>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System Norwegów

bludek 367

bludek

Użytkownik
tak jakby bukamcher ustawiajac kurs nie bral pod uwage poprzedniego meczu... litosci.
Rozwiń myśl. W jaki sposób bukmacher ma zareagować?

Bukmacher ustawiając kurs bierze pod uwagę ostatnie mecze, mecze z całego sezonu, H2H, osłabienia, insidery itd. Ostatni mecz to jeden z wielu czynników.

Tak na prawdę to w wypadku drużyn z czuba tabeli (*tych pierwszych stron gazet) ewentualna porażka na wyjeździe, nie będzie miała ogromnego wpływu na kształtowanie się kursów w kolejnym meczu. Przykładem może być Bayern, który zalicza dwie porażki z rzędu, a mimo to kurs nie powala na kolana (zwłaszcza, że 15.03 Bayern gra z Interem). Nawet jeśli bukmacher podniesie kursy w efekcie ostatniej straty punktów TYM LEPIEJ, bo jakoś wątpię, żeby bukmacher w efekcie porażek zaniżał znaczącą kursy...

Ale do sedna: Co chciałeś wnieść do dyskusji swoją uwagą?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ble-85&gt;&gt;&gt; też chętnie to poczytam, no chyba że Twój wpis ( jak wszystkie 22 dotychczasowe przez 5 lat obecności na tym forum ) to było zwykłe u Ciebie ble-ble....
A tu przykład ble-ble z tego działu z dn. 9.03.2011, w wykonaniu ble-85:
&quot;Jestem po prostu zaskoczony tym co sie dzieje w tym dziale. Dzial systemow bukmacherskich, co rusz ktos wyrusza na podboj bukmachera, a nie wie jak wyliczyc prawdopodobienstwo rzutu moneta. Do tej pory nie moge sie pozbierac, dno i metr mulu.&quot;
Fajna samokrytyka - bo głównie o sobie w tej frazie &quot;dno i metr mułu&quot; napisałeś, geniuszu Karpat!
.
 
B 5

ble-85

Użytkownik
@edi8 jakos nie mam potrzeby realizowac sie, spamujac pseudo systemy po calym internecie, tak jak ty masz to w zwyczaju. Jak nie jestes w stanie czytac ze zrozumieniem i nawiazac merytorycznej dyskusji, to moze faktycznie ogranicz sie do wklejania linkow, a trollowanie zostaw u siebie w 4 scianach.
@bludek faktycznie moglem sie pomylic, bo nie sledzilem nigdy kursow pod tym katem (chodzilo oczywiscie o zanizanie kursow) i moga to byc rzeczywiscie jakies mniejsze wahania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ble-85&gt;&gt;&gt; Ucz się synek, ucz - to może na ludzi jeszcze wyrośniesz...
A naukę zacznij od poznania zasad ojczystej ortografii, szczególnie na odcinku pisania zaimków osobowych, zarówno w mianowniku i bierniku - a skoro masz zbyt niski IQ aby to opanować, to przyjmij do wiadomości, iż te zasady oraz elementarna kultura wymaga zachowania identycznej formy pisowni zaimków &quot;Ty&quot; i &quot;Ciebie&quot; do tej, jaka była zastosowana w poście od osoby, do której się w swej odpowiedzi odnosisz...

Do czasu gdy to opanujesz, produkuj się kredą na swoich 4 ścianach, bo na ten moment to sam prezentujesz jedynie &quot;dno i metr mułu&quot; , które to innym tu inkryminowałeś!
P.s: nie będziesz już dzieciaku przeze mnie odpowiedzią zaszczycony, przeto daruj sobie ewentualne odpowiadanie a weź się za dokształcanie....
 
B 5

ble-85

Użytkownik
Zwroty synek, dzieciak, proponuje zostawic sie u siebie w domu, tam skad przyszly. Moim wyksztalceniem takze sie nie przejmuj, chyba ze chcialbys abym sie doksztalcal wsrod bezgranicznie sensownych systemow, ktore wklejasz na wszystkich mozliwych forach. Hmmm... moze tak wyksztalceni ludzie zarabiaja wlasnie w ten sposob...
A moze masz racje, moze pisownia z malej litery oznacza &quot;elementarny brak kultury&quot;, dzieciaku, synku, gowniarzu, smarkaczu, gnoju.
Piszac &quot;dno i metr mulu&quot; wlasnie to mam na mysli. Ja rozpisalem sie jak tylko mozna w temacie Progresja NHL, linkuje to w progresji, nie ma jednego uzytkownika ktory chcialby nawiazac sensowna dyskusje. Za to nie brak uzytkownikow typu edi8, ktory wypomni ci ilosc postow, poszczegolne zdania wyjete z kontekstu, czy ortografie. Bedziesz mogl spedzic cale zycie na przepychankach internetowych, ale nie na dyskusji na temat systemach, czyli po to po co tu przyszedles.
ZEGNAM.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Znalazłem w Internecie artykuł o tym tak bardzo głośnym parę lat temu, a kilka dni temu przeze mnie przypomnianym systemie Norwegów:
http://www.bettingadvice.com/bettingsystem/lowodds-system.html
P.s: mam nadzieję, ze to jest właściwy do co parametrów korek, który szczelnie zatka otwór gębowy wiadomego przygłupa i kolejny jego lamerski komentarz: &quot;litości&quot;, już się tu nie pojawi...
Pzdr.
edi8
.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Mamy przyklad na to, ze na malych kursach tez mozna zarobic.
Edi, tam gdzie mamy dwa wyniki obok siebie, rozumiem, ze oba mecze sa grane w dublu, tak?
Mozna gdzies zobaczyc czy ten system sprawdzil sie w kolejnych latach?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
tam gdzie mamy dwa wyniki obok siebie, rozumiem, ze oba mecze sa grane w dublu, tak?
Tak: &quot; Galatasaray - Denizlispor and Rangers - Hibernian 1-0 and 2-2 &quot;
Próbuje ktoś tego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dzieki za wyjasnienie.
Wydaje mi sie, ze jak juz probowac to od nowego sezonu + warto jeszcze przesledzic czy system spisal sie w kolejnych latach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A jak to się będzie w tym sezonie prezentowało?
System Norwegów.
&quot;System Norwegów jest niezwykle prosty i zarazem bardzo skuteczny. Skierowany jest raczej do osób, które lubią grać kilka zdarzeń na jednym kuponie, ponieważ kursy pojedynczego spotkania nie są wysokie. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, by grać go zakładami pojedynczymi. Gramy tylko piłkę nożną (choć zapewne można system przetestować na innych dyscyplinach) Zanim przejdziemy do gry musimy dokonać odpowiedniej selekcji, tzn:
Wybieramy najsilniejsze zespoły z każdej ligi (miejsca 1-4), którą będziemy chcieli grać (najlepiej wybrać zespoły, które zajmują czołowe lokaty przez dłuższy okres – 2-3 sezony)
Po wyborze czekamy aż wybrany przez nas zespół straci punkty – czyli przegra bądź zremisuje swoje spotkanie
Po stracie punktów w następnej kolejce gramy na wybrany przez nas zespół tylko w przypadku jeżeli gra u siebie


System wychodzi z założenia, że czołowe drużyny w swoich ligach nie zwykły tracić kompletu punktów w 2 kolejnych spotkaniach. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale właśnie w tym celu obserwujemy kilkanaście lig. Spójrzmy na to od strony matematycznej:
Obserwujesz 10 lig (po 3 zespoły w każdej z nich), co łącznie daje 30 drużyn
Z tych 30 drużyn – 10 straciło punkty w poprzedniej kolejce i teraz gra u siebie (zakładamy, że kursy na ich zwycięstwo będą w granicach 1.3-1.6 – zależy od ligi i rywala)
Mamy więc wybrane 10 spotkań, z których możemy tworzyć różnego rodzaju kombinacje na kuponach (odradzamy granie wszystkich 10 gier na jednym kuponie), ale już wybór 3 spotkań z 10 – może przynieść określone zyski

System ten wymaga prowadzenia dokładnych statystyk i wyboru odpowiednich drużyn. Zyski należy podsumować po skończeniu sezonu, ponieważ w założeniu jest to system przynoszący zysk w długim terminie.&quot;

.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Gdzieś już o tym systemie czytałem. Na ten tydzień MCity i Real M. pasuje zagrać. Problem w tym, że kursy niskie 1.1-1.2, ale może kilka meczy się znajdzie.
 
Do góry Bottom