnić ;)
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
zzishoh, najpierw załóż konto na Moneybookers. Następnie się zaloguj i wejdź w WPŁATA. Będziesz miał do wyboru kilka opcji - wybierasz INNE DOSTEPNE BANKI. Wybierasz swój bank i wpisujesz kwotę. Klikasz DALEJ. Następnie klikasz OK i MB wygeneruje Ci zlecenie przelewu. Następnie w nowym oknie logujesz się do swojego banku i robisz przelew zgodnie z danymi wygenerowanymi przez MB. Pammiętaj aby dokładnie przepisać to co w tytule przelewu. Za kilka sekund masz już kasę na MB.
Wchodzisz na Betfair i wpłacasz kasę z MB.
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
ok, juz wiem, obcykałem co i jak, ale teraz mam inny problem..
daje na pilke nożną, wchodzę w szczegóły spotkania i tak wybieram np poniżej 5.5 gola w braga - lech i kilkam i tam sobie ustalam kurs...ja nie chce tej giełdy, chcę normalnie postawić... jak to zrobić?
 
Do góry Bottom