>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na wysokie kursy

detmold 6

detmold

Użytkownik
System bardzo prosty, gramy 2 zdarzenia ze zdarzenia 3 drogowego z najwyższymi kursami.
Ukraina - Francja 1
kurs: 3.960
stawka: 34.76 PLN
buk: Pinnacle
Ukraina - Francja 2
kurs: 2.110
stawka: 65.24 PLN
buk: Pinnacle
Szwecja - Anglia 2
kurs: 2.240
stawka: 60.28 PLN
buk: Pinnacle
Szwecja - Anglia X
kurs: 3.4
stawka: 39.72 PLN
buk: Pinnacle
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
W tym, że stawiamy 2W tym, że stawiamy 2[przeciwstawne do siebie wydarzenia, mając nadzieję, że te trzecie (o najniższym kursie) nie będzie ostatecznym rozstrzygnięciem, gdyż wtedy przegrywamy wszystko. W innym przypadku, skapnie nam więcej lub mniej, ale zawsze na plus. Ryzykowny system jak dla mnie.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
żeby wyjść na plus musi nie paść remis w meczu Ukraina vs Francja oraz Szwecja nie może wygrać.
to ja na to mówię, że któryś z tych wyników padnie:
1 Ukraine v France (Laying The Draw @ 3.22)
2 Sweden v England (Laying Sweden @ 3.63)
zakład lay multiple kurs 2.0. kupon wygrany jeśli przynajmniej jedno zdarzenie nie wejdzie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
System bardzo prosty, gramy 2 zdarzenia ze zdarzenia 3 drogowego z najwyższymi kursami.

Ukraina - Francja 1
kurs: 3.960
stawka: 34.76 PLN
buk: Pinnacle

Ukraina - Francja 2
kurs: 2.110
stawka: 65.24 PLN
buk: Pinnacle

Szwecja - Anglia 2
kurs: 2.240
stawka: 60.28 PLN
buk: Pinnacle

Szwecja - Anglia X
kurs: 3.4
stawka: 39.72 PLN
buk: Pinnacle

Wiesz o tym, że to co proponujesz to jest tak naprawdę PODWÓJNA SZANSA rozłożona na dwa kupony?

Nie wiem czy w Pinnacle jest PODWÓJNA SZANSA, ale jeśli by była, to w meczu Ukraina-Francja kurs na 12 wynosiłby:

3,960*2,110/(3,960+2,110)=1,3765

Gramy to za 100 zł (by tyle łącznie stawiasz na dwóch oddzielnych kuponach) i mamy do wygrania 137,65 zł. Czyli w zasadzie tyle samo co na każdym z oddzielnych kuponów.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Nie wiem czy w Pinnacle jest PODWÓJNA SZANSA, ale jeśli by była, to w meczu Ukraina-Francja kurs na 12 wynosiłby:
3,960*2,110/(3,960+2,110)=1,3765
Gramy to za 100 zł (by tyle łącznie stawiasz na dwóch oddzielnych kuponach) i mamy do wygrania 137,65 zł. Czyli w zasadzie tyle samo co na każdym z oddzielnych kuponów.
zabawne, że o tym napisałeś. wydawało mi się, że nie ma. okazuje się, że jest. kurs wynosi 1.383.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Ja to swego czasu testowałem wraz ze zwiększaniem stawki w przypadku porażki. Szału nie było, zwłaszcza, że często bardziej opłacało się po prostu grać &quot;podwójną szansę&quot;, bo kurs był lepszy. Niemniej po takich kursach nadaje się do obracania bonusów.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Ukraina - Francja 1
kurs: 3.960
stawka: 34.76 PLN
buk: Pinnacle


Ukraina - Francja 2
kurs: 2.110
stawka: 65.24 PLN
buk: Pinnacle


Szwecja - Anglia 2
kurs: 2.240
stawka: 60.28 PLN
buk: Pinnacle


Szwecja - Anglia X
kurs: 3.4
stawka: 39.72 PLN
buk: Pinnacle
BILANS: ✅72.65 PLN

Typy na dziś:
Polska - Czechy X2
kurs: 1,806
stawka: 100 PLN
buk: Pinnacle

@christopher48 tak wiem o tym, teraz wprowadziłem właśnie typowanie na podwójną szansę gdyż jest wygodniejsze. Kiedy jednak pinnacle nie oferuje dwóch najwyższych kursów pomijam takie zdarzenia. Przy okazji to do wybierania typów korzystam z porównywarki kursów na livesports.pl
@Rangizz to jest podwójna szansa, równie dobrze możesz grać jedno zdarzenie po niższym kursie, tak jak zagrałem teraz na mecz Polska - Czechy
Info ode mnie Pinnacle jest idealnym bukiem do tego systemu bo często ma zestawienia dwóch najwyższych kursów na zdarzenie. System przydałoby się grać na większy obrót, można też pomyśleć o jakiejś minimalnej progresji do manipulowania zyskownością lub jej odwrotnością.
 
Do góry Bottom